Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 3

Sadarbībā ar LSF rīkotajā Eiropas kausā slalomā Itālijā Ģērmane nestartē, Bondare nefinišē

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Sadarbībā ar LSF rīkotajā Eiropas kausā slalomā Itālijā Ģērmane nestartē, Bondare nefinišē
Eiropas kausa tehniskais delegāts un sacensību direktors Dinārs Doršs. Foto: Infoski.lv/Emīlija Škapare.

Šodien Pocā di Fassā (Itālijā) sadarbībā ar Latvijas Slēpošanas federāciju (LSF) rīkotajā Eiropas kausa posmā slalomā otrajā sacensību dienā Latvijas kalnu slēpotāja Liene Bondare kļūdījās pirmā brauciena sākumā un nefinišēja, bet Dženifera Ģērmane pēc vakardienas kritiena šodien nestartēja.

LSF jau daudzu gadu garumā augstā līmenī ir organizējusi Baltijas kausa posmus Somijā un pēdējos gados arī Itālijā, līdz ar to tai pirmo reizi vēsturē bija uzticētas tiesības sadarbīnā ar mājiniekiem itāļiem rīkot aiz Pasaules kausa otras augstākā līmeņa daudzposmu sacensības – Eiropas kausu. Par laika ņemšanu atbildīgs bija Dzintars Melvers no “FANS”. Līdz ar to LSF vēlreiz apliecināja, ka var ļoti labi noorganizēt kalnu slēpošnas sacensības, arī šāda augsta līmeņa.

Kā atzina LSF prezidents un šo sacensību tehniskais delegāts Dinārs Drošs, tad LSF rīkotais Eiropas kauss šajā nedēļas nogalē Pocā di Fassā aizvadīts godam, noorganizējot to augstā līmenī. Tā bija sagatavošanās nākamajā nedēļā Itālijā notiekošajam Baltijas kausa otrajam posmam, kur gaidāma ļoti kupla un arī spēcīgu kalnu slēpotāju piedalīšanās.

Ja vakar dalībnieču vidū bija divas latvietes – Dženifera Ģērmane un Liene Bondare, tad šodien startēja tikai Bondare. Šoreiz iztrūka Siguldas novada pašavldības atbalstītās Latvijas vadošās kalnu slēpotājas Ģērmanes, kura pēc vakardienas kritiena šodien nolēma nestartēt, lai neiedzīvotos kādā traumā un varētu sagatavoties sezonas galvenajam startam – pasaules junioru čempionātam, kas nākamās nedēļas vidū sāksies Austrijā.

Bondare, kura vakar debijā Eiropas kausos ieguva 41. vietu, ļoti labi veicot otro braucienu, un kura šodien startēja ar noslēdzošo 86.numuru, otro dienu diemžēl iesāka nesekmīgi, jo pieļāva kļūdu sākumā, izstājoties un nesasniedzot kontrolatzīmi trases vidū.

Otro dienu pēc kārtas nepārspēta palika 17 gadus vecā zviedriete Kornēlija Ēlunda, kura par 0,82 sekundēm apsteidza Pekinas olimpisko spēļu 10. vietas un pasaules čempionāta 15. vietas ieguvēju Alīnu Danio no Šveices, kura vakar bija trešā. Trijnieku noslēdza pagājušā pasaules čempionāta 10. vietas ieguvēja Aso Anda no Japānas, kura katru sezonu Pasaules kausa posmos pāris reizes iekļūst trijniekā.

Izmantotie resursi:
Latvijas Slēpošanas federācija | infoski.lv

     [+] [-]

, 2023-01-15 18:30, pirms 3 nedēļām
cik naudas iztērēja LSF šito cirku organizējot?