Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Dambergs arī nākamos četrus gadus būs IBSF viceprezidents juridiskajos jautājumos

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Dambergs arī nākamos četrus gadus būs IBSF viceprezidents juridiskajos jautājumos
Mārtiņš Dambergs. Foto: IBSF/Viesturs Lācis

LETA. Itālis Ivo Ferriāni pārvēlēts Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) prezidenta amatā, ziņo IBSF. Savukārt jurists Mārtiņš Dambergs arī nākamos četrus gadus būs viceprezidents juridiskajos jautājumos.

Federācija vēsta, ka Ferriāni, kurš bija vienīgais kandidāts uz šo amatu, saņēmis biedru vienbalsīgu atbalstu, tādējādi organizāciju vadīs turpmākos četrus gadus. 62 gadus vecais Ferriāni par IBSF (tolaik - FIBT) prezidentu kļuva 2010. gadā, amatā nomainot kanādieti Robertu Storiju, kurš bobsleja un skeletona jumtorganizāciju vadīja kopš 1994. gada.

Pirms četriem gadiem Ferriāni tika pārvēlēts uz trešo termiņu. IBSF prezidenta vēlēšanās Ferriāni saņēma 38 balsis, kamēr viņa vienīgais konkurents Frics Burkards tika tikai pie piecām balsīm. Bijušais bobslejists Ferriāni pēc karjeras beigām strādāja par treneri un pēc tam bija tehniskais direktors. 2020. gadā viņš tika ievēlēts par Starptautiskās Olimpisko ziemas sporta veidu federāciju asociācijas (AIOWF) prezidentu.

Dambergs, kurš šos pienākumus pildīja arī iepriekšējos četrus gadus, bija vienīgais kandidāts uz šo amatu. Dambergs iepriekš palīdzēja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijai juridiskajos jautājumos un sadarbībā ar IBSF.

Tāpat amatos tika pārvēlēti seši par nozarēm atbildīgie viceprezidenti.