Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

F1 komandas "Williams" vadītājs Kapito atkāpjas no amata

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

F1 komandas "Williams" vadītājs Kapito atkāpjas no amata
Josts Kapito. Foto: PlanetF1

LETA--DPA. Pirmās formulas (F-1) komandas "Williams" izpilddirektors un komandas vadītājs Josts Kapito ir atkāpies no amata, pirmdien paziņoja komanda.

"Kad laiks pienāks", "Williams" paziņos par jaunu komandas vadītāju un arī tehnisko direktoru," teikts paziņojumā.

"Tā ir bijusi milzīga privilēģija vadīt "Williams" pēdējo divu sezonu laikā un likt pamatus šīs lieliskās komandas atdzimšanai. Ar nepacietību raugos nākotnē, kā komanda turpinās savu ceļu uz panākumiem," sacīja Kapito.

Kapito pārņēma izpilddirektora amatu 2020.gadā, kad Viljamsu ģimene pārdeva komandu investīciju grupai "Dorilton Capital". Par komandas vadītāju viņš kļuva 2021.gadā.

Kapito vadībā "Williams" pēc ierindošanās Konstruktoru kausa vērtējumā pašā apakšā divus gadus pēc kārtas darbojās nedaudz labāk.

2021.gadā komanda ierindojās astotajā vietā, apsteidzot "Alfa Romeo" un "Haas", taču 2022.gada sezonā atkal ierindojās pēdējā vietā.

Izmantotie resursi:
LETA