Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644), Fid:2975, Did:0, useCase: 3

Debitante Bondare pēc 48. vietas pirmajā braucienā otrajā finišu nesasniedz

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Debitante Bondare pēc 48. vietas pirmajā braucienā otrajā finišu nesasniedz
Liene Bondare. Foto: Reuters/Scanpix
Pekina 2022, Kalnu slēpošana OS 2022 Slaloms, sievietes
0. Liene Bondare  

Šodien olimpiskajās spēlēs debitēja 25 gadus vecā Latvijas kalnu slēpotāja Liene Bondare. Slaloma pirmajā braucienā ar piesardzību izdevās iegūt 48. vietu, bet otrā brauciena beigās Bondare kļūdījās un līdz ar to nefinišēja. Par olimpisko čempioni kļuva Petra Vlhova, sagādājot Slovākijai pirmo medaļu kalnu slēpošanā.

• Pirmajā braucienā finišu sasniedza 58 no 88 sportistēm. Liene Bondare ieņēma 48. vietu, aizvadot piesardzību braucienu, lai iztiktu bez lielām kļūdām.

• Tomēr otrajā braucienā Bondare kļūdījās un līdz finišam netika. No 88 startējušajām sportistēm finišēja 50.

• Sākotnēji Latviju Pekinā vajadzēja pārstāvēt Dženiferai Ģērmanei, taču viņa decembrī iedzīvojās savainojumā. Bondare devās viņas vietā.

• Par olimpisko čempioni kļuva 26 gadus vecā slovākiete Petra Vlhova, kura pēc pirmā brauciena atradās vien astotajā vietā.

• Vlhovas līdz šim augstākais sasniegums slalomā bija 2021. gada pasaules čempionāta sudrabs, bet iepriekšējās olimpiskajās spēlēs viņai neizdevās tikt desmitniekā – 13. vieta Phjončhanā un 19. vieta Sočos.

• Slovākijai tā ir pirmā olimpiskā medaļa kalnu slēpošanā.

• Vilšanos piedzīvoja pirmā brauciena līdere Lēna Dirra – vāciete palika 0,07 sekundes aiz olimpiskā goda pjedestāla.

• Soču čempionei un ASV slēpošanas zvaigznei Mikaelai Šifrinai fiasko – atrodoties trasē vien piecas sekundes, viņa palaida garām vārtus un bija spiesta izstāties.

• Šifrina ir visu laiku labākā slaloma braucēja – 26 gadu vecumā viņa uzvarējusi jau 47 Pasaules kausa posmos. Vienā disciplīnā nevienai slēpotājai nav vairāk uzvaru.

• Vien divas dienas iepriekš Šifrina izstājās arī no milzu slaloma, trasē pavadot tikai 11 sekundes.

• Phjončhanā slalomā triumfēja Zviedrijas slēpotāja Frīda Hansdotera, kura gadu vēlāk pielika punktu karjerai.

Slaloms sievietēm

VSportisteValstsLaiks
1.Petra VlhovaSlovākija1:44.98
2.Katarīna LīnsbergereAustrija+0.08
3.Vendija HoldenereŠveice+0.12
4.Laura DirraVācija+0.19
5.Andreja SlokareSlovēnija+0.22
6.Mišele GizinaŠveice+0.60
Liene BondareLatvijaDNF

Piedalījās 88 sportistes, finišēja 50

Pekinas olimpiskās spēles, kalnu slēpošana, medaļnieki

DatumsDisciplīnaZSB
07.02Nobrauciens vīriešiemFoics (SUI)Klarī (FRA)Maijers (AUT)
07.02Milzu slaloms sievietēmHektore (SWE)Briņone (ITA)Guta-Behrami (SUI)
08.02Supergigants vīriešiemMaijers (AUT)Kokrans-Sīgls (USA)Kilde (NOR)
09.02Slaloms sievietēmVlhova (SVK)Līnsbergere (AUT)Holdenere (SUI)
10.02Kombinācija vīriešiem
11.02Supergigants sievietēm
13.02Milzu slaloms vīriešiem
15.02Nobrauciens sievietēm
16.02Slaloms vīriešiem
17.02Kombinācija sievietēm
19.02Jaukto komandu sacensības

Noderīgas saites:

Pekinas OS ziņas
Latvijas olimpiskā komanda
Starti, rezultāti, tiešraides
Medaļu kopvērtējums

  +3 [+] [-]

, 2022-02-09 09:14, pirms gada
Žēl ...

  +3 [+] [-]

, 2022-02-09 09:27, pirms gada
Njaa,stulbi,kad to slēpi izsita laukā,otrajā nobraucienā sākums bij labs.

  +5 [+] [-]

, 2022-02-09 09:30, pirms gada
Aizbrauca uz olimpiādi ar domu vienkārši tikt līdz finišam, cīnījās kā lauva, bet tomēr neizdevās... Tikt līdz galam..
Slēpts komentārs: karagunis

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 09:58, pirms gada
Man patika Taivānietes brauciens!

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 10:05, pirms gada
Tie, kas noliek - cik olimpiskajās spēlēs paši esat bijuši? Nu labi, cik pasaules čempjos vai vismaz Latvijas čempionātiem esat spējuši kvalificēties kādā sporta veidā… Vai varbūt varat nobraukt ātrāk kā Liene?

  +5 [+] [-]

, 2022-02-09 10:13, pirms gada
JR15 rakstīja: Tie, kas noliek - cik olimpiskajās spēlēs paši esat bijuši? Nu labi, cik pasaules čempjos vai vismaz Latvijas čempionātiem esat spējuši kvalificēties kādā sporta veidā… Vai varbūt varat nobraukt ātrāk kā Liene?
Tie, kuri te noliek sportistus, parasti, paši nav nekur tālāk par dīvānu startējuši. Neveiksminieki pa dzīvi, kuriem skauž, ka kādam arī kas izdodas.

  -1 [+] [-]

, 2022-02-09 10:31, pirms gada
Pedejas dienas laba apetite, lkm omikorns

  +6 [+] [-]

, 2022-02-09 10:39, pirms gada
JR15 rakstīja: Tie, kas noliek - cik olimpiskajās spēlēs paši esat bijuši? Nu labi, cik pasaules čempjos vai vismaz Latvijas čempionātiem esat spējuši kvalificēties kādā sporta veidā… Vai varbūt varat nobraukt ātrāk kā Liene?
Varbūt ne par šo konkrētu gadījumu, bet vispār. Ir muļķīgi teikt, ka, ja nevaru izdarīt kaut ko labāk nekā tas vai cits sportists, man nav tiesību teikt kaut ko kritisku! Jo tādā gadījumā var nonākt līdz tam, ka pat žurnālisti neko sliktu nedrīkstētu teikt - tikai slavas dziesmas dziedāt. Sports ir tāds pats pakalpojums, ko mēs pērkam - vai maksājot TV, vai pērkot biļetes vai kā citādi. Tā pat kā restorānā - ja man tā kotlete negaršo, tad neviens nav man atņēmis tiesības izteikt kritiku, kaut pats to kotleti nebūtu labāk izcepis. Bet šis nav par Bondari - es viņu nekritizēju, jo pieļauju, ka viņa nostartēja savā līmenī. Un, ja viņa ir tikusi uz OS, tad to arī ir ar savu darbu godīgi nopelnījusi.

  +3 [+] [-]

, 2022-02-09 11:02, pirms gada
berimors rakstīja: Varbūt ne par šo konkrētu gadījumu, bet vispār. Ir muļķīgi teikt, ka, ja nevaru izdarīt kaut ko labāk nekā tas vai cits sportists, man nav tiesību teikt kaut ko kritisku! Jo tādā gadījumā var nonākt līdz tam, ka pat žurnālisti neko sliktu nedrīkstētu teikt - tikai slavas dziesmas dziedāt. Sports ir tāds pats pakalpojums, ko mēs pērkam - vai maksājot TV, vai pērkot biļetes vai kā citādi. Tā pat kā restorānā - ja man tā kotlete negaršo, tad neviens nav man atņēmis tiesības izteikt kritiku, kaut pats to kotleti nebūtu labāk izcepis. Bet šis nav par Bondari - es viņu nekritizēju, jo pieļauju, ka viņa nostartēja savā līmenī. Un, ja viņa ir tikusi uz OS, tad to arī ir ar savu darbu godīgi nopelnījusi.
Kritika ir vajadzīga.. tas kas nav vajadzīgs ir apsaukāšana un teikšana, ka sportists tur nav pelnījis atrasties.
Es uzskatu, ka katrs, kas ir izpildījis normatīvus ir tiesīgs tur būt un piedalīties.

