Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2889, Did:0, useCase: 3

Tikmers: "Sportisti mūs ir izlutinājuši. Netikšana trijniekā uzreiz nenozīmē neveiksmi"

Agris Suveizda

Tikmers: "Sportisti mūs ir izlutinājuši. Netikšana trijniekā uzreiz nenozīmē neveiksmi"
Žoržs Tikmers un Daumants Dreiškens
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

LETA. Latvijas komanda Phjončhanas olimpiskajās spēlēs nostartēja labi un gandrīz visi sportisti parādīja savus labākos rezultātus, pēc sacensību programmas noslēguma secina Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Latvija Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja vienu bronzas medaļu, bobslejā divniekiem to sarūpējot Oskaram Melbārdim un Jānim Strengam. "Pēc šīm olimpiskajām spēlēm smaidām, jo Latvijas komanda no tām ir atgriezusies ar medaļu un ļoti augstām vietām," sarunā ar žurnālistiem teica Tikmers. "Šobrīd kādam teikt skarbāku vārdu nav pamata, jo atšķirībā no Riodežaneiro nav tādas vajadzības. Izvērtējumu tam, kas notika, vispirms dos visu sporta veidu federāciju valdes un arī LOK izpildkomiteja. Būs speciāls ziņojums LOK ģenerālajā asamblejā marta beigās."

Viņš uzskata, ka Latvijas sportisti gana labi iesaistījušies cīņā par medaļām. "Jautājums, ko mēs saprotam ar cīņu pa medaļām. Tās var būt simtdaļas, kas vairākkārt šķīra vietas, tomēr tas, manuprāt, ir nedaudz plašāk interpretējams jēdziens, jo sportisti, kuri iekļuva pirmajā sešiniekā, pie veiksmīgas apstākļu sakritības varēja cīnīties par medaļām. Domāju, katrs sporta veids ir jāvērtē atsevišķi. Kopumā komanda ir nostartējusi labi un gandrīz visi sportisti ir sasnieguši savu labāko formu un arī parādījuši savus labākos rezultātus daudzos sporta veidos," stāstīja Tikmers.

Salīdzinot ar iepriekšējām Ziemas olimpiskajām spēlēm, Phjončhanā esot atgriezies olimpiskais gars. "Šeit bija droši, kas ir pats svarīgākais, turklāt domāju, ka arī loģistika un sadzīve bija augstā līmenī, visiem dienestiem ātri iestrādājoties. Mums šajā jautājumā nebija nekādu uztraukumu - šajā Olimpiādē nebija vajadzīgs ne santehniķis, ne elektriķis. Viss bija atrisināts, un visiem, pamatā sportistiem, šādos pasākumos ir jājūtas komfortabli. Drošība un olimpiskais gars bija tās divas lietas, kas šajās olimpiskajās spēlēs bija. No savas pieredzes varu teikt, ka kopumā šīs bija vienas no labākajām pēdējo gadu olimpiskajām spēlēm," atklāja Tikmers.

LOK ģenerālsekretārs vēlreiz atgādināja, ka Latvijas sportisti Phjončhanā nostartējuši godam. "Domāju, līdzjutēji mums ir ļoti profesionāli un izglītoti, it sevišķi tie, kuri seko līdzi saviem sporta veidiem. Paši sportisti skeletonā, bobslejā un kamaniņās mūs ar saviem panākumiem zināmā mērā ir izlutinājuši. Uzskatām, ka katra vieta, kas ir ārpus labāko trijnieka, ir neveiksme. Nē, tā nav. Aicinu vēlreiz paskatīties uz komandas sastāvu un sporta veidiem, salīdzinot to ar mūsu kaimiņvalstīm un plašākā kontekstā. Redzot, ar kādu pretinieku tehniku un resursiem šeit bija jācīnās, mūsu sportisti šajā Olimpiādē ar ļoti nelieliem izņēmumiem izdarīja visu, kas no viņiem ir atkarīgs. Jā, atsevišķos sporta veidos pietrūka simtdaļas vai tikai pāris soļi līdz medaļai," skaidroja Tikmers.

