Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Kamaniņu federācija resursu trūkuma dēļ atsakās no starptautiskā kongresa rīkošanas Latvijā

Agris Suveizda

Kamaniņu federācija resursu trūkuma dēļ atsakās no starptautiskā kongresa rīkošanas Latvijā
Atis Strenga priekšplānā. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas Kamaniņu sporta federācija vakar pieņēma lēmumu atteikties no 70. FIL Kongresa rīkošanas Rīgā, kas bija plānots no 18. līdz 19. jūnijam, pavēstīts federācijas mājaslapā.

"Ar nožēlu jāatzīst, ka Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF) nevarēs izvest jubilejas Kongresu Latvijā administratīvās kapacitātes un loģistikas apsvērumu dēļ. LKSF uzskata, ka, rīkojot tik liela mēroga Kongresu, ir nepieciešama lielāka administratīvā jauda, kas spētu nodrošināt augstu izpildījuma kvalitāti," teikts paziņojumā.

LKSF ir aicinājusi Starptautisko Kamaniņu sporta federāciju (FIL) FIL 70. Kongresu organizēt FIL mājvietā – Austrijā, kas spēs nodrošināt pietiekamu juridisko atbalstu Kongresa norises laikā.

Precīzs datums, kurā norisināsies 70. FIL Kongress Austrijā, no FIL puses tiks paziņots, konsultējoties ar Austrijas Kamaniņu sporta federāciju, uzreiz pēc Lieldienu brīvdienām.

Izmantotie resursi:
LKSF pieņēma lēmumu atteikties no 70. FIL...

     [+] [-]

, 2022-04-14 16:59, pirms 4 mēnešiem
Nu jaaaaa