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 11:43, pirms gada
...mans ieskats, ka obligāti jābrauc uz olimpiādi tajos ziemas sporta veidos, kas ir perspektīvi attīstīt Latvijā, ja pat sportisti ieņem tur 70. vietas...es ne ar vienu vārdu nesaucu par tūristēm tās sportistes slēpošanā, kuras tika uz olimpiādi dēļ Eidukas, jo tas ir pozitīvi pašam sporta veidam, tam ir bāze ...tāpat uzskatu, ka uz vasaras olimpiādi ir jābrauc peldētājiem, vingrotājiem, vieglatlētiem...bet ko tur meklē "kalnu" slēpotāji?....šis nu tiešām ir tūrisms un tie, kas seko PK kalnu slēpošanā redz, ka tur ir milzīgs bezdibenis līdz kaut kādam rezultātam....un tas bezdibenis paliks, jo ar šo sportu var nodarboties ļoti situētu vecāku bērni un tie parasti ir slinki, pat ja talantīgi ka tenisā Gulbis, bet tādiem vidēji situētiem vecākiem, kuriem bērni ir centīgāki, atkal nebūs tik daudz naudas, lai sagatavotu augstāk par 50.vietām...un valstij ar savu naudu šeit nav jāpiedalās! ...

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 11:47, pirms gada
Interesanti vai vācieši pārmetīs Petras Vlhovas trenerim, kurš izveidoja/uzlika 2.trasi?....varbūt tieši tas palīdzēja uzvarēt?

  -2 [+] [-]

, 2022-02-09 11:51, pirms gada
dakots rakstīja: ...mans ieskats, ka obligāti jābrauc uz olimpiādi tajos ziemas sporta veidos, kas ir perspektīvi attīstīt Latvijā, ja pat sportisti ieņem tur 70. vietas...es ne ar vienu vārdu nesaucu par tūristēm tās sportistes slēpošanā, kuras tika uz olimpiādi dēļ Eidukas, jo tas ir pozitīvi pašam sporta veidam, tam ir bāze ...tāpat uzskatu, ka uz vasaras olimpiādi ir jābrauc peldētājiem, vingrotājiem, vieglatlētiem...bet ko tur meklē "kalnu" slēpotāji?....šis nu tiešām ir tūrisms un tie, kas seko PK kalnu slēpošanā redz, ka tur ir milzīgs bezdibenis līdz kaut kādam rezultātam....un tas bezdibenis paliks, jo ar šo sportu var nodarboties ļoti situētu vecāku bērni un tie parasti ir slinki, pat ja talantīgi ka tenisā Gulbis, bet tādiem vidēji situētiem vecākiem, kuriem bērni ir centīgāki, atkal nebūs tik daudz naudas, lai sagatavotu augstāk par 50.vietām...un valstij ar savu naudu šeit nav jāpiedalās! ...
Bagāts = slinks, nabags = čakls

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 12:02, pirms gada
Runa ir par sportistes attieksmi. Ja aizbrauc uz OS ar domu tikai tikt līdz finišam, tad tas ir vienkārši slimi. It īpaši tad, ja pat tas neizdodas. Latvijā vispār vajadzētu izveidot prioritāro sporta veidu sarakstu un no valsts līdzekļiiem atbalstīt tikai tos. Pārējos entuziastus - kalnu slēpotājus, šorttrekistus un loka šāvējus gnaķ v šeju...