Viņš atzīmēja, ka četrgades programma nevar būt impulsīva un radīta vienā gadā uz emociju pamata. "Programmai jābūt uz visu olimpisko ciklu, un tad mēs to ar sporta veidu federācijām varētu izstrādāt. Tas nekādā veidā neparedzētu mehānisku līdzekļu apgūšanu vai lineāru finansējumu - tās būtu konkrētas lietas, kur būtu nepieciešams palīdzēt mūsu sporta veidu federācijām, ja mēs gribam, lai mūsu komanda un sportisti sasniedz rezultātu. Ja mēs to patiesi gribam, ir nepieciešamas investīcijas. Ja mēs atbraucam uz sacensībām reizi četros gados un gaidām, ka notiks brīnumi... Nē, brīnumi šeit nenotiek," stāstīja Tikmers.

"Pēc LOK izpildkomitejas sēdes ceru, ka jautājumi par šo programmu un kādu citu aspektu mēs virzīsim tālāk uz Nacionālo sporta padomi, kura tad ir tiesīga pieņemt lēmumus, tai skaitā par finanšu resursiem," norādīja LOK ģenerālsekretārs.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-02-25 12:49, pirms 6 gadiem
Biatlons un kamanas bija fatāla izgāšanās. Tur gan nevar būt nekādu aizbildinājumu. Kādam par to ir jāatbild.

  +3 [+] [-]

, 2018-02-25 12:54, pirms 6 gadiem
"...nepieciešams palīdzēt mūsu sporta veidu federācijām, ja mēs gribam, lai mūsu komanda un sportisti sasniedz rezultātu. Ja mēs to patiesi gribam, ir nepieciešamas investīcijas. Ja mēs atbraucam uz sacensībām reizi četros gados un gaidām, ka notiks brīnumi... Nē, brīnumi šeit nenotiek," stāstīja Tikmers.

Nez cik no iepriekšējām investīcijām un pārējās palīdzības ir ticis viņuj kabatiņās??? Liekēži! Un tas, protams nav tikai sportā vien. Tā ir Latvijas valsts ikdiena...

  +3 [+] [-]

, 2018-02-25 12:57, pirms 6 gadiem
Sportistiem ir sava atbildība, bet man interesē kad kkādu atbildību uzņemsies arī tie kas ikdienā staigā baltās apkaklītēs?

  +1 [+] [-]

, 2018-02-25 13:07, pirms 6 gadiem
ŠIci , Melbārdis , Silovs ,Zirne , Aparjods , abi šortrekisti , Zvejnieks , Muižnieks , Bendika , Tomass Dukurs , Priedulēna , Eiduka ir vērtējami ar pluss zīmi

  +1 [+] [-]

, 2018-02-25 13:18, pirms 6 gadiem
Inārs , Ņikitina , kamanus stafete savā līmeni nostartēja.
Martins , Andrejs ,Aparjode , Cauce , Oskars Gudramovičs Pēteris Kalniņš , Dārznieks, Vasiļļēvs , Bikše , Paškovska , Gasūna , Ķibermaņa komanda nostartēja slikti

     [+] [-]

, 2018-02-25 13:20, pirms 6 gadiem
rezgalis007 rakstīja: Biatlons un kamanas bija fatāla izgāšanās. Tur gan nevar būt nekādu aizbildinājumu. Kādam par to ir jāatbild.
Kamanas kopumā bija slikti, bet atsevišķi ir divas sestās vietas, atpalicība satfetē no 1.vietas maza 0,8 sekundes (Sočos bija 1,6). Aparjoda 11 un Zirnes 12. vieta ir labas. Kamaniņas nākotnē izskatās cerīgas. Baitlonā 12.vieta noteikti nav slikta, Bendika ļoti stabila-3 starti un trīs reizes TOP-40. Pirms 4 gadiem nevarējām sapņot ka mums būs sieviete kura visos startos tiks TOP-40. Jāvērtē atsevišķi katra sportista starti. Es to jau paveicu īsumā SC forumā.
Latvijas sportistu starti Korejā. Vērtējums.

     [+] [-]

, 2018-02-25 13:27, pirms 6 gadiem
FUNS rakstīja: Kamanas kopumā bija slikti, bet atsevišķi ir divas sestās vietas, atpalicība satfetē no 1.vietas maza 0,8 sekundes (Sočos bija 1,6). Aparjoda 11 un Zirnes 12. vieta ir labas. Kamaniņas nākotnē izskatās cerīgas. Baitlonā 12.vieta noteikti nav slikta, Bendika ļoti stabila-3 starti un trīs reizes TOP-40. Pirms 4 gadiem nevarējām sapņot ka mums būs sieviete kura visos startos tiks TOP-40. Jāvērtē atsevišķi katra sportista starti. Es to jau paveicu īsumā SC forumā.
http://sportacentrs.com/phjonchana_2018/25022018-latvijas_sportistu_starti_koreja_vertejum
Ieliec saiti uz to analīzi.

