Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644), Fid:2975, Did:0, useCase: 3

Silovam un Vīgantam fotofinišs Sportacentrs.com lasītāju aptaujā

Emils Ozerinskis

Silovam un Vīgantam fotofinišs Sportacentrs.com lasītāju aptaujā
Haralds Silovs. Foto: LOK/Edijs Pālens/LETA

Priekšpēdējo reizi Pekinas olimpiskajās spēlēs Sportacentrs.com lasītāji mūsu portāla piedāvātajā aptaujā atdevuši savu vērtējumu par Latvijas olimpiešu sniegumu Ķīnā. Starp 19. februārī Latviju pārstāvējušajiem sportistiem augstāko atzīmi saņēma bobslejisti, bet zināms rūgtums palika par Haralda Silova neaizsniegšanos līdz finālam, kas bija pavisam tuvu.

Pekinas olimpiskajās spēlēs sestdien bobsleja četrinieku pirmos divus braucienus aizvadīja Oskars Ķibermanis ar savas ekipāžas stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Edgaru Nemmi. Pēc pirmā brauciena Eiropas čempionu ekipāža bija septītajā vietā, bet otrajā piegājienā latviešiem izdevās pacelties līdz piektajai vietai. Sportacentrs.com portāla apmeklētāji Ķibermaņa komandas pirmos divus četrinieku braucienus novērtēja ar atzīmi 6,6 balles.

Savu pēdējo olimpisko startu aizvadīja Latvijas vienīgais ātrslidotājs Haralds Silovs. Viņa sniegumu ātrslidošanas pusfinālā ar masu startu sporta līdzjutēji novērtēja ar atzīmi 5,3 balles. Interesanti, ka tieši tādu pašu atzīmi par savu slēpojumu masu startā saņēma Raimo Vīgants. Ja Silova un Vīganta balsojumā sasniegtos rezultātus skatītu foto finišā, tad sudraba medaļa šodienas līdzjutēju balsojumā pienāktos Silovam, kuram otrais skaitlis aiz komata bija par vienu lielāks - nosacīti var teikt, ka Silovs apsteidza Vīgantu par simtdaļas tiesu.

Viszemāko atzīmi šodien saņēma Roberts Slotiņš, kura 54. vieta distanču slēpošanā ar kopējo startu Sportacentrs.com lasītāju starpā tika novērtēta kā 3,7 balles vērta.

Sportacentrs.com lasītāju vērtējums 19. februārī

SportistiDisciplīnaVērt.
Oskara Ķibermaņa četrinieksBobslejs6.6
Haralds SilovsĀtrslidošana5.3
Raimo VīgantsDistanču slēpošana5.3
Roberts SlotiņšDistanču slēpošana3.7

Sportacentrs.com lasītāju vērtējumi OS laikā

05.02.06.02.07.02.08.02.09.02.10.02.11.02.
12.02.13.02.14.02.15.02.16.02.19.02.

Sportacentrs.com lasītāju atzīmes hokeja izlases spēlētājiem

Hokeja izlase

Noderīgas saites:

Pekinas OS ziņas
Latvijas olimpiskā komanda
Starti, rezultāti, tiešraides
Medaļu kopvērtējums