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 12:08, pirms gada
FinnHarp rakstīja: Runa ir par sportistes attieksmi. Ja aizbrauc uz OS ar domu tikai tikt līdz finišam, tad tas ir vienkārši slimi. It īpaši tad, ja pat tas neizdodas. Latvijā vispār vajadzētu izveidot prioritāro sporta veidu sarakstu un no valsts līdzekļiiem atbalstīt tikai tos. Pārējos entuziastus - kalnu slēpotājus, šorttrekistus un loka šāvējus gnaķ v šeju...
un šļūkšanas entuziastiem pašiem uzturēt Siguldas reni

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 12:12, pirms gada
zaipis rakstīja: Bagāts = slinks, nabags = čakls
Es runāju par to, ka lai Latvijā izaudzinātu top20 slēpotāju vajag tik daudz naudas kā bija Gulbim, kurš bija mega talantīgs un slinks, ja būtu kaut 90% tik čakls kā Novaks vai Dominiks, tad vismaz vienu GS paņemtu

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 12:24, pirms gada
Labs slaloms, salīdzinot, ka PK reizēm izbāž pa veselu sekundi.

Liene ar Šifrinu vienā masā bāžamas - abas varēja palikt mājās.
Uz veiksmes rēķina varēja tikt Top50 no ranga 2.tūkstotī. Tas kungs tomēr visu redz

  +2 [+] [-]

, 2022-02-09 12:27, pirms gada
zaipis rakstīja: un šļūkšanas entuziastiem pašiem uzturēt Siguldas reni
Tad vairs nebūtu pat entuziasti, ja visiem kopā būtu jāsamet renei

  +3 [+] [-]

, 2022-02-09 12:33, pirms gada
Prioritārie sporta veidi ir laba lieta, bet jāatbalsta ikviens sportists, kam ir potenciāls sasniegt panākumus - neatkarīgi no sporta veida. Labi, tāda Bondare nevar cerēt uz pasaules klases rezultātiem, bet sākotnēji taču bija paredzēts uz OS braukt Ģērmanei, kura savos 18 gados pasaules rangā ir uz pirmā simta robežas un jau ir pabijusi trīsdesmitniekā pasaules čempionātā. Ar ko viņa mazāk pelnījusi atbalstu nekā, teiksim, tā pati Eiduka?

  -1 [+] [-]

, 2022-02-09 12:37, pirms gada
nicks rakstīja: Labs slaloms, salīdzinot, ka PK reizēm izbāž pa veselu sekundi.

Liene ar Šifrinu vienā masā bāžamas - abas varēja palikt mājās.
mana doma, ka Kilde ir pasūtījis Mikaēlu divas mājas tālāk un viņai tagad galva ir tikai krīze šajās attiecībās....kad Tev galvā dominē doma - nu, ka viņš tā varēja, tad loģiski, ka nevar koncentrēties trasei gan milzu slalomā , gan šodien

  -1 [+] [-]

, 2022-02-09 12:47, pirms gada
edgars007 rakstīja: Tie, kuri te noliek sportistus, parasti, paši nav nekur tālāk par dīvānu startējuši. Neveiksminieki pa dzīvi, kuriem skauž, ka kādam arī kas izdodas.
Pilnīgi piekrītu...max skolas izlasē spēlējuši un domās ir baigie sportisti😉

  -1 [+] [-]

, 2022-02-09 12:48, pirms gada
dakots rakstīja: mana doma, ka Kilde ir pasūtījis Mikaēlu divas mājas tālāk un viņai tagad galva ir tikai krīze šajās attiecībās....kad Tev galvā dominē doma - nu, ka viņš tā varēja, tad loģiski, ka nevar koncentrēties trasei gan milzu slalomā , gan šodien
Lai nāk pie manis..simpātiska pendosiete😀😀😀

  +2 [+] [-]