     [+] [-]

, 2018-02-25 13:30, pirms 6 gadiem
Damokla zobens rakstīja: Ieliec saiti uz to analīzi.
SC forumā ļoti īsi uzrakstīju par katru sportistu.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-25 13:37, pirms 6 gadiem
Nu varbūt tos 280 miljonus ieguldām sporta attīstībā, nevis ziedojam labdarībai!!! Un tad varam burkšķēt, ka nav rezultātu!
P.s. Neesmu analizējis, bet vai kāds nevarētu izskaitļot vidējo aritmētisko uz izcīnīto medaļu skaitu attiecībā pret valsts iedzīvotāju skaitu, valsts ieguldīto līdzekļu apjomu un sporta veidu skaitu, kuros tās izcīnītas?
P.p.s. arī ņemot vērā valsts ģeogrāfisko stāvokli (klimats, augstums utml.).

  +2 [+] [-]

, 2018-02-25 13:41, pirms 6 gadiem
Netikšana trijniekā uzreiz nenozīmē, ka resnajiem LOK ručiem nepienākās prēmijas!

     [+] [-]

, 2018-02-25 13:54, pirms 6 gadiem
comon88 rakstīja: ŠIci , Melbārdis , Silovs ,Zirne , Aparjods , abi šortrekisti , Zvejnieks , Muižnieks , Bendika , Tomass Dukurs , Priedulēna , Eiduka ir vērtējami ar pluss zīmi
Šici nostartēja švaki. Sestā vieta salīzinoši mazā konkurencē ir viduvējs rezultāts. Zirne 12. vieta ir viduvēji. Pluss būtu, ja tiktu vismaz desmitniekā. Ja tev priekšā ir rumāniete, diez vai ir pamats optimismam. Aparjods labi nobrauca tikai pirmo dienu un pat tas nelīdzēja tikt desmitniekā. Šortrekisti, Zvejnieks, Muižnieks, Eiduka ir amatieri un izsvērt, vai 65. vieta ir labi un 75. slikti, ir matu skaldīšana (Muižnieks noteikti būtu gribējis tikt iedzīšanā). Bendika nostartēja vāji, Bricis to skaidri atzina. Tomass Dukurs savam līmenim nobrauca viduvēji. Priedulēna OK, bet nu konkurence arī nav tik liela sieviešu skeletonā, lai par 7. vietu celtu debesīs

     [+] [-]

, 2018-02-25 13:57, pirms 6 gadiem
FUNS rakstīja: Kamanas kopumā bija slikti, bet atsevišķi ir divas sestās vietas, atpalicība satfetē no 1.vietas maza 0,8 sekundes (Sočos bija 1,6). Aparjoda 11 un Zirnes 12. vieta ir labas. Kamaniņas nākotnē izskatās cerīgas. Baitlonā 12.vieta noteikti nav slikta, Bendika ļoti stabila-3 starti un trīs reizes TOP-40. Pirms 4 gadiem nevarējām sapņot ka mums būs sieviete kura visos startos tiks TOP-40. Jāvērtē atsevišķi katra sportista starti. Es to jau paveicu īsumā SC forumā.
http://sportacentrs.com/phjonchana_2018/25022018-latvijas_sportistu_starti_koreja_vertejum
Ņem vērā, ka biatlonā OS konkurence ir mazāka nekā PK valstu kvotas dēļ

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:00, pirms 6 gadiem
Labi nostartēja tikai Melbārdis un daļēji Silovs (bija reāla cerība uz medāli masu startā)

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:02, pirms 6 gadiem
Daži tā vērtē, ka smiekli nāk, neapzinoties konkurences niecību. Ja apsveicam par 6. vietu kamanās, kur reāli ir 7 nopietnas izlases (un krievi nebija optimālā sastāvā), tad mums būtu jāceļ debesīs arī futbola izlase par uzvaru pār Andoru

  +1 [+] [-]

, 2018-02-25 14:05, pirms 6 gadiem
nedomaju , ka olimpiskas speles bija vajas. netrukst rezultatu labako desmitnieka. tacu visu izglaba bronza divniekos. sporta 4 vieta ir sapigaka no visam. netruka neveiksmju un vilsanos .

