Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 3

Piektdien svinīgā ceremonijā pasniegs Latvijas Riteņbraukšanas gada balvas

Toms Markss
Toms Markss

Piektdien, 1. decembrī, pulksten 19:00 Ādažu Kultūras centrā notiks svinīgā apbalvošanas ceremonija ''Latvijas Riteņbraukšanas gada balva 2023''. Pasākuma laikā arī septiņās nominācijās tiks pasniegtas gada balvas. Balvu par mūža ieguldījumu saņems cienījamais šosejas un treka riteņbraukšanas treneris.

Pēdējo reizi Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rīkotais sezonas noslēguma vakars tika sarīkots 2018. gadā. Novērtējot sportistu, treneru, organizatoru un sporta personību veikumu, Latvijas Riteņbraukšanas federācija lēmusi šo lielisko tradīciju atjaunot ar svinīgo apbalvošanas ceremoniju “Latvijas Riteņbraukšanas gada balva 2023”.

Pasākums risināsies mājīgajās un plašajās Ādažu Kultūras centra telpās, pulcējot labākos sportistus, trenerus, atbalstītājus un federācijas juridiskos biedrus. Pirmajā daļā tiks sveikti 2023. gada Latvijas BMX čempioni un šī sporta veida izcilnieki Eiropas, kā arī pasaules čempionātos. Sumināti tiks arī Latvijas Nacionālā šosejas, MTB un Gravel ranga laureāti absolūtajā ieskaitē vīriešiem, sievietēm, kā arī komandām.

Pasākumā kulminācijā septiņās nominācijās tiks pasniegtas gada balvas. Pasniegšana uzticēta Latvijas sabiedrībā, tostarp riteņbraukšanā, pazīstamām personībām. Balvu par mūža ieguldījumu saņems pazīstamais un panākumiem bagātais šosejas un treka riteņbraukšanas treneris Ernests Pūce. Pārējās nominācijās uzvarētāji tiks paziņoti tikai svētku vakarā.

Klātesošie baudīs sagatavoto Latvijas Riteņbraukšanas gada apskatu. Par muzikālo noformējumu rūpēsies šarmantā Beāte Zviedre, bet jautrības un smieklu devu piedos improvizācijas teātra ''Spiediens'' vīri.

Izmantotie:
lrf.lv