Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2988, Did:0, useCase: 3

Karbonāri Beļģijas velobrauciena pēdējā posmā izcīna sesto vietu

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Karbonāri Beļģijas velobrauciena pēdējā posmā izcīna sesto vietu
Anastasija Karbonāri. Foto: bettiniphoto

LETA. Latvijas riteņbraucēja Anastasija Karbonāri svētdien Beļģijā izcīnīja sesto vietu daudzdienu velobrauciena "Baloise Ladies Tour" (UCI kat.2.1) pēdējā, ceturtajā posmā

Piecu dienu sacensības svētdien noslēdzās ar 121,1 kilometru garu grupas braucienu, kas bija sadalīts sešos apļos, katrā no tiem jāveic arī bruģa sekcijas.

Finiša spurtā pirmo vietu nosargāja atrāviena grupā braukusī serbiete Jelena Eriča ("Movistar"), bet sekotāju grupas priekšgalā bija Karbonāri (UAE ADQ), kura izcīnīja sesto vietu. Lielā grupa finišēja divās stundās 57 minūtēs un 51 sekundē.

Latvijas čempione grupas braucienā Karbonāri par sesto vietu nopelnīja četrus UCI punktus.

Kopvērtējumā uzvarēja nīderlandiete Lucinda Branda ("Lidl - Trek"), bet Karbonāri zaudēja trīs minūtes un 27 sekundes, kas deva 29.vietu. Sprinteru ieskaitē Latvijas riteņbraucēja bija 11.pozīcijā.

"Baloise Ladies Tour" norisinās kopš 2014.gada.

Izmantotie resursi:
LETA