  +1 [+] [-]

, 2018-02-25 14:11, pirms 6 gadiem
fkscd rakstīja: Šici nostartēja švaki. Sestā vieta salīzinoši mazā konkurencē ir viduvējs rezultāts. Zirne 12. vieta ir viduvēji. Pluss būtu, ja tiktu vismaz desmitniekā. Ja tev priekšā ir rumāniete, diez vai ir pamats optimismam. Aparjods labi nobrauca tikai pirmo dienu un pat tas nelīdzēja tikt desmitniekā. Šortrekisti, Zvejnieks, Muižnieks, Eiduka ir amatieri un izsvērt, vai 65. vieta ir labi un 75. slikti, ir matu skaldīšana (Muižnieks noteikti būtu gribējis tikt iedzīšanā). Bendika nostartēja vāji, Bricis to skaidri atzina. Tomass Dukurs savam līmenim nobrauca viduvēji. Priedulēna OK, bet nu konkurence arī nav tik liela sieviešu skeletonā, lai par 7. vietu celtu debesīs
Šici nostartēja atbilstoši līmenim . Aparjods , Zirne OS labāku vietu dabuja nekā PK kopvērtējumā. Zvejnieks krietni labāk ar nostartēja nekā sezonā kopumā. Bendikai bija rezultāti atbilstoši līmenim
Muižnieku vispār neviens finansiāli neatbalsta un 42 vieta amatieriem ir teicams rezultāts.Tomass ar Leldi labākus rezultātus uzrādija OS nekā sezonā kopumā! Eidukas 44 . vieta ar ir sasniegums viņas gados

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:12, pirms 6 gadiem
fkscd rakstīja: Daži tā vērtē, ka smiekli nāk, neapzinoties konkurences niecību. Ja apsveicam par 6. vietu kamanās, kur reāli ir 7 nopietnas izlases (un krievi nebija optimālā sastāvā), tad mums būtu jāceļ debesīs arī futbola izlase par uzvaru pār Andoru
laiKam neašķiri individuālās sacensības no stafetes sacensībām

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:18, pirms 6 gadiem
comon88 rakstīja: Šici nostartēja atbilstoši līmenim . Aparjods , Zirne OS labāku vietu dabuja nekā PK kopvērtējumā. Zvejnieks krietni labāk ar nostartēja nekā sezonā kopumā. Bendikai bija rezultāti atbilstoši līmenim
Muižnieku vispār neviens finansiāli neatbalsta un 42 vieta amatieriem ir teicams rezultāts.Tomass ar Leldi labākus rezultātus uzrādija OS nekā sezonā kopumā! Eidukas 44 . vieta ar ir sasniegums viņas gados
Kāds nu kuram līmenis.... Ja noliekam zemu latiņu un tad to pārsniedzam, tad, protams, varam būt sevis izdomātā eiforijā. Aparjodei un Zirnei bija slikta sezona, tāpēc to nav vērts likt par atskaites punktu pozitīvam OS vērtējumam. Ja pieņemam, ka esam amatieri, mazi, vāji un nekokurētspējīgi, tad katra vieta virs pēdējās ir sasniegums. Bet ņemot vērā, ka mums ir trase (kas ir ļoti maz valstīm pasaulē), ka mēs dzīvojam valstī, kur ziema tomēr ir un ka finansiāls atbalsts no valsts arī ir, tad šķiet, ka mēs sev latiņu liekam krietni par zemu. Un atkārtošos, valstu kvotas dēļ OS konkurence pat ir mazāka nekā PK vai PČ

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:20, pirms 6 gadiem
comon88 rakstīja: laiKam neašķiri individuālās sacensības no stafetes sacensībām
par kuru sesto vietu tu priecājies? Neredzu pamatu priekam ne par Sičiem, kur konkurence ir maza un ar viņu pieredze vajadzēja vismaz reālāk pacīnīties par medaļu, ne par stafeti, kur ir tikai 7 pilnībā profesionālas komandas, no kurām Krievijai nebija Ivanovas

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:21, pirms 6 gadiem
Pārdomāju kurš sportists ir OS tā kā mazliet aizmirsts, par maz slavēts. Slavējam Silovu, Melbārdi. Zinošākie labi izsakās par Eiduku, jo tā ir mūsu cerība. Te nedomāju par medaļām bet par augstu vietu kā tādu.
Šķiet ka daudzi aizmirsuši ka Priedulēna nobrauca 4 labus braucienus bez kaut kādām nopietnām kļūdām. Lūk no kā var gaidīt patiešām ko lielu pēc 4 gadiem. Šķiet ka tas daudziem paslīdējis garām.

