Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2889, Did:0, useCase: 3

OlyBet dati: Latvijas iedzīvotāji ir patriotiski noskaņoti un tic savu sportistu panākumiem

Krišs Upenieks

OlyBet dati: Latvijas iedzīvotāji ir patriotiski noskaņoti un tic savu sportistu panākumiem
Oskars Melbārdis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Olimpiskās medaļas ir sadalītas, uzvarētāji zināmi un intrigas par iespējamiem medaļniekiem noslēgušās. OlyBet eksperti piedāvā ieskatīties likmju veikšanas aizkulisēs –kad spēles noslēgušās, varam izvērtēt, kāds bijis noskaņojums sporta fanu vidū, un vai Latvijas iedzīvotāji, veicot likmes, bijuši patriotiski vai tomēr vairāk fokusējušies uz iespējamajiem laimestiem un bijuši pragmātiskāki.

“Kopumā likmju veikšanas ziņā mūsu klienti bijuši visai patriotiski noskaņoti, un ticēja mūsu valsts sportistu sasniegumiem, pat ja koeficienti bija pret tiem. Ja mēs salīdzinām situāciju Latvijā, piemēram, ar Igauniju, tad mūsu paradumi vērtējami kā patiesi patriotiski, jo ziemeļu kaimiņiem galvenokārt likmes veiktas pret savējiem – ka zaudēs, ka neiegūs medaļu, ka būs sliktāki rezultāti kā tiešajiem konkurentiem,” stāsta Alvis Kindzulis OlyBet mārketinga un pārdošanas vadītājs.

Populārākie sporta veidi, kuros likmes tika veiktas ir bobslejs, hokejs, biatlons, kamaniņu sports un skeletons. Papildus likmēm uz konkrētiem sporta veidiem un precīziem rezultātiem, ir bieži prognozēts, piemēram, uz kopējo medaļu skaits – cik medaļas katra valsts kopumā iegūs. Šajā ziņā latviešu veiktās likmes bijušas īpaši patriotiskas - 92% gadījumos cilvēki uzskatīja, ka mūsu sportisti atvedīs mājās vismaz vienu medaļu, 68% uzskatīja, ka būs vismaz divas medaļas, savukārt 59% ticēja, ka Latvijas delegācija olimpiskajās spēlēs iegūs vismaz vienu zelta medaļu. Interesanti, ka par Leldes Priedulēnas iekļūšanu top septītniekā, likmes veica 50%, un tieši tik pat bija to, kas uzskatīja, ka viņa top septītniekā neiekļūs.

“Latvijas klienti veica likmes arī uz tādām iespējām, ka Oskars Melbārdis bobsleja divnieku sacensībās iekļūs labāko pieciniekā vai Andrejs Rastorgujevs biatlona sacensībās iekļūs desmitniekā. Kā jau minēts, likmes kopumā bija optimistiskas – proti, ka iegūsim augstas vietas, noteikti izcīnīsim kādu zelta medaļu utt. Līdz ar to, varam secināt, ka kopumā mūsu sporta fani noteikti atbalsta un tic savu sportistu spēkiem un tas ir vērtējams ļoti pozitīvi,” atzīst Alvis Kindzulis.

OlyBet tika nodibināts 2010. gada sākumā un tā mērķis ir sniegt aizraujošu un drošu tiešsaistes azartspēļu pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai spēlējat spēļu automātus, pokeru vai veicat sporta likmi – visi depozīti, kas veikti caur mūsu platformu ir pasargāti. Mūsu spēles ir godīgas, ko apliecina to sertifikācija Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā, un mūsu programmnodrošinājums ir garantēti brīvs no vīrusiem.

Informāciju sagatavoja:
Telma Gaule
Komunikācijas konsultante

     [+] [-]

, 2018-02-28 16:19, pirms 6 gadiem
Kāds sakars koeficientiem/likmēm ar patriotismu?

  +1 [+] [-]

, 2018-02-28 16:27, pirms 6 gadiem
Ko viņš tur murgo? Nemaz taču nebija iespējas būt nepatriotiskam, jo Olybet piedāvā tikai likmes "JĀ" (tiks tādā vai tādā vietā) ar absolūti nevērtīgiem koeficientiem vairākkārt zem tirgus vērtībās, bet nepiedāvāja likt uz "NĒ". Pašā sākumā gan bija dažas likmes uz "NĒ", bet acīmredzot tie, kas saprot no sporta, pasteidzās izmantot šīs dāvanas, un tāpēc turpmāk vairs nedeva šādu iespēju.

Vispār par šo būtu jāziņo Azartspēļu komisijai, jo ar tādu rīcību kantoris sev nodrošina daudz lielāku peļņu (no konkrētājām likmēm) par likumā noteikto procentu.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-28 17:37, pirms 6 gadiem
Totokantori savos reklāmas centienos iet aizvien tālāk un izmanto jau tik pamatīgus apgalvojumus, ka likmju izdarīšana ir saistīta ar patriotismu (lasi - likt pret savējiem, lai arī viņi ir anderdogi, nav patriotiski! Latvieti, NEPADODIES!).

     [+] [-]

, 2018-02-28 17:58, pirms 6 gadiem
nejauciet patriotismu ar idiotismu
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja