Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Kamaniņu izlase dodas uz Pekinu, Pasaules kausa posmus translēs Sportacentrs.com TV

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Kamaniņu izlase dodas uz Pekinu, Pasaules kausa posmus translēs Sportacentrs.com TV
Kristers Aparjods. Foto: Mareks Gaļinovskis/FIL

Trešdien, 3. novembrī, Latvijas nacionālā kamaniņu sporta izlase pilnā sastāvā – piecas sievietes, četri vīri un divas divvietīgās ekipāžas – no Frankfurtes lidostas izlidos un Pekinu, kur atlētiem divu nedēļu laikā olimpiskajā trasē būs vēl divi svarīgi kontroltreniņi cīņai par ceļazīmi uz nākamā gada ziemas olimpiskajām spēlēm. Savukārt visus Pasaules kausa posmus 2021./2022. gada sezonā tiešraidē translēs ''Sportacentrs.com TV'' kanāls.

“Visvairāk raizēties liek papīru lietas. Atsaucoties uz Latvijas skeletonistiem un bobslejistiem, tiešām ir diezgan sarežģīti, lai aizpildītu visas deklarācijas un saņemtu QR kodus no Ķīnas puses, lai mēs tiktu valstī. To nevar darīt ātrāk par 24 stundām pirms lidojuma. Dotajā brīdī tas uztrauc visvairāk, proti, vai viss izdosies laikā un precīzi. Kad būsim jau lidmašīnā, tad varēsim mazliet uzelpot, ka visiem ir negatīvi testi un viss ir sakārtots,” došanos uz Ķīnu komentē izlases menedžeris Kristaps Mauriņš.

Olimpiskajā sezonā kamaniņu sportu būs iespēja vērot Latvijas vadošajā sporta medijā gan interneta vidē mājaslapā ''Sportacentrs.com'' , gan televīzijas ekrānos kanālā “Sportacentrs.com TV”, kas šobrīd, kā viens no bezmaksas virszemes apraides kanāliem, ir pieejams 99,77% valsts teritorijas, sasniedzot 99,87% valsts iedzīvotāju.

"Šī sezona ziemas sportu veidiem ir īpaša, jo februārī notiks Pekinas olimpiskās spēles. Spēcīga konkurence un spraigas cīņas gaidāmas ikvienā no sporta veidiem, bet mums ir jo īpašs prieks, ka saviem skatītājiem izdosies piedāvāt Pasaules kausa izcīņas sacensības kamaniņu sportā, kur Latvijas izlases dalībniekiem ir labas iespējas pacīnīties par pjedestālu katrā no disciplīnām. Esmu pārliecināts, ka gaidāmās translācijas deviņās nedēļas nogalēs dāvās fantastiskas emocijas ikvienam Latvijas sporta līdzjutējam," prieku par sadarbību pauž ''Sportacentrs.com TV'' vadītājs Jānis Cīrulis.

Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidents Atis Strenga: “Mums ir liels prieks, ka Latvijas Kamaniņu sporta federācijai sāksies jauna sadarbība ar vadošo sporta mediju Latvijā ''Sportacentrs.com''. Ceram, ka mūsu sadarbība veicinās gan kamaniņu sporta, gan ''Sportacentrs.com'' popularitāti. Jāatzīst, ka par šādām izmaiņām olimpiskajā sezonā – kamaniņu sporta sacensību translēšana gan interneta vidē mājaslapā ''Sportacentrs.com'', gan televīzijas ekrānos kanālā “Sportacentrs.com TV” – ir satraukums, bet mēs ceram, ka ar ''Sportacentrs.com'' palīdzību mums izdosies iepriecināt kamaniņu sporta līdzjutējus, kā arī viens otru atbalstīt profesionālajā izaugsmē!”

Latvijas nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem Pasaules kausa pirmajā posmā, kas norisināsies no 19. līdz 21. novembrim XXIV ziemas olimpisko spēļu trasē Pekinā, seko līdz tiešraidē ''Sportacentrs.com TV'' un interneta portālā ''Sportacentrs.com''.

Pekinas posma kalendārs

DatumsLaiksDisciplīna
20.1110:30Divvietīgās ekipāžas 1. brauciens
20.1112:00Divvietīgās ekipāžas 2. brauciens
20.1113:25Vīrieši 1. brauciens
20.1115:05Vīrieši 2. brauciens
21.1111:55Sievietes 1. brauciens
21.1113:25Sievietes 2. brauciens
21.1115:25Komandu stafete

Informāciju sagatavoja:
LKSF

  +2 [+] [-]

, 2021-11-01 12:45, pirms 7 mēnešiem
Oho,parsteigums.

  -1 [+] [-]

, 2021-11-01 13:07, pirms 7 mēnešiem
kanālam ir ļoti slikta pārraižu kvalitāte iekš TV, nopietni jāpadomā par HD kvalitāti, 21 gadsimta 20 -tie gadi, kā nekā...