, 2022-02-09 12:52, pirms gada
dakots rakstīja: ...mans ieskats, ka obligāti jābrauc uz olimpiādi tajos ziemas sporta veidos, kas ir perspektīvi attīstīt Latvijā, ja pat sportisti ieņem tur 70. vietas...es ne ar vienu vārdu nesaucu par tūristēm tās sportistes slēpošanā, kuras tika uz olimpiādi dēļ Eidukas, jo tas ir pozitīvi pašam sporta veidam, tam ir bāze ...tāpat uzskatu, ka uz vasaras olimpiādi ir jābrauc peldētājiem, vingrotājiem, vieglatlētiem...bet ko tur meklē "kalnu" slēpotāji?....šis nu tiešām ir tūrisms un tie, kas seko PK kalnu slēpošanā redz, ka tur ir milzīgs bezdibenis līdz kaut kādam rezultātam....un tas bezdibenis paliks, jo ar šo sportu var nodarboties ļoti situētu vecāku bērni un tie parasti ir slinki, pat ja talantīgi ka tenisā Gulbis, bet tādiem vidēji situētiem vecākiem, kuriem bērni ir centīgāki, atkal nebūs tik daudz naudas, lai sagatavotu augstāk par 50.vietām...un valstij ar savu naudu šeit nav jāpiedalās! ...
Ja būtu startējusi Dženifera, tad šo visu te nerakstītu. Iespējams, ka arī Dženferai gadītos izstāties, tad tomēr viņa pa trasi brauktu kietni ātrāk un piedalītos cīņā par labu vietu. Bet parādot savu labāko sniegumu, viņa mierīgi būtu TOP20, ko Kortīnā pasaules čempī jau iespēja. Vai viņas vieta bija obligāti jāaizpilda? Nezinu, tas ir filozofisks jautājums. Tomēr tādas valstis kā Latvija vai Igaunija, nemaz nerunājot par dažādām "eksotiskām" zemēm, parasti visas kvotas cenšas aizpildīt. Tāda ir tradīcija. Ja Dženifera nākamajos četros gados labi ieskriesies PK posmos, tad var gadīties, ka Itālijā mums būs tas pats variants, kas šogad diztanču slepošanā. Dženiferai ir pa spēkam "saražot" Latvijai kādas papildu kvotas slalomā un varbūt arī milzu slalomā, ko arī viņai novēlu!

  +3 [+] [-]

, 2022-02-09 13:14, pirms gada
dakots rakstīja: ...mans ieskats, ka obligāti jābrauc uz olimpiādi tajos ziemas sporta veidos, kas ir perspektīvi attīstīt Latvijā, ja pat sportisti ieņem tur 70. vietas...es ne ar vienu vārdu nesaucu par tūristēm tās sportistes slēpošanā, kuras tika uz olimpiādi dēļ Eidukas, jo tas ir pozitīvi pašam sporta veidam, tam ir bāze ...tāpat uzskatu, ka uz vasaras olimpiādi ir jābrauc peldētājiem, vingrotājiem, vieglatlētiem...bet ko tur meklē "kalnu" slēpotāji?....šis nu tiešām ir tūrisms un tie, kas seko PK kalnu slēpošanā redz, ka tur ir milzīgs bezdibenis līdz kaut kādam rezultātam....un tas bezdibenis paliks, jo ar šo sportu var nodarboties ļoti situētu vecāku bērni un tie parasti ir slinki, pat ja talantīgi ka tenisā Gulbis, bet tādiem vidēji situētiem vecākiem, kuriem bērni ir centīgāki, atkal nebūs tik daudz naudas, lai sagatavotu augstāk par 50.vietām...un valstij ar savu naudu šeit nav jāpiedalās! ...
Ar kalnu slēpošanu Latvijā nodarbojas ļoti daudzi. Ņemot vērā klimatisko un kalnu neesamības faktorus, medaļu nebūs un tas nekas. Labs aktīvās atpūtas veids, nevis 20 cilvēku hobijs kurš izmaksā bargu naudu. Valstij te nauda na jāgrūž, bet ja kāds puika vai meičuks nopelna sev vietu OS, tad lai brauc.

