Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Pēc skūpsta atlētam konstatē kokaīnu, tiesa ļauj startēt

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Pēc skūpsta atlētam konstatē kokaīnu, tiesa ļauj startēt
Šons Bārbers
Foto: Frank Gunn / The Canadian Press

2015. gada pasaules čempions kārtslēkšanā Šons Bārbers (Kanāda) pirms Riodežaneiro olimpiādes nodeva dopinga testu, kur tika konstatētas kokaīna pēdas. Sportists tomēr tika pielaists olimpiskajām spēlēm, jo tika ņemts vērā, ka, skūpstot sievieti, atlēts nejauši norija aizliegto vielu.

Pēc dopinga pēdu konstatēšanas Kanādas antidopinga vadība pieprasīja diskvalifikāciju uz četriem gadiem, taču sportists tiesā tika attaisnots. 5. augustā Bārbers liecināja, ka pirms dopinga testa pavadīja nakti ar gadījuma rakstura paziņu, jo pirms "Canadian Olympic Trials" vēlējās seksuālu piedzīvojumu, kas mazinātu stresu.

Kanādas sporta tiesa atzina, ka sportists nezināja un nevarēja zināt, ka attiecīgā sieviete vairākas stundas pirms tikšanās un arī viesnīcas vannasistabā īsi pirms Bārbera ierašanās šņauca kokaīnu. Pirms skūpstīšanās bija apmēram piecu minūšu saruna, seksuāla rakstura kontakts ilga 30 minūtes.

Pēc tikšanās ar gadījuma rakstura paziņu Bārbers nākamajā dienā izcīnīja pārliecinošu uzvaru kārtslēkšanas sektorā, taču pēc divām nedēļām uzzināja, ka dopinga tests ir pozitīvs. Konstatētā kokaīna daudzums organismā gan bija tik mazs, ka apzinātas lietošanas iespēja tika izslēgta. Tiesa kārtslēcējam deva zaļo gaismu, jo ņēma vērā, ka, skūpstot sievieti, atlēts nejauši norija aizliegto vielu. 2016. gada Kanādas čempiona tituls gan tika anulēts.

Pērnā gada pasaules čempions Rio olimpiādē nostartēja salīdzinoši neveiksmīgi un ierindojās 10. vietā. Šis sniegums skaidrojams ar sportista pārdzīvojumiem saistībā ar kokaīnu lietu. "Pirms nonākšanas olimpiskajās spēlēs man bija diezgan smags pārbaudījums," atzīst 22 gadus vecais atlēts.

Izmantotie resursi:
thestar.com

  +1 [+] [-]

, 2016-10-07 14:55, pirms 7 gadiem
Tas ir p....c sita pateikt 😃😃😃

 +11 [+] [-]

, 2016-10-07 16:48, pirms 7 gadiem
Principā jāatbalsta sieviete ... Ar rižiku skaidrā prātā nepārgulēsi ...

  +4 [+] [-]

, 2016-10-07 17:03, pirms 7 gadiem
Fjurijs tagad varēja ko līdzīgu izdomāt!

  +1 [+] [-]

, 2016-10-07 21:09, pirms 7 gadiem
endyx rakstīja: Principā jāatbalsta sieviete ... Ar rižiku skaidrā prātā nepārgulēsi ...
Neesmu rižiks, bet tas ir aizvainojoši. Fiksi atvainojies visiem bezdvēseļniekiem.

  +6 [+] [-]

, 2016-10-08 13:38, pirms 7 gadiem
oxa rakstīja: Fjurijs tagad varēja ko līdzīgu izdomāt!
ta vinsh tik daudz bija panjeemis ka veel tagad no deguna birst

     [+] [-]

, 2016-10-09 00:07, pirms 7 gadiem
Zinājāt ka ja kokss ir dopinga analīzēs tad tur esošie steroīdi tiek vienkārši noslēpti. Par koksu dod 2 gadus un naudas sodu parasti neuzliek, par steroīdiem dod 2 gadus vai mūža diskābeli + vēl naudas sodu var uzlikt.

     [+] [-]

, 2016-10-09 20:47, pirms 7 gadiem
Viņš 10 minūtes ar prostitūtu bučojās? WTF gribējās ne tikai pozitīvas proves, bet arī sifeli?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja