Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2840, Did:0, useCase: 2

Rio olimpiādes medaļas
Foto: Alex Fero / rio2016.com
3

Rio spēļu organizatoriem atdotas atpakaļ vismaz 130 bojātas medaļas

Riodežaneiro olimpisko un paralimpisko spēļu organizatori saņēmuši atpakaļ vismaz 130 medaļas, kurām vajadzīgs remonts.
Aleksejs Rumjancevs 
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Rumjancevs atkopjas pēc pleca operācijas un mērķē uz pasaules čempionātu

Riodežaneiro olimpiādes 200m smaiļošanas sprinta piektās vietas īpašnieks Aleksejs Rumjancevs sarunā ar laikrakstu "Diena" atklāj, ka uzreiz pēc tam pārcieta pleca operāciju, līdz ar to jaunajā sezonā būs grūtāk sasniegt labus rezultātus.
Laura Ikauniece-Admidiņa
Romāns Kokšarovs, F64
18

Ikauniecei-Admidiņai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis

Riodežaneiro olimpisko spēļu ceturtās vietas īpašniece septiņcīņā Laura Ikauniece-Admidiņa saņems trešās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, liecina oficiālā publikācija "Latvijas Vēstnesī".
Jevgēņijs Borodavko
Foto: Romāns Kokšarovs, F64
5

Antidopinga aģentūras prasības nav ievērojuši trīs Latvijas sportisti

Vairāki Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sportisti 2016.gada decembrī nav ievērojuši Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) un Antidopinga kodeksa prasības par savlaicīgu, precīzu un pilnīgu informācijas sniegšanu par savu atrašanās vietu nākamajā kalendārajā ceturksnī (01.01.2017. – 31.03.2017.) WADA datubāzē ADAMS, portālu Sportacentrs.com informēja Latvijas Olimpiskajā komitejā.
Aldons Vrubļevskis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64
10

Vairāki sportisti pārkāpuši Antidopinga noteikumus, LOK draud ar sankcijām

Latvijas Olimpiskā komiteja savā mājaslapā vēsta, ka komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis šā gada 6. janvārī Latvijas Olimpiskās vienības treneriem un sportistiem nosūtīja paziņojumu, kurā atgādina par Antidopinga noteikumu ievērošanas nepieciešamību un brīdina par iespējamām sankcijām samazinātu pabalstu veidolā.
2015. gada pasaules čempionāta pjedestāls: Brianna Teisena-Ītone, Džesika Enisa-Hila, Laura Ikauniece-Admidiņa 
Foto: AP/Scanpix
4

Ītons un Ītone atvadās no daudzcīņas

Divkārtējais olimpiskais čempions desmitcīņā Eštons Ītons (ASV) un Riodežaneiro olimpiādes bronzas medaļniece septiņcīņā Brianna Teisena-Ītone (Kanāda) trešdien paziņoja par karjeras beigām. Laulātais pāris turpmāk nodarbosies ar citām lietām. No 2015. gada pasaules čempionāta laureātēm septiņcīņā palikusi tikai Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa.
Sanita Pušpure 
Foto: AP/Scanpix

Video: Ārzemju latvietes Pušpure, Liepa un Heine par nokļūšanu Rio spēlēs

Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs trīs latvietes pārstāvēja citas valstis. Riteņbraucēja Vita Heine brauca zem Norvēģijas karoga, smaiļotāja Lāsma Liepa cīnījās par Turciju, bet akadēmiskā airētāja Sanita Pušpure startēja zem Īrijas karoga. Īrijas latviešu raidījums "5. novads" sagatavojis sižetu par šīm sportistēm.2003. gadā Heine ieradās Norvēģijā, sākotnēji tur vēlējās palikt gadu, taču iepatikās un sanāca krietni ilgāk. 2014. gadā ieguva turienes pilsonību un tika Norvēģijas riteņbraukšanas izlasē. Liepai dzimtenē nebija tādas iespējas, kādas piedāvāja Turcija. Zem turku karoga šogad pārsteidzoši izcīnīja Eiropas čempionāta zelta medaļu. Pušpure dzīvo Īrijā jau desmit gadus, kaut gan sākumā bija doma tikai par vienu. Īriju pirmoreiz pārstāvēja 2010. gadā, bet pēcāk tika uz Londonas un Riodežaneiro spēlēm.Video: Infinite Wonder Films / Baltic Ireland
Rebeka Koha
Foto: Romāns Kokšarovs, F64
4

Koha: "Pēc ceturtās vietas olimpiādē bija sarūgtinājums, tagad ir miers"

Riodežaneiro olimpiādes ceturtās vietas ieguvēja un Eiropas čempionāta bronzas īpašniece Rebeka Koha (18) pirmdien viesojās LTV1 raidījumā "Sporta Studija". Mūsu svarcēlāja atzina, ka olimpiādē pēc ceturtās vietas viņai bija sarūgtinājums, bet tagad vairāk ir miers.
Tomass Bahs un Vladimirs Putins 
Foto: AP/Scanpix
92

Maklarena ziņojuma 2. daļa: Krievijas elites sportistu rezultāti tika viltoti

Starptautiskajā pretkorupcijas dienā Londonā risinājās preses konference, kur tika publiskota Maklarena ziņojuma otrā daļa, kas apstiprina pirmajā daļā izdarītos secinājumus par valsts atbalstīto dopinga piesegšanas sistēmu Krievijā. Ziņojuma otrajā daļā norādīts, ka Soču spēlēs manipulācijas ar dopinga testiem notika arī diviem sportistiem, kuri izcīnīja četras zelta medaļas.
Pita Taufatofua
Foto: AFP/Scanpix
2

Tongas puskailais karognesējs grib startēt arī ziemas olimpiskajās spēlēs

33 gadus vecais Pita Taufatofua, kurš Riodežaneiro olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā kļuva par interneta slavenību, jo Tongas karogu stadionā ienesa puskails un ieziedies ar eļļu, paudis apņēmību startēt arī ziemas olimpiskajās spēlēs.