  +1 [+] [-]

, 2022-02-09 13:14, pirms gada
ak68 rakstīja: Ja būtu startējusi Dženifera, tad šo visu te nerakstītu. Iespējams, ka arī Dženferai gadītos izstāties, tad tomēr viņa pa trasi brauktu kietni ātrāk un piedalītos cīņā par labu vietu. Bet parādot savu labāko sniegumu, viņa mierīgi būtu TOP20, ko Kortīnā pasaules čempī jau iespēja. Vai viņas vieta bija obligāti jāaizpilda? Nezinu, tas ir filozofisks jautājums. Tomēr tādas valstis kā Latvija vai Igaunija, nemaz nerunājot par dažādām "eksotiskām" zemēm, parasti visas kvotas cenšas aizpildīt. Tāda ir tradīcija. Ja Dženifera nākamajos četros gados labi ieskriesies PK posmos, tad var gadīties, ka Itālijā mums būs tas pats variants, kas šogad diztanču slepošanā. Dženiferai ir pa spēkam "saražot" Latvijai kādas papildu kvotas slalomā un varbūt arī milzu slalomā, ko arī viņai novēlu!
...tu sapņo...arī Dzeniferei nav nekādu variantu...olimpiādē un PČ ir vājāka konkurence eksotiskām vasltīm (pie kurām ir pieskaitāma Latvija) jo no vienas valsts var startēt 4 sportisti, kamēr PK posmos pat 9.... 5 austrietes, šveicietes, kuras ir labākas par mūsējo paliek mājās...24.vieta Pasaules čempionātā ir reāli kāda 50.vieta pasaulē un tas ir tikai viens starts...arī slotas kāts vienreiz izšauj! ...

  -1 [+] [-]

, 2022-02-09 13:17, pirms gada
huy rakstīja: Ar kalnu slēpošanu Latvijā nodarbojas ļoti daudzi. Ņemot vērā klimatisko un kalnu neesamības faktorus, medaļu nebūs un tas nekas. Labs aktīvās atpūtas veids, nevis 20 cilvēku hobijs kurš izmaksā bargu naudu. Valstij te nauda na jāgrūž, bet ja kāds puika vai meičuks nopelna sev vietu OS, tad lai brauc.
Valsts nauda viemēr tiek grūzta tur,kur ir lobijs.nepatīk rene,paņem to pašu basi.ari tur valsts nauda vienmēr plūdusi straumēm.
Nu tikai tas,ka viņu spēlē jebkurā sūnu ciemā😀

  +3 [+] [-]

, 2022-02-09 13:35, pirms gada
huy rakstīja: Ar kalnu slēpošanu Latvijā nodarbojas ļoti daudzi. Ņemot vērā klimatisko un kalnu neesamības faktorus, medaļu nebūs un tas nekas. Labs aktīvās atpūtas veids, nevis 20 cilvēku hobijs kurš izmaksā bargu naudu. Valstij te nauda na jāgrūž, bet ja kāds puika vai meičuks nopelna sev vietu OS, tad lai brauc.
es, protams, nezinu, kāda tur ir tā finansiāla puse, bet nu stipri šaubos, ka tie, kas trenējas kalnu slēpošanas disciplīnās, dara to par valsts naudu. savi privātie līdzekļi, pašu entuziasms, bet kādam redz traucē, ka šie cilvēki brauc uz OS, lai gan paši pa saviem līdzekļiem ir sasnieguši to līmeni, kas viņiem ir un izcīnījuši vietu tajās OS. reizēm man šī loģika vnk rauj jumtu, jāsaka kā ir.

     [+] [-]

, 2022-02-09 14:00, pirms gada
neputns rakstīja: es, protams, nezinu, kāda tur ir tā finansiāla puse, bet nu stipri šaubos, ka tie, kas trenējas kalnu slēpošanas disciplīnās, dara to par valsts naudu. savi privātie līdzekļi, pašu entuziasms, bet kādam redz traucē, ka šie cilvēki brauc uz OS, lai gan paši pa saviem līdzekļiem ir sasnieguši to līmeni, kas viņiem ir un izcīnījuši vietu tajās OS. reizēm man šī loģika vnk rauj jumtu, jāsaka kā ir.
nu ja, viņi paši izsitas, tur nav ko baigi parmest. Te jau cepās, ka Madona iedeva 4 tūktsošus 4 cilvēkiem, kas būtībā ir kā iemest 20 centus tuneļī sēdoša onkulīša vācelītē. Cilvēki nesaprot par ko runā.