  -1 [+] [-]

, 2018-02-25 14:24, pirms 6 gadiem
Tikmer...Jums tur trio nebūtu laiks doties pensijaa?

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:27, pirms 6 gadiem
fkscd rakstīja: par kuru sesto vietu tu priecājies? Neredzu pamatu priekam ne par Sičiem, kur konkurence ir maza un ar viņu pieredze vajadzēja vismaz reālāk pacīnīties par medaļu, ne par stafeti, kur ir tikai 7 pilnībā profesionālas komandas, no kurām Krievijai nebija Ivanovas
bet kā var prasīt vienmēr konkurēt reāli,ja visas Vācijas ,Austrijas,Krievijas iegulda daudz lielākus līdzekļus tehnikas programmā?
atliek vienīgi cerēt uz favorītu kritieniem

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:29, pirms 6 gadiem
FUNS rakstīja: Pārdomāju kurš sportists ir OS tā kā mazliet aizmirsts, par maz slavēts. Slavējam Silovu, Melbārdi. Zinošākie labi izsakās par Eiduku, jo tā ir mūsu cerība. Te nedomāju par medaļām bet par augstu vietu kā tādu.
Šķiet ka daudzi aizmirsuši ka Priedulēna nobrauca 4 labus braucienus bez kaut kādām nopietnām kļūdām. Lūk no kā var gaidīt patiešām ko lielu pēc 4 gadiem. Šķiet ka tas daudziem paslīdējis garām.
nav teikts, ka Priedulēna vispār vēl paliks sportā. Priedulēnai potenciāla diža nav, ja sakām kā Rīmenis. Ar tādu niecīgu svaru trases beigās ātruma nebūs, grozies kā gribi. Un pat starta nav tāda kā, piemēram, Nikitinai. Un tāpēc nosacīti laba braukšana tāpat neko lielu nedod. Šoreiz nosacīti pieklājīgu vietu deva tas, ka Nikitina nestartēja, kanādietēm neslīdēja. Bet potenciāla cīnīties par kaut ko vairāk par pirmā desmita beigām nav

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:33, pirms 6 gadiem
ice F-1 rakstīja: bet kā var prasīt vienmēr konkurēt reāli,ja visas Vācijas ,Austrijas,Krievijas iegulda daudz lielākus līdzekļus tehnikas programmā?
atliek vienīgi cerēt uz favorītu kritieniem
Nevajag tēlot muļķīšus un gausties, bet meklēt jaunas attīstības iespējas. Kā Stramaturaru dabūja 7. vietu, kā poļi sadarbojas ar vāciešiem.
Bet ja pašreiz šī ir mūsu vieta, tad nevajag arī priecāties, ka esam priekšā valstīm, kur nav savas trases un viss notiek amatieru līmenī

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:35, pirms 6 gadiem
fkscd rakstīja: par kuru sesto vietu tu priecājies? Neredzu pamatu priekam ne par Sičiem, kur konkurence ir maza un ar viņu pieredze vajadzēja vismaz reālāk pacīnīties par medaļu, ne par stafeti, kur ir tikai 7 pilnībā profesionālas komandas, no kurām Krievijai nebija Ivanovas
Šiči jau normāli nostartēja .Par stafeti jau pavisam cits stāsts ir

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:37, pirms 6 gadiem
FUNS rakstīja: Pārdomāju kurš sportists ir OS tā kā mazliet aizmirsts, par maz slavēts. Slavējam Silovu, Melbārdi. Zinošākie labi izsakās par Eiduku, jo tā ir mūsu cerība. Te nedomāju par medaļām bet par augstu vietu kā tādu.
Šķiet ka daudzi aizmirsuši ka Priedulēna nobrauca 4 labus braucienus bez kaut kādām nopietnām kļūdām. Lūk no kā var gaidīt patiešām ko lielu pēc 4 gadiem. Šķiet ka tas daudziem paslīdējis garām.
no Leldes medaļas jau nu naivi gaidīt , jo visi ir teikuši , ka viņai svars ir par mazu ,lai nopietni cīnītos par medaļām

     [+] [-]

, 2018-02-25 14:37, pirms 6 gadiem
comon88 rakstīja: Šiči jau normāli nostartēja .Par stafeti jau pavisam cits stāsts ir
Siči nostartēja tā, ka zemāk varēja būt tikai lielu kļūdu gadījumā. Vismaz ceturtā vieta bija jāņem aiz 3 dominējošām komandām, bet Siči pat stafetes braucienā savu posmu veica lēnāk par kanādiešiem

     [+] [-]

, 2018-02-25 15:03, pirms 6 gadiem
Nē nu varēja protams būt labāk bet es piem esmu reāli priecīgs par to vienīgo medaļu.