     [+] [-]

, 2021-11-01 13:46, pirms 7 mēnešiem
Laba ziņa visiem renes cienītājiem. Kamaniņas man ir viens no top sporta veidiem kuru skatos. Sportacentrs auditorija ir liela un cerams ka uzradīsies jauni šī sporta veida cienītāji.
Mīnuss ir sportacentrs raidījumu kvalitāte un redzēs kas komentēs sacensības.

     [+] [-]

, 2021-11-01 14:19, pirms 7 mēnešiem
Laba ziņa, paldies SC. Pēc Cīruļa skaudīgā raksta man tas neliels pārsteigums.

  -1 [+] [-]

, 2021-11-01 15:00, pirms 7 mēnešiem
Nez kapēc LTV nerādīs? Galīgi vairs naudas nav par translācijām samaksāt??? Lai gan cik šitie šļucēji var izmaksāt? Moš met virsū, bet ņemt negrib

     [+] [-]

, 2021-11-01 15:31, pirms 7 mēnešiem
Cerams, ka visi posmi tiks translēti tieši SC TV, nevis tikai internetā, un ka tiks nodrošināta gan teicama translāciju kvalitāte, gan komentēšana! Ja tas būs, tad - uz priekšu, un lai veicas!

  +1 [+] [-]

, 2021-11-01 16:46, pirms 7 mēnešiem
Par lielu Latviju! rakstīja: Nez kapēc LTV nerādīs? Galīgi vairs naudas nav par translācijām samaksāt??? Lai gan cik šitie šļucēji var izmaksāt? Moš met virsū, bet ņemt negrib
Viņi jau tāpat rāda bobsleju, skeletonu un batlonu pēc pilnas programmas. Vēl arī 2 nedēļas ēteru aizņems Pekinas spēles un ir arī kādi citi sporta veidi, kurus paredzēts rādīt. Nav jau tas LTV7 bezizmēra sporta kanāls, kur visu var sabāzt. Cits saturs arī viņiem ir.

  +2 [+] [-]

, 2021-11-01 16:47, pirms 7 mēnešiem
Par lielu Latviju! rakstīja: Nez kapēc LTV nerādīs? Galīgi vairs naudas nav par translācijām samaksāt??? Lai gan cik šitie šļucēji var izmaksāt? Moš met virsū, bet ņemt negrib
LTV gan jau bobsleju/skeletonu radīs un, cerams, arī biatlonu tāpat kā iepriekšējā sezonā. Norises laiki ar kamaniņām bieži pārklājas, tāpēc visu sabāzt vienā kanālā nebūtu reāli.

  +2 [+] [-]

, 2021-11-01 18:20, pirms 7 mēnešiem
Par TV laba ziņa. Citādi dēļ čakarēšanās ar kaut kādu translāciju meklēšanu internetā bieži vien nemaz neskatījos.

Gribētos, la SC sekotu līdzi kamaniņnieku treniņiem olimpiskajā trasē, nu vismaz tiem abiem kontrolmačiem.

     [+] [-]

, 2021-11-01 18:38, pirms 7 mēnešiem
Foršs raksts - brauks sievietes un vīrieši. izsmeļoši....

  -2 [+] [-]

, 2021-11-01 19:31, pirms 7 mēnešiem
Aldis Br rakstīja: Laba ziņa visiem renes cienītājiem. Kamaniņas man ir viens no top sporta veidiem kuru skatos. Sportacentrs auditorija ir liela un cerams ka uzradīsies jauni šī sporta veida cienītāji.
Mīnuss ir sportacentrs raidījumu kvalitāte un redzēs kas komentēs sacensības.
Cik atsaldetam ir jābūt lai rene būtu top sports ko skatīties manuprāt tevi sist vajag, es labāk skatos ka siena krāso

     [+] [-]

, 2021-11-01 20:17, pirms 7 mēnešiem
Par ko pārsteigums? TET tak teica, ka drīz slēgs B4S, bet turpinās atbalstīt translācijas, tās raidot caur SC, nevis uzturot atsevišķus kanālus.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2021-11-02 07:37, pirms 7 mēnešiem
Krišjānis Kariņš rakstīja: Cik atsaldetam ir jābūt lai rene būtu top sports ko skatīties manuprāt tevi sist vajag, es labāk skatos ka siena krāso
Mani TOP sporta veidi.
1.Biatlons
2.Hokejs
3.Rene (bobslejs, kamaniņas, skeletons).
4.Kalnu slēpošana
5. Futbols
6. Šautriņmešana
Tālāk grūti izdalīt, jo patīk vēl vismaz padsmit sporta veidi.

Tev padomju domāšana? Ja kādam patīk kaut kas tāds, ko nespēj pieņemt , tad vajag sist. Vai kāds Tev aizliedz skatīties kā sienas krāso. Lūdzu, kaut katru dienu skaties. Katram savs. Vienam dzeja, otram daiļsslidošana, citam bokss, vēl kāds ada, citam sienas krāsošanas pasākums.