Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Kalenda un Kirejevs sestajā vietā U23 Eiropas čempionātā

Rolands Eliņš

Kalenda un Kirejevs sestajā vietā U23 Eiropas čempionātā
Foto: Foto: Viesturs Lācis / bobslejs.lv

Šodien Vinterbergā aizvadīts Eiropas kausa posma bobslejā, kas reizē bija arī Eiropas U23 čempionāts, un Latvijas ekipāža Jēkabs Kalenda un Regnārs Kirejevs ieņēma sesto vietu savā vecuma grupā.

Jēkabs Kalenda un Regnārs Kirejevs pirmajā braucienā ieņēma 23. vietu 26 Eiropas kausa posma dalībnieku vidū un attiecīgi nekvalificējās otrajam braucienam. Līdz 20. vietai pietrūka 0.22 sekunžu.

U23 vecuma grupā pārstāvētas bija astoņas ekipāžas, un šajā konkurencē Kalenda un Kirejevs ieņēma sesto vietu.

Par Eiropas U23 čempioniem kļuva krievi Stepans Dubinko un Aleksejs Kisļica, kuri savus tautiešus Vjačeslavu Popovu un Jegoru Grjaznovu pārspēja par 0.18 sekundēm, savukārt bronza rumāņiem Andrejam Nicam un Mihalam Kalančeam. Neviena no U23 vecuma grupas ekipāžām Eiropas kausa kopvērtējumā labāko desmitniekā gan neiekļuva.

Visu goda pjedestālu Eiropas kausa posma ieskaitē aizņēma mājinieku ekipāžas ar Ričardu Elsneru un Henriku Bosi priekšgalā, turklāt arī ceturto vietu ieguva Vācijas ekipāža.

Izmantotie resursi:
https://www.ibsf.org/en/component/e...

  +1 [+] [-]

, 2022-01-14 19:41, pirms 5 dienām
Čaļi pārcentās startā, aizskrēja par tālu un bobs aizgāja šķērsām, pēc tam vairākas reizes atsitoties pret bortiem. Domāju, ka būtu pacīnījies par U23 bronzu.

Kalenda pirmajos divos treniņbraucienos krita, bet pēc tam tomēr apguva trasi.

     [+] [-]

, 2022-01-14 22:12, pirms 5 dienām
Šie laikam ir tie rumāņi, kurus Ķipurs slavēja par sniegumu Jaunanes Olimpiskajās spēlēs, ja? Vēl toreiz teica, ka rumāņi nopietni ķērušies pie bobsleja lietām.

     [+] [-]

, 2022-01-15 08:39, pirms 5 dienām
H.E.N.R.Y. rakstīja: Šie laikam ir tie rumāņi, kurus Ķipurs slavēja par sniegumu Jaunanes Olimpiskajās spēlēs, ja? Vēl toreiz teica, ka rumāņi nopietni ķērušies pie bobsleja lietām.
Nebiju iedziļinājies. Paskatījos - jā šis rumānis bija viens no labākajiem jauniešu monobobu braucējiem un dabūja zeltu Jaunatnes olimpiādē. Pēc tam bobsleja divniekos bez augstiem rezultātiem.

Rumāņiem šobrīd lielajos mačos (PK, EK) startē divi vīri un divas dāmas (Greču un juniore Popesku). Baigais bosleja bums laikam nav. Poļi saaktivizējušies. Bet lielvalsts statusu drīz varētu atgūt Šveice, kurai ir sešas labas līmeņa četrinieku komandas.