     [+] [-]

, 2018-02-25 15:06, pirms 6 gadiem
fkscd rakstīja: nav teikts, ka Priedulēna vispār vēl paliks sportā. Priedulēnai potenciāla diža nav, ja sakām kā Rīmenis. Ar tādu niecīgu svaru trases beigās ātruma nebūs, grozies kā gribi. Un pat starta nav tāda kā, piemēram, Nikitinai. Un tāpēc nosacīti laba braukšana tāpat neko lielu nedod. Šoreiz nosacīti pieklājīgu vietu deva tas, ka Nikitina nestartēja, kanādietēm neslīdēja. Bet potenciāla cīnīties par kaut ko vairāk par pirmā desmita beigām nav
Leldei taču arī neslīdēja, un ne jau tikai svara dēļ, bet arī tehnikas ietekmē. Par svaru - ar kolēģi pamanījām, ka Leldei dupsis kļuvis dūšīgāks. Iespējams,ka var dabūt dažus kg klāt, cenšoties nezaudēt starta ieskrējienu. Un tad jau vācietes būs ķeramas.

     [+] [-]

, 2018-02-25 15:24, pirms 6 gadiem
fkscd rakstīja: Siči nostartēja tā, ka zemāk varēja būt tikai lielu kļūdu gadījumā. Vismaz ceturtā vieta bija jāņem aiz 3 dominējošām komandām, bet Siči pat stafetes braucienā savu posmu veica lēnāk par kanādiešiem
Ko Tu piesējies Šiciem? Kanādiesu divnieks taču bija piektajā vietā, bet stafetē viņi uzrādīja otro rezultātu, piekāpjoties tikai vāciešiem. Šiciem trešais laiks.

Ja ļoti gribas meklēt "vainīgo" kamaniņu stafetē, tad vienīgā, kas ļoti daudz zaudēja, bija Zirne. Stafetē viņas atpalikšana bija lielāka, nekā labākajos individuālajos braucienos. Tur arī palika tās desmitdaļas līdz medaļai. Večiem rezultāti bija ļoti blīvi. Piemēram, Aparjods medaļniekiem savā braucienā zaudēja tikai - Loham 0,069, Ednijam 0,071, Gleiršeram 0,133.

     [+] [-]

, 2018-02-25 15:38, pirms 6 gadiem
Damokla zobens rakstīja: Ko Tu piesējies Šiciem? Kanādiesu divnieks taču bija piektajā vietā, bet stafetē viņi uzrādīja otro rezultātu, piekāpjoties tikai vāciešiem. Šiciem trešais laiks.

Ja ļoti gribas meklēt "vainīgo" kamaniņu stafetē, tad vienīgā, kas ļoti daudz zaudēja, bija Zirne. Stafetē viņas atpalikšana bija lielāka, nekā labākajos individuālajos braucienos. Tur arī palika tās desmitdaļas līdz medaļai. Večiem rezultāti bija ļoti blīvi. Piemēram, Aparjods medaļniekiem savā braucienā zaudēja tikai - Loham 0,069, Ednijam 0,071, Gleiršeram 0,133.
Runa nav par vainīgo meklēšanu, bet situācijas konstatēšana. Un tevis minētais "tikai" nav "tikai". ap desmitdaļu zaudēt no sievu starta nav nemaz tik maz. Ja cerējām uz medaļām, tad Sičiem bija jābūt priekšā kanādiešiem, ne jau jārēķina, cik atpalika. Secinājums, ka stafetē no mūsējiem neviens nenobrauca labi. Nav nekāda attaisnojuma zaudēt kanādiešiem vai austriešiem neitrālā trase. Kas ta būtu, ja sacīkstes notiktu ZA vai kaut kur Vācijā, Austrijā. Diemžēl esam viduvēja valsts kamanās (lai gan grūžam lielu naudu un gribam tēlot kamanu lielvalsti), kas uz medāli var cerēt tikai pretinieku lielu kļūdu gadījumā vai ja sacīksti ļoti ietekmē laikaapstākļi

