Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2947, Did:0, useCase: 3

Merzļikins par situāciju Kolumbusā: "Negribu dalīt vārtus"

Merzļikins par situāciju Kolumbusā: "Negribu dalīt vārtus"
Elvis Merzlikins. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolumbusas “Blue Jackets” var lepoties ar spēcīgu vārtsargu līniju, kaut gan komandas uzrādītie rezultāti šobrīd ir pieticīgi un Stenlija kausa izcīņa šosezon ies secen. Latviešu zvaigzne Elvis Merzļikins intervijā ar portālu Sportacentrs.com uzsver, ka viņš nevēlas dalīt vārtus ar somu Jonasu Korpisalo, un neslēpj, ka pirms maiņas darījumu termiņa beigām daudz domājis par to, vai atstās Kolumbusu.

“Blue Jackets” piedzīvojusi jau deviņus zaudējumus pēc kārtas un oficiāli atvadījusies no izredzēm kvalificēties Stenlija kausa izcīņai. Sezonas pēdējo maču komanda aizvadīs 8. maijā, taču Elvis Merzļikins mūsu portālam atklāja, ka, visticamāk, uz pasaules čempionātu Rīgā nedosies, jo raizes sagādā plecs un gaidāms ģimenes pieaugums.

Spriežot pēc vienas no pēdējām tavām preses konferencēm, izskatās, ka noskaņojums komandā šobrīd ir tāds, kāds ir.
Nav patīkami, tiešām. Grūti ar to sadzīvot, ir iekšējs tukšums. Neesam padevušies, pat ja tā dažbrīd izskatās. Komanda cenšas un cīnās, kārtīgi strādājam arī treniņos. Gribam uzvarēt, bet mums nesanāk. Tiešām ir tukšums. Viss šķiet tāds pelēks, bez krāsas.

Kā vispār no tā var atiet, kā tu ar to cīnies?
Ir, kā ir. Vienkārši jādzīvo diena pēc dienas. Jācenšas par to nedomāt. NHL esmu iemācījies – šeit spēļu ir tik daudz un bieži, ka nevajag bēdāties vai priecāties par vienu maču, ko esi nospēlējis. Spēle ir jāaizmirst un jāiet tālāk. Pat, ja ir gara zaudējumu sērija, par to nevajag domāt. Kad no rīta mosties, centies domāt tikai par konkrēto dienu, kas ir priekšā.

Kāda atmosfēra ir “Blue Jackets” ģērbtuvē?
Protams, tā ir bēdīga. Visi saprotam, kas notiek un kāda ir situācija. Līdzīgi kā es arī pārējie hokejisti cenšas par to pārāk daudz nedomāt. Ja kāds spēlētājs tagad atbrauktu no Eiropas un ieietu mūsu ģērbtuvē, viņam šķistu, ka nedomājam par zaudējumiem. Taču tas ir tas, kas ir jādara. Nevari sākt dienu, domājot par vakardienu. Tā nebūsi gatavs nākamajai spēlei.

Tev ir izskaidrojums, kāpēc Kolumbusai sezona izvērtusies šāda?
Noteikti negribējām šādas sezonas beigas, vēlējāmies cīnīties par “play-off”. Jau no sezonas sākuma mūsu galvenais mērķis bija iekļūt Stenlija kausa izcīņā un tur tikt pēc iespējas tālāk. Piemēram, pagājušajā sezonā nospēlējām ļoti labi. Jā, komandā bija izmaiņas, bet tās nāca par labu. Vienkārši tāds ir hokejs, un tas ir jāpieņem. Jādzīvo tālāk. Pieļāvām kļūdas, un no vienas puses tas ir labi, jo no tām iemācīsimies un sapratīsim, ka nevēlamies vairs atrasties šādā situācijā. Tagad jau jādomā par nākamo sezonu un kā kļūt labākiem. Kur nekļūdīties, kā to darījām šosezon.