     [+] [-]

, 2022-02-09 14:06, pirms gada
dakots rakstīja: ...tu sapņo...arī Dzeniferei nav nekādu variantu...olimpiādē un PČ ir vājāka konkurence eksotiskām vasltīm (pie kurām ir pieskaitāma Latvija) jo no vienas valsts var startēt 4 sportisti, kamēr PK posmos pat 9.... 5 austrietes, šveicietes, kuras ir labākas par mūsējo paliek mājās...24.vieta Pasaules čempionātā ir reāli kāda 50.vieta pasaulē un tas ir tikai viens starts...arī slotas kāts vienreiz izšauj! ...
Dzenifere pati un viņas treneri uzskata, ka viņai ir pa spēkam nostiprinaties PK posmos. Un tas ir visai pamatoti. Viņa jauniešu un junioru līmenī ir parādījusi labus rezultātus, izcīnot pat uzvaras FIS sacensībās un atstājot aiz muguras veselu kaudzi ar austrietēm. Neviena cita (arī starp večiem) Latvijas kalnu slepošanas vēsturē nav iespējis ko līdzīgu. Esmu redzējis kā viņa var braukt. Pilnīgi noteikti Dženifera var braukt kādā, piemēram, Popovičas līmenī vai vēl labāk. Zinu, kas notiek PK posmos. Konkurence daudz lielāka. Bet no otras puses tur ir jāsāk braukt, jo tikai tā var tikt uz augšu. Nav jau tā, ka ar tām piektām, sestām un septītām pēc ranga austrietēm nevar mačoties. Skaidrs, ka var! Protams, jābrauc ar EK un citās FIS sacensībās paralēli. Tur līmenis zemāks, bet vieglāk dabūt punktus. Tās, kas nav pašas TOP braucējas, visas tā dara. Jāaizvada pilnvārtīga sezona! Ja nebūtu bijušas tās problēmas ar ceļiem un tagad vēl tā trauma, tad jau šogad Dženifera būtu atzīmējusies PK posmos.

     [+] [-]

, 2022-02-09 14:27, pirms gada
Te vispār nekas nav jāapspiež, ja esi izpildījis normatīvus, tev jābrauc uz OS.
Visi kritizētāji, lai pamēģina tikt tuvu OS kvalifikācijai, tad redzēs, kurš ir slinks un kurš nav.
Kaut vai tik demokrātiskā sporta veidā kā maratons. Ko tad tur vajag, botas par 100EUR un skrien vesels.

     [+] [-]

, 2022-02-09 14:59, pirms gada
aigi_nr1 rakstīja: Te vispār nekas nav jāapspiež, ja esi izpildījis normatīvus, tev jābrauc uz OS.
Bondare nav nekādu normatīvu izpildījusi...vienkārši SOK izdala vietas Āfrikai un citām eksotiskām valstīm pa vienai vietai, lai Āfrika varētu veidot masveidību starp valstīm olimpiādē....ja skatījies atklāšanu, tad tām valstīm olimpiādē piedalās pa 1 sportistam un tas ir tieši slalomā...tādu dullo, kas brauktu nobraucienu starp nēģeriem un latviešiem nav

     [+] [-]

, 2022-02-09 15:28, pirms gada
dakots rakstīja: Bondare nav nekādu normatīvu izpildījusi...vienkārši SOK izdala vietas Āfrikai un citām eksotiskām valstīm pa vienai vietai, lai Āfrika varētu veidot masveidību starp valstīm olimpiādē....ja skatījies atklāšanu, tad tām valstīm olimpiādē piedalās pa 1 sportistam un tas ir tieši slalomā...tādu dullo, kas brauktu nobraucienu starp nēģeriem un latviešiem nav
Man patiesībā tas neinteresē, ja viņai iedeva iespēju, lai brauc un startē.

     [+] [-]

, 2022-02-09 16:29, pirms gada
karagunis rakstīja: Latvija-tūrisma centrs!
Vairāk gan idiotu ...it īpaši komentāros.