Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:373, Did:0, useCase: 0

PČ kvalifikācija spīdvejā junioriem U21. Sacensību ieraksts

PČ kvalifikācija spīdvejā junioriem U21. Sacensību ieraksts
4

Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām

Pēdējā laikā krietni aktualizējies jautājums par sportistu un mediju savstarpējām attiecībām Latvijā. Aizvadītajā nedēļā portālam Sportacentrs.com komentāru sniegt atteicās Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, taču arī iepriekš bijuši piemēri, kuru dēļ nolēmām padiskutēt par šo tēmu.Diskusiju, kurā piedalās laikraksta “Diena” sporta nodaļas vadītājs Māris Zembergs, “Sporta Avīzes” galvenais redaktors Ingmārs Jurisons, VEF skolas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, SK Cēsis prezidents Krišjānis Kļaviņš, Sportacentrs.com valdes loceklis Kristaps Zālītis, šovakar plkst. 19.00 skaties Sportacentrs.com TV kanālā.Jau rīt diskusija pilnā garumā būs pieejama arī portālā Sportacentrs.com.
Andžejs Ļebedevs partneru ielenkumā
1

Latvijas izlase izslēdz spīdveja lielvalsti Dāniju un turpina cīņu

Latvijas spīdveja izlase šovakar šokējusi visu spīdveja pasauli, pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pusfinālā saspringtā cīņā izsitot no turpmākās cīņas vairākkārtējo pasaules čempioni Dāniju! Latvija kvalificējusies pēdējās cerības sacīkstēm, kuras notiks piektdien Polijā!

Spīdveja elite un Puodžuks cīnīsies Daugavpilī

Jau šo sestdien Daugavpilī norisināsies pasaules čempionāta posms spīdvejā "Latvian Speedway Grand Prix", kurā par uzvaru cīnīsies visas pasaules labākie braucēji, kā arī Latvjas cerība Ķasts Puodžuks. Vairāk par sacensībām, intervijas ar braucējiem mūsu video sižetā.
11

"Lokomotīve" favorītu statusā gatavojas iesākt sezonu

Daugavpils "Lokomotīves" spīdvejisti jau svētdien iesāks jauno Polijas Nice spīdveja līgas sezonu. Iespējams, ka šogad sapulcināts visu laiku spēcīgākais sastāvs kluba pastāvēšanas vēsturē, tādēļ tieši daugavpilieši tiek uzskatīti par vieniem no galvenajiem favorītiem uz uzvaru čempionātā!
4

Ļebedevs par spīdveja algām, traumām, ceļošanu, Pedersenu...

Portāls Sportacentrs.com piedāvā lielo sarunu ar talantīgo spīdvejistu Andžeju Ļebedevu, kurš plašāk stāsta par spīdvejista dzīvi. Biežā ceļošana, līgumi dažādu valstu klubos, tehnikas izdevumi, kā arī spīdvejistu iekšējā virtuve, tas viss un daudz kas cits šajā video.Pēc intervijas noslēguma Andžejs nedaudz plašāk pastāstīja par spīdveja močiem un tehniku.
2

Jau sestdien Rīgā pasaules čempionāts spīdvejā

16. augustā Biķernieku stadionā pirmo reizi vēsturē pasaules spīdveja čempionāta posms notiks Rīgā. Uz starta stāsies arī Latvijas cerība Andžejs Ļebedevs, kurš iepriekšējā gadā Latvijas posmā ieņēma augsto astoto vietu.
11

Dombrovskis lozē, Ļebedevs cer pārsteigt spīdveja haizivis

Sestdien plkst. 19:00 startēs Latvijas "Grand Prix" spīdvejā, kurā sapulcēsies pasaules lielākās šī sporta veida zvaigznes. Latvijas cerība šoreiz būs tikai 18 gadus vecais Andžejs Ļebedevs, kurš ir apņēmības pilns cīnīties ar visām pasaules haizivīm. Mūsu reportāžā intervija ar Andžeju, izlozes rezultāti un citi jaunumi. Tiekamies trekā!

Spīdveja konkursa pēdējās dienas atbilde

Piedāvājam noskatīties pēdējās spīdveja konkursa dienas video atbildi. Apsveicam mūsu visus uzvarētājus: Artjomu Pankeviču, Jevgen 69, Dron_skm, gitana un Jeikop. Tiekamies spīdveja trekā, kur solās būt karsti.
2