  -1 [+] [-]

, 2018-02-25 15:48, pirms 6 gadiem
Prognozēju 1 medāli, diemžēl, piepildījās.
Man liekas 2 mīnusi izdalāmi. Pirmais, mazais - Silova necīnīšanās masu startā. Otrs lielais - visi renes sporti. No pilnīga šoka izglāba Melbārdis. 4-niekos slikti nobrauca arī viņš. Rene, tāpēc, ka mums ir bāze, tradīcijas. Visu sezonu nevienam neslīd, bet kasām pautus un gaidam mesiju.
Pārējie visi - līmenī. Rastijs varēja iebraukt 10-niekā, bet ne medaļu paņemt. Slēpotāji, slidotāji visi godam nostartēja.

     [+] [-]

, 2018-02-25 17:10, pirms 6 gadiem
comon88 rakstīja: no Leldes medaļas jau nu naivi gaidīt , jo visi ir teikuši , ka viņai svars ir par mazu ,lai nopietni cīnītos par medaļām
Es gaidu medaļas. PK posmos vajadzētu pie tām tikt. Pagidām ceru ka bieži izdosies iebraukt TOP-6 , kas arī ir ļoti labi.

  -1 [+] [-]

, 2018-02-25 19:13, pirms 6 gadiem
Nav runa par medałãm, bet aiz daźiem lideriem ir tukśums.
Vispãr par kãdiem panåkumiem var runãt? Vienalga treśã, viena ceturtã, viena piektã, Paris sestãs vietas. Visu cieñu bobslejistiem, Dukuru klanam, bet tie tomér IR sporta veidi, ko nopietni kultivé vien dažas valstis. Augstu vértéjama Silova 4.vieta?
Bet kãpèc mums slidośana nolaista uz grunti? Tradîcijas bija, bija pat pasaules un Eiropas ćemponi! Vai Holandè bargãkas ziemas? Nè, viñiem ir mãkslîga ledus arènas ãtrslidotajiem. Vai mums nevar uzcelt kaut vienu?

  +1 [+] [-]

, 2018-02-25 19:36, pirms 6 gadiem
fkscd rakstīja: Runa nav par vainīgo meklēšanu, bet situācijas konstatēšana. Un tevis minētais "tikai" nav "tikai". ap desmitdaļu zaudēt no sievu starta nav nemaz tik maz. Ja cerējām uz medaļām, tad Sičiem bija jābūt priekšā kanādiešiem, ne jau jārēķina, cik atpalika. Secinājums, ka stafetē no mūsējiem neviens nenobrauca labi. Nav nekāda attaisnojuma zaudēt kanādiešiem vai austriešiem neitrālā trase. Kas ta būtu, ja sacīkstes notiktu ZA vai kaut kur Vācijā, Austrijā. Diemžēl esam viduvēja valsts kamanās (lai gan grūžam lielu naudu un gribam tēlot kamanu lielvalsti), kas uz medāli var cerēt tikai pretinieku lielu kļūdu gadījumā vai ja sacīksti ļoti ietekmē laikaapstākļi
Korejā atšķirība starp braucienu no sieviešu un vīriešu starta ir tikai ap divām sekundēm, tā ka tas nav būtiski, salīdzinot atpalikšanu vīriešu sacensības un vīriešu rezultātus stafetē. Aparjods Ludvigam vīru mačos zaudēja vidēji 0,131 sekundi braucienā, Ednijam 0,109, Gleiršeram 0,188. Tātad, stafeti Aparjods ir nobraucis ļoti labā savā līmenī. Šici vāciešiem divnieku mačos zaudēja vidēji 0,372 braucienā, stafetē tikai 0,230. Jā, kanādiešiem stafetē zaudēja vairāk - 0,102 pret 0,045. Bet tas uz tā rēķina, ka kanādieši stafetes braucienu veica daudz labāk nekā divnieku mačos. Šici stafetē apsteidza Penzu/Fišleru, kam zaudēja divnieku mačos.

Citi šoreiz bija ātrāki, tāpēc nevajag rakstīt, ka mūsējie stafeti nobrauca sūdīgi. Tieši pretēji - Aparjods un Šici nobrauca ļoti cienījami. Jā, par Zirni gan tā var teikt.