Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Paziņoti seši F1 posmi, kuros tiks rīkotas sprinta sacīkstes

Juris Grīns
Juris Grīns

Paziņoti seši F1 posmi, kuros tiks rīkotas sprinta sacīkstes
Foto: Motorsport.com

"Formula 1" nosaukusi tos sešus posmus, kuru ietvaros nākamajā sezonā tiks rīkotas sprinta sacensības. Klāt nākusi arī leģendārā Spā-Frankošamps trasē.

Šogad sprinti tika aizvadīti trīs posmos - Imolā, Austrijā un Brazīlijā. Nākamgad to skaits būs divkāršojies, par ko tika paziņots jau iepriekš. Taču tikai tagad zināmas trases, kuros tie notiks.

Arī nākamajā gadā sprinta sacīkstes uzņems Austrija un Brazīlija, bet pārējās četras norises vietas ir jaunums. Sprinti tiks rīkoti arī Azerbaidžānas posmā Baku ielās, Beļģijas posmā Spā-Frankošamps trasē, Kataras posmā Losailas trasē, kā arī Ostinā gaidāmajā ASV posmā.

Pagaidām gan šis saraksts ir provizorisks, jo vēl to jāapstiprina FIA Motoru Sporta padomei. Pastāv arī iespēja, ka Kataras "Grand Prix" ietvaros sprinta sacensības tomēr nenotiks un tiks pārceltas uz Saūda Arābiju. Galīgais lēmums vēl nav pieņemts, bet pārējo piecu sprinta sacensību norises vietas esot jau izlemtas pilnībā.

Vēl tiks diskutēts, vai arī turpmāk sprinta sacīkstēs tiks noteikts galīgais starta izkārtojums galvenajām sacensībām. Iespējams, šis nosacījums tiks atcelts un sprinti būs kā atsevišķas sacīkstes, kurās notiks cīņa par čempionāta ieskaites punktiem.

Visas F1 tiešraides skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...

     [+] [-]

, 2022-11-22 19:59, pirms 2 mēnešiem
Nez vai Baku ir tā labākā trase sprintam.