Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Marko: "Hamiltonam vēl vismaz reizi būs jāmaina dzinējs"

Juris Grīns
Juris Grīns

Marko: "Hamiltonam vēl vismaz reizi būs jāmaina dzinējs"
Makss Verstapens un Lūiss Hamiltons. Foto: AFP/Scanpix

"Red Bull Racing" konsultants Helmuts Marko ir pārliecināts, ka atlikušo piecu "Formula 1" posmu laikā Lūisam Hamiltonam vēl būs nepieciešams vismaz reizi nomainīt dzinēju, kas nozīmē, ka "Mercedes" pilotam kādās no sacīkstēm varētu būt jāsaņem starta vietu sods. Šāds pavērsiens varētu būt pat izšķirošs cīņā par šī gada titulu.

Pie starta vietu sodiem par atļautā dzinēju limita pārsniegšanu jau tikuši gan Makss Verstapens, gan arī Hamiltons. Marko ir pārliecināts, ka Hamiltonam vēl reizi būs nepieciešama jaudas agregāta maiņa, kamēr Verstapenam to neprognozē. Nav noslēpums, ka "Mercedes" komandai sezonas otrajā pusē ir novērotas tehniskas problēmas dzinēju jomā.

"Mēs aizvien esam pārliecināti, ka Hamiltonam būs nepieciešams jauns dzinējs," itāļu laikrakstam "Gazzetta dello Sport" saka Marko. "Mums pie normāliem apstākļiem vairs nebūs nepieciešams to mainīt."

Šobrīd F1 čempionātā Verstapenam ir 12 punktu pārsvars, turklāt nākamās divas sacīkstes notiks Meksikā un Brazīlijā, kas tiek uzskatītas par "Red Bull" komandai izdevīgām.

"Mēs dodamies uz trasēm, kur valda karstums, un iepriekšējā pieredze rāda, ka šādos apstākļos mums ir priekšrocības," prognozē Marko.

Nākamais posms notiks jau šīs nedēļas nogalē Mehiko.

Izmantotie resursi:
The latest Formula 1 and motorsport news |...