Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
Francis Gusts otro reizi šosezon bija komandas rezultatīvākais braucējs mačā.
2

"Optibet Lokomotīve" sarežģī situāciju

Zaudējumu ļoti svarīgā Polijas 2. spīdveja līgas mačā savā mototrekā piedzīvoja Daugavpils "Optibet Lokomotīve" - 42;47 pret Ravičas komandu "Metalica Recycling Kolejarz". Zaudējums sarežģī daugavpiliešu izredzes iekļūt pirmajā četriniekā un līdz ar to pusfinālā.
Andžejs Ļebedevs (vidū) un Jeveņijs Kostigovs (pa labi) ar Eiropas čempionāta bronzas medaļām.

Ļebedevam un Kostigovam - Eiropas spīdveja pāru "bronza"

Trešo gadu pēc kārtas, bet pavisam piekto reizi Latvijas spīdvejisti ieguva medaļas Eiropas čempionātā pāriem - Makonas mototrekā Francijā sestdien vēlu vakarā bronzas godalgas saņēma Andžejs Ļebedevs un Jevgeņijs Kostigovs. Tikai par vienu punktu mūsējie atpalika no otrās vietas, bet Ļebedevs bija viens no trim rezultatīvākajiem braucējiem.
Oļegs Mihailovs vadībā.
1

"Optibet Lokomotīve" izsēj pārsvaru un paliek arī bez bonuspunkta

Sāpīgu zaudējumu Polijas spīdveja 2. līgas mačā piedzīvoja Daugavpils "Optibet Lokomotīve" - Landshutas mototrekā Vācijā daugavpilieši ar 38:51 zaudēja "Devils" komandai. Pēc 7 braucieniem mūsējiem bija desmit punktu pārsvars (26:16)...
Artjoms Juhno (uz pjedestāla pirmais no labās) - trešais Nice kausa 4. posmā.

"Kalēji" atgriežas uz uzvaru takas, Artjomam Juhno - pirmais pjedestāls

Zviedrijas spīdveja Bauhaus-Ligan čempionātā atkal uzvarēja Andžeja Ļebedeva pārstāvētā komanda Eskilstūnas "Smederna", bet 16 gadus vecais Artjoms Juhno pirmo reizi kāpa uz pjedestāla individuālajās sacensībās - 3. vieta Nice kausa izcīņas 4. posmā Grudzjoncā.
Andžejam Ļebedevam un pārējiem "Kalējiem" - pirmais zaudējums Bauhaus-Ligan čempionātā.

"Kalējiem" pirmais zaudējums Bauhaus-Ligan čempionātā

Pirmo zaudējumu Zviedrijas spīdveja Bauhaus-Ligan jeb virslīgas čempionātā piedzīvoja Andžeja Ļebedeva pārstāvētā Eskilstūnas komanda "Smederna". Līdz ar to pārtrūka tās sešu uzvaru sērija - "Kalēji" viesos ar 42:48 piekāpās Molillas "Dackarna" vienībai.
Tomass Junasons mačā ar Žešuvas komandu ieguva 14 no 15 iespējamajiem punktiem
2

"Optibet Lokomotīve" soli tuvāk pusfinālam

Ļoti svarīgu uzvaru pār vienu no saviem tiešajiem konkurentiem cīņā par iekļūšanu Polijas spīdveja 2. līgas pusfinālā jeb pirmajā četriniekā spēra Daugavpils "Optibet Lokomotīve" - maksimāli atļautā skatītādu skaita klātbūtnē (diemzēl tikai 1000 skatītāji tribīnēs, kurās ir vietas 6500 skatītājiem...) ar 50:39 tika pārspēja Žešuvas komanda "7R Stolaro Stal". Lielisku maču aizvadīja zviedrs Tomass Junasons, kura rēķinā 14 no 15 iespējamajiem punktiem un pagaidām šīs sezonas skaitākais brauciens kopā ar Jevgeņiju Kostigovu, kas arī pielika mačam punktu.
Oļegs Mihailovs atveda visvairāk punktu mačā ar "Vilkiem"

Treniņš ar "Vilkiem"

Par Daugavpils "Optibet Lokomotīve" spīdveja komandas maču Polijas 2. līgā ar Vitštokas "Wolfe" no Vācijas visu var pateikt vienā teikumā un galarezultāt. Mačs notika. Galarezultāts 58:32 "Optibet Lokomotīve" labā
Ķasts Puodžuks pirmajā treniņā pēc savainojuma

Ķasts Puodžuks atgriežas pret "Vilkiem"?

