Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Junioru PČ Latvijas kamaniņu meiteņu divnieki iegūst sudrabu un bronzu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Junioru PČ Latvijas kamaniņu meiteņu divnieki iegūst sudrabu un bronzu
Kaspars Rinks. Foto: FIL

LETA. Marta Robežniece un Kitija Bogdanova piektdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja sudraba medaļas pasaules junioru čempionātā (PJČ), bet Viktorija Ziediņa un Selīna Zvilna ieguva bronzas medaļas.

Robežniece/Bogdanova pirmajā braucienā sasniedza otru labāko laiku, otrajā uzvarēja un divu braucienu summā no uzvarētājām vācietēm Luizas Romanenko un Paulīnes Pacas atpalika nieka 0,049 sekundes. Ziediņa un Zvilna abos braucienos ierindojās trešajā vietā, uzvarētājām zaudējot 0,446 sekundes. Kopumā meiteņu divnieku sacensībās startēja 11 ekipāžas.

Roberts Dreimanis piektdien Vinterbergas trasē ieguva 27.vietu, bet Kaspars Rinks otrajā braucienā krita un nefinišēja.Vīriešu sacensībās Dreimanis pirmajā braucienā sasniedza 29. labāko rezultātu, no līdera krieva Matveja Perestoroņina atpaliekot 2,188 sekundes un netiekot pie otrā brauciena, kurā piedalījās 25 labākie braucēji. Otrajā braucienā divi sportisti krita, kas ļāva Dreimanim pakāpties par divām vietām uz augšu.

Kritušo vidū otrajā braucienā bija arī Rinks. Viņš pirmajā braucienā sasniedza daudzsološo astoto rezultātu, līderim zaudējot 0,51 sekundi, bet otrajā braucienā, priekšpēdējā laika ņemšanas atzīmē sasniedzis trešo ātrāko laiku braucienā, trases beigu posmā krita un nefinišēja.

Perestoroņins cīņā par uzvaru abos braucienos bija labākais, mājinieku Florianu Milleru divu braucienu summā apsteidzot par 0,469 sekundēm. Trešo vietu 0,477 sekundes aiz uzvarētāja ieņēma amerikānis Metjū Grainers.

Startēja 38 sportisti, trim nefinišējot pirmajā un diviem otrajā braucienā.

Izmantotie resursi:
LETA

  +2 [+] [-]

, 2022-01-28 18:46, pirms 4 mēnešiem
Arī te kamaniņu komandai medaļas. Malači!

Svētdien pirmais pasaules čempionāts sieviešu divniekiem.