Laimē ielūgumu uz "Grand Prix" posmu spīdvejā - pēdējā diena

Šodien portāla Sportacentrs.com reģistrētajiem lietotājiem (reģistrēties nav sarežģīti, paveic to pavisam ātri) būs pēdējā iespēja laimēt ielūgumus uz gaidāmo spīdveja "Grand Prix" etapu. Uzdevums būs pavisam vienkāršs – skatītājiem tiks uzdots dienas jautājums. Laika atbildei nebūs daudz – tikai līdz plkst. 17:00. Vakarā parādīsies arī pareizās atbildes video.Savas atbildes jums jāsūta privātvēstulē šo video autoram Naurim Mackevičam privātajā Sportacentrs.com sarakstē. Ielūgumus saņems pirmās un pēdējās pareizās atbildes autors. Ja nevienam neizdosies uzminēt atbildi, pie ielūgumu tiks pirmais un pēdējais tuvākās atbildes autors. Saņemt ielūgumus varēs „Lokomotīves” stadiona ofisā (precīzāka informācija tiks paziņota ielūgumu laimētājiem). No viena profila dienā var nobalsot tikai vienu reizi. Nepalaid garām 2013. gada galveno sporta notikumu Latvijā! Tur būs ko redzēt!Pēdējās dienas jautājums: "Cik nosaukumu 50 gadu laikā ir bijis Daugavpils spīdveja komandām?
4

Māris latgaliešu mēlē par pasākumiem spīdveja "Grand Prix" dienā

Latvijas "Grand Prix" posms spīdvejā nesāksies un nebeigsies tikai ar pašām sacīkstēm, jo visas dienas garumā paredzēti dažādi izklaidējošie pasākumi spīdveja cienītājiem. Retro motociklu parāde, rokkoncerts, autogrāfu un foto sesijas - tas un daudz kas cits sagaida vietējos iedzīvotājus un ciemiņus.

Spīdveja konkursa 3. dienas atbilde

Piedāvājam spīdveja konkursa 3. dienas atbildes video versiju. Šoreiz pirmo reizi mums bija vairāk par vienu pareizās atbildes autoru, tādēļ balva tiks piešķirta otrajam pareizās atbildes iesniedzējam, kā arī bija paredzēts mūsu konkursa nolikumā. Rīt tiks izspēlēti divi atlikušie ielūgumi. Nepalaidiet to garām, jo atbildes varēs iesniegt tikai līdz 17:00. Uzmanīgi izlasiet arī rītdienas konkursa noteikumus, kur balvas saņems pirmais un pēdējais pareizās atbildes iesniedzējs.
1

Laimē ielūgumu uz "Grand Prix" posmu spīdvejā - 3.diena

Sākot ar otrdienu līdz pat Latvijas spīdveja „Grand Prix” posmam 17. augustā, portāla Sportacentrs.com reģistrētajiem lietotājiem (reģistrēties nav sarežģīti, paveic to pavisam ātri) būs iespēja laimēt ielūgumus uz gaidāmo etapu. Uzdevums būs pavisam vienkāršs – katru dienu ap pusdienas laiku rotatorā parādīsies video, kurā skatītājiem tiks uzdots dienas jautājums. Laika atbildei nebūs daudz – tikai trīs stundas. Vakarā rotatorā parādīsies arī pareizās atbildes video. Jāpiemin, ka atbildēt uz jautājumiem varēs tikai minot, jo iegūt nepieciešamo atbildes informāciju nebūs iespējas ne grāmatās, ne enciklopēdijās, ne internetā. Tādējādi iespēja tikt pie ielūguma būs arī tiem, kas ar spīdveju ir uz "Jūs"!Savas atbildes jums jāsūta privātvēstulē šo video autoram Naurim Mackevičam privātajā Sportacentrs.com sarakstē. Ielūgumus saņems pareizās atbildes autors (ja vairāki dalībnieki uzminēs atbildi, pie ielūguma tiks otrais pareizās atbildes autors). Ja nevienam neizdosies uzminēt atbildi, pie ielūgumu tiks tuvākās atbildes autors vai arī laimīgais tiks noskaidrots izlozē. Saņemt ielūgumus varēs „Lokomotīves” stadiona ofisā (precīzāka informācija tiks paziņota ielūgumu laimētājiem). No viena profila dienā var nobalsot tikai vienu reizi. Nepalaid garām 2013. gada galveno sporta notikumu Latvijā! Tur būs ko redzēt!3. dienas jautājums: "Kurā gadā vice "Miss Spīdvejs" pirmo reizi apmeklēja spīdveja sacensības?
8

Ribņikovs par "Grand Prix" un spīdveja atdzimšanu Rīgā

Sestdien Daugavpilī norisināsies jau piektais Latvijas "Grand Prix" posms spīdvejā. Pirms gaidāmā lielā sporta notikuma portāls Sportacentrs.com aprunājās ar "Speedway Grand Prix of Latvia" vadītāju Vladimiru Ribņikovu, kurš pastāstīja par galvenajām pasākuma "odziņām", kā arī vēlreiz apstiprināja, ka jau panākta principiāla vienošanās par nākamā gada "Grand Prix" posma aizvadīšanu Rīgā.
1

Spīdveja konkursa 2. dienas atbilde

Piedāvājam spīdveja konkursa 2. dienas jautājuma atbildes video versiju. Ar ielūguma laimētāju portāls Sportacentrs.com sazināsies individuāli. Nākamajās dienās tiks izspēlēti vēl trīs ielūgumi. Atcerieties, ka arī turpmāk āķīgais jautājums parādīsies pēcpusdienā, bet atbildes varēs iesniegt līdz plkst. 18:00.Šoreiz pareizā atbilde bija "5. rinda".
3