Kaut arī konkurenti par vietu vārtos, Merzļikinam un Jonasam Korpisalo (pa labi) esot ļoti labas attiecības. Foto: Reuters/Scanpix

Tad šobrīd vairāk skaties jau uz nākamo sezonu?
Gribu pabeigt šo un tad vasarā sākšu gatavoties nākamajai. Būs ļoti daudz jāstrādā. Šī sezona man pašam nav tāda, kādu gribēju – traumu dēļ. Būs sevi jāuzkačā vēl vairāk, lai nebūtu savainojumu.

Cik nopietni bija šie savainojumi?
Smadzeņu satricinājumu īsti kontrolēt nevari, tā vienkārši gadās. Treniņā mani pamatīgi apmētāja ar ripām. Dabūju pārāk daudz pa galvu (smejas). Savukārt plecs, kā man teica dakteri, gandrīz esot izgājis no vietas. Bija jāatpūtina un jākoncentrējas tikai uz to. Šovasar tas būs mans galvenais mērķis – nostiprināt plecus.

Šobrīd ar veselību viss kārtībā?
Plecs vēl sāp, būšu atklāts. Jāpabeidz sezona un tad kārtīgi jāatpūšas.

Cik ļoti Kolumbusu ietekmēja sezonas ievada peripetijas ap Pjēra Lūka Dibuā nākotni un viņa nevēlēšanos spēlēt šajā komandā?
Nav patīkami zaudēt ģimenes locekli. Tomēr katrs šeit ir arī pats par sevi. Ir jādomā par savu nākotni un karjeru. Neuzdevu Pjēram Lūkam liekus jautājumus un neprasīju, kāds ir iemesls. Ja cilvēks savas nākotnes vārdā tā ir izlēmis, tad vienkārši to pieņem. Man žēl, ka Pjērs Lūks aizgāja, jo viņš man bija labs draugs un komandas biedrs. Viņš ir izcils spēlētājs. Pretī mēs tik un tā saņēmām labu spēlētāju un komandas biedru. Tas vienkārši ir Ziemeļamerikas bizness. Šodien esi šeit, bet rītdien vari būt citā vietā. Jābūt gatavam uz visu.

Nika Folinjo personā arī zaudēji draugu?
Jā. Man ļoti žēl Nika un Deivida Savāra došanās prom, jo viņi bija izcili komandas biedri. Labāku kapteini par Folinjo pagaidām neesmu redzējis. Viņš tiešām kā spēlētājs un cilvēks ģērbtuvē bija izcils. Arī ārpus hokeja Niks man ir daudz ko iemācījis. Viņš ir izcils piemērs, turklāt tētis trim bērniem. Lielisks paraugs, kā cilvēks izturas pret saviem bērniem un sievu. Tā kā drīz pats būšu tētis, varu daudz ko iemācīties. Man pašam tēva nav bijis, visu iemācījis brālis. Tikai sāku ar Niku tā pa īstam satuvināties, ka viņš jau devās prom. Domāju, šeit nevari sev atļaut pārāk daudz satuvināties ar cilvēkiem, jo kāds no mums rītdien jau var būt prom. Tas viss ir tikai viena zvana un desmit sekunžu attālumā.

Kam tad pēc nākamās uzvaras lēksi pičpaunā?
(Smejas) Par to vēl neesmu domājis! Gribēju paprasīt Kemam Atkinsonam, bet viņš augumā ir diezgan īss. Domāju, es viņu salauztu uz pusēm. Varbūt Kems lēks man virsū (smejas)!