Paredzams, ka piektdien Polijas 2. līgas spīdveja čempionāta mačā pret Vitštokas "Wolfe" komandu Daugavpils "Optibet Lokomotīve" rindās pirmo reizi šosezon redzēsim Ķastu Puodžuku. Savukārt Vācijas komandas sastāvā ir pieteikta vienīgā dāma Polijas spīdveja līgās Selīna Lībmane.

"Lokomotīve/Jaunība" pirmo reizi ceturtā

Tā šosezon Polijas junioru spīdveja komandu čempionātā vēl nav bijis ne priekšsacīkšu, ne ceturtdaļfināla posmos - proti, Daugavpils "Lokomotīve/Jaunība" finišēja ceturtajā vietā.
Vroclavā visvairāk punktu "Lokomotīve/Jaunība" labā atveda Daniils Kolodinskis.

"Lokomotīve/Jaunība" piekāpjas, bet paliek līdere

Kā jau to varēja paredzēt, tad nākamajos Polijas junioru spīdveja komandu ceturtdaļfināla posmos malā paliks kāds Daugavpils "Lokomotīve/Jaunība" komandas četriem pamatbraucējiem, lai lielāku pieredzi iegūtu un meistarību pilnveidotu komandas jaunākais dalībnieks Artjoms Juhno. Posmā Vroclavā malā palika Francis Gusts, taču arī bez viņa daugavpilieši uzvarētājiem Vroclavas "Betard Sparta" junioriem zaudēja tikai 3 punktus.
Francis Gusts aizvadīja rezultatīvāko maču "Optibet Lokomotīve" rindās - 17 punkti sešos braucienos.
2

Ar Franča Gusta šovu uzvarai par maz...

Tikai bonuspunktu, nevis trīs punktus no Poznaņas pārveda Daugavpils "Optibet Lokomotīve" spīdvejisti - Polijas 2. līgas mačā Poznaņā nācās zaudēt ar 41:49, bet uzvara pirmā riņķa mačā savā mototrekā ar 55:34 deva kaut vai bonuspunktu. Nebija nereāli uzvarēt arī Poznaņā, ja vien smagajā celiņā labāk brauktu daži līderi. Toties pirmo eizi karjerā rezultatīvākais komandā bija 18 gadus vecais Francis Gusts - viņa rēķinā 17 punktu sešos braucienos jeb no 18 iespējamajiem punktiem.
Jevgeņijam Kostigovam 14 punkti Vitštokā.
2

"Optibet Lokomotīve" grauj "Vilkus", Mihelsenam - Eiropas čempiona tituls

Īsts spīdveja maratons bija sestdien Vitštokā, kur vienas dienas laikā nācās aizvadīt divus Polijas 2. līgas mačus, savukārt Ribņikā par Eiropas čempionu kļuva dānis Mikels Mihelsens. Andžejam Ļebedevam pēdējā finālposmā 4 punkti.
1

"Vilku midzenī" nāksies "kauties"

Daugavpils "Optibet Lokomotīve" spīdveja komandai triju dienu laikā jāaizvada divus mačus viesos Polijas 2. līgas čempionātā - piektdien vakarā Vitštokā, bet svētdien Poznaņā. Ja kādam liekas, ka "Vilku midzenī" Vitštokā būs pastaiga, tad tā ir maldīšanās - piektdien vakarā gaidāma nopietna spēkošanās. Ar "Vilkiem" nāksies "kauties".
"Lokomotīve Jaunības" juniori pēc uzvaras Ostruvā (no kreisās): Ričards Ansviesulis, Artjoms Juhno, Francis Gusts un Daniils Kolodinskis.

Uzvaru galotnē izrauj gan "Lokomotīve Jaunība", gan "Smederna" un Ļebedevs

Tā nu sanāca, ka divus vakarus pēc kārtas sacensības nācās aizvadīt gan Daugavpils "Lokomotīve Jaunība" spīdveja komandai Polijas junioru komandu čempionāta ceturtdaļfinālā, gan Andžeja Ļebedeva pārstāvētajai Eskilstūnas "Smederna" komandai Zviedrijas Elitserien čempionātā. Abas komandas atkal uzvarēja un abas uzvaru izrāva pašā galotnē vai pat pēdējā braucienā.
Andžejs Ļebedevs un "Smederna" turpina uzvarēt Zviedrijas Elitserien čempionātā.

"Lokomotīve Jaunība" turpina uzvarēt Polijā, "Smederna" un Ļebedevs - Zviedrijā

Ceturto uzvaru piecos Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta ceturtdaļfināla posmos guva Daugavpils "Lokomotīve Jaunība", bet Andžeja Ļebedeva pārstāvētā Eskilstūnas komanda "Smederna" turpina uzvaru sēriju Zviedrijas Elitserien čempionātā - piecas uzvaras piecos mačos.
"Optibet Lokomotīve" pēc uzvaras pār Poznaņas komandu.

"Skorpioni" bez izredzēm Daugavpilī, Ļebedevs lielisks Krosno

Daugavpils "Optibet Lokomotīve" ar pārliecinošu uzvaru atsāka Polijas spīdveja 2. līgas čempionātu, bet Andžejs Ļebedevs aizvadīja kārtējo lielisko maču Polijas eWinner 1. līgā Krosno "Cellfast Wilki" sastāvā.
Andžejs Ļebedevs (pa labi) SEC 3. finālposmā ieguva 7 punktus.

Ļebedevam septiņi punkti SEC 3. finālposmā, "Optibet Lokomotīve" gaida "Skorpionus"

Cerīgi Eiropas čempionāta (SEC) 3. finālposmu spīdvejā Gdaņskā sāka Andžejs Ļebedevs un labi to arī pabeidza, taču divas neveiksmes neļāva tikt kaut vai "pēdējās cerības pusfinālā", savukārt Daugavpils "Optibet Lokomotīve" svētdien pirmo reizi kopš 8. maijā beidzot atkal aizvadīs savā mototrekā Polijas 2. līgas maču. Tas mūsu komandai vispār būs tikai trešais šajā sezonā.
Andžejs Ļebedevs palīdz "Kalējiem" turpināt uzvaru sēriju

"Kalējiem" un Ļebedevam ceturtā uzvara pēc kārtas

Ceturto uzvaru pēc kārtas Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā guva Andžeja Ļebedeva pārstāvētā Eskilstūnas komanda "Smederna" - "Kalēji" joprojām ir vienīgie, kas vēl nav zaudējuši nevienu punktu.
Vitštokas spīdveja treks pielijis...

Lietus atceļ spīdveju Vitštokā

Ilgtošs un stiprs lietus kļuva par iemeslu, kāpēc trešdien vakarā nenotiks Polijas spīdveja 2. līgas čempionāta mačs starp Vitštokas "Wolfe" un Daugavpils "Optibet Lokomotīve" komandām.
Foto: Daugavpils Optibet Lokomotīve

"Vilkiem" no Vitštokas arī ir zobi...

Tikai trešo maču šīs sezonas Polijas 2. līgas čempionātā spīdvejā trešdien aizvadīs Daugavpils "Optibet Lokomotīve" - daugavpilieši Vitštokas mototrekā Vācijā plkst. 18 tiksies ar vietējo komandu "Wolfe". Vitštokas komanda ir zaudējusi visos četros aizvadītajos mačos, taču zobi "Vilkiem" ir un viņi nelaidīs garām iespēju iekost, ja kāds iedomāsies būt pašpārliecināts.