Laimē ielūgumu uz "Grand Prix" posmu spīdvejā - 2.diena

Sākot ar otrdienu līdz pat Latvijas spīdveja „Grand Prix” posmam 17. augustā, portāla Sportacentrs.com reģistrētajiem lietotājiem (reģistrēties nav sarežģīti, paveic to pavisam ātri) būs iespēja laimēt ielūgumus uz gaidāmo etapu. Uzdevums būs pavisam vienkāršs – katru dienu ap pusdienas laiku rotatorā parādīsies video, kurā skatītājiem tiks uzdots dienas jautājums. Laika atbildei nebūs daudz – tikai trīs stundas. Vakarā rotatorā parādīsies arī pareizās atbildes video. Jāpiemin, ka atbildēt uz jautājumiem varēs tikai minot, jo iegūt nepieciešamo atbildes informāciju nebūs iespējas ne grāmatās, ne enciklopēdijās, ne internetā. Tādējādi iespēja tikt pie ielūguma būs arī tiem, kas ar spīdveju ir uz "Jūs"!Savas atbildes jums jāsūta privātvēstulē šo video autoram Naurim Mackevičam privātajā Sportacentrs.com sarakstē. Ielūgumus saņems pareizās atbildes autors (ja vairāki dalībnieki uzminēs atbildi, pie ielūguma tiks otrais pareizās atbildes autors). Ja nevienam neizdosies uzminēt atbildi, pie ielūgumu tiks tuvākās atbildes autors vai arī laimīgais tiks noskaidrots izlozē. Saņemt ielūgumus varēs „Lokomotīves” stadiona ofisā (precīzāka informācija tiks paziņota ielūgumu laimētājiem). No viena profila dienā var nobalsot tikai vienu reizi. Nepalaid garām 2013. gada galveno sporta notikumu Latvijā! Tur būs ko redzēt!2. dienas jautājums: "Kurā rindā šī gada spīdveja "Grand Prix" posmā Daugavpilī sēdēs vice "Miss Spīdvejs"?
4

Spīdveja konkursa 1. dienas atbilde

Piedāvājam noskatīties spīdveja konkursa 1. dienas jautājuma atbildes video versiju. Ar uzvarētājiem portāls Sportacentrs.com sazināsies individuāli, pirms "Grand Prix" paziņojot visu laimīgo vārdus. Kopumā tuvāko dienu laikā tiks izspēlēti pieci ielūgumi, tā ka turpiniet sniegt savas atbildes ne uz tiem vieglākajiem jautājumiem.
8

Laimē ielūgumu uz "Grand Prix" posmu spīdvejā

Sākot ar otrdienu līdz pat Latvijas spīdveja „Grand Prix” posmam 17. augustā, portāla Sportacentrs.com reģistrētajiem lietotājiem (reģistrēties nav sarežģīti, paveic to pavisam ātri) būs iespēja laimēt ielūgumus uz gaidāmo etapu. Uzdevums būs pavisam vienkāršs – katru dienu ap pusdienas laiku rotatorā parādīsies video, kurā skatītājiem tiks uzdots dienas jautājums. Laika atbildei nebūs daudz – tikai divas stundas. Vakarā rotatorā parādīsies arī pareizās atbildes video. Savas atbildes jums jāsūta privātvēstulē šo video autoram Naurim Mackevičam privātajā Sportacentrs.com sarakstē. Ielūgumus saņems pareizās atbildes autors (ja vairāki dalībnieki uzminēs atbildi, pie ielūguma tiks otrais pareizās atbildes autors). Saņemt ielūgumus varēs „Lokomotīves” stadiona ofisā (precīzāka informācija tiks paziņota ielūgumu laimētājiem). Nepalaid garām 2013. gada galveno sporta notikumu Latvijā! Tur būs ko redzēt!

17. augustā Daugavpilī "Grand Prix" posms spīdvejā

Joprojām ir pieejamas biļetes uz vienu no galvenajiem šī gada sporta notikumiem Latvijā - pasaules čempionāta posmu spīdvejā. Daugavpilī sapulcēsies visi šī brīža labākie spīdvejisti, ar kuriem cīnīties mēģinās arī Latvijas izvēle Andžejs Ļebedevs. Bezkompromisu cīņa, kritieni, emocijas un tas viss Jūsu acu priekšā. Nenokavējiet un 17. augustā dodieties uz spīdveja treku "Lokomotīve", bet pēc sacensību beigām apmeklējiet īpašo rokkoncertu!Informācija par biļetēm: RIETUMU BANK LATVIAN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX -...

Puodžuks ieņem 5. vietu Eiropas spīdveja čempionāta finālā

Latvijas spīdvejists Ķasts Puodžuks sestdienas vakarā Gdaņskā pārsteidza ar lielisku braukšanu Eiropas čempionāta 1. finālā. Ļoti spēcīgā konkurencē Puodžuks ieņēma piekto vietu, pavisam nedaudz atpaliekot no finālčetrinieka. Par uzvarētāju kļuva pasaules čempionāta līderis Emīls Sajfutdinovs.