Pēc uzvarām Merzļikinam un tā brīža "Blue Jackets" kapteinim Nikam Folinjo bija īpaša tradīcija. Foto: Reuters/Scanpix

Mēs šīs izmaiņas Kolumbusā vērojām no malas, un bija spekulācijas saistībā arī ar tavu nākotni. Kā tu pats uz šīm baumām par aizmainīšanu skatījies un vai bija kādi signāli?
Zini, tas neietekmē tikai mani. Tas ietekmē arī manu sievu. Ļoti labi saprotu, ka Kolumbusā ir divi augstas klases vārtsargi, ka šis ir bizness, un viens no mums būs prom. Tā ir mana realitāte un tas, kā es to redzu. Jau no sezonas sākuma galvā bija doma: “Šodien nospēlēsi šeit, bet rītdien jau varbūt būsi prom.” Vai arī: “Kad tas brīdis pienāks? Kad es braukšu prom? Prom braukšu es vai Korpisalo? Varbūt neviens nebrauks prom?” Visu laiku domā, domā, domā, un ir grūti sakoncentrēties uz šo brīdi un hokeju. Varbūt nevienu arī nemainīs prom, neviens to nezina. Pirms maiņu darījumu beigām bija daudz ziņu, kur es varētu doties. Zvanīju aģentam, viņš neko nezināja. Bija grūti. Čemodānus krāmēt vai nekrāmēt? Beigās nekas nenotika. Tagad uz to atskatos un domāju: “Tu muļķis biji, kāpēc domāji par to?” Viss beidzās, kā vajadzēja, un nevienu no mums neaizmainīja. Tas nebija viegli. Tagad sezona tuvojas beigām, varbūt vasarā kaut kas notiks, kas to lai zina.

Tavuprāt, cik liela ir varbūtība, ka nākamajā sezonā Kolumbusas “Blue Jackets” vārtus dalīs Elvis Merzļikins un Jonass Korpisalo?
Negribu dalīt vārtus, tāds ir mans uzskats. Jonass noteikti arī to negrib. Esmu ar viņu par to runājis, mēs esam ļoti labi draugi. Tā arī viņam teicu: “Zinu, ka tu noteikti negribi dalīt vārtus, tāpat kā es.” Katrs grib spēlēt. Šobrīd par to nedomāju. Gribu koncentrēties sezonas atlikušajai daļai un gatavoties nākamajai.

Tu gribētu palikt Kolumbusā?
Šeit man ļoti patīk. Tā gan nav Ņujorka, to varu teikt uzreiz. Tomēr Kolumbusa man patīk. Varbūt tāpēc, ka, būdams lauku puika, esmu pieradis pie zaļuma. Man patīk suni staidzināt bez pavadas, lai viņš var mierīgi skriet un lai varu neuztraukties, ka viņu notrieks automašīna. Nesen biju izbraukumā uz 13 dienām, bet sieva tikmēr pārvācās uz jauno māju. Noīrējām māju ar plašu zaļo zonu, jo ir plānots, ka uz sešiem mēnešiem atbrauks sievas mamma. Bija vajadzīga vieta, dzīvoklis vairs nederēja. Jā, man patīk Kolumbusa, arī sievai ir tāpat. Ir gan centrs, gan vietas, kur var atpūsties mierīgi.

  +3 [+] [-]

, 2021-04-27 09:15, pirms 2 gadiem
Tad jau skaidrs, ka viens no viņiem būs prom.

  +2 [+] [-]

, 2021-04-27 10:03, pirms 2 gadiem
berimors rakstīja: Tad jau skaidrs, ka viens no viņiem būs prom.
Tas jau sen bija skaidrs.
Es gan novēlētu, lai Elvim izdodas izrauties no tās miskastes. Ja viņš spēlētu komandā, kurā aizsargi katru spēli neizlaiž cauri 3-4 break away iespējas, tad viņam tie stati būtu vēl iespaidīgāki.
Protams, var jau sapņot, ka paņem kādā komandā, kura reāli cīnās par kausu un izdodas kļūt par #1.
Bet nu ja paliks Kolumbusā, tad noteikti pirmais numurs un tad tikai atliek celt savu tirgus vērtību.

  +4 [+] [-]

, 2021-04-27 10:20, pirms 2 gadiem
Tieši pēdējās dienās tiek runāts par Korpisalo maiņu. Un maiņu uz Sabres, jo abām pusēm, gan BUF, gan CBJ, ir ko dot pretī, t.i., Aikels uz CBJ, kuriem vajag centru pēc Dibuā aizmainīšanas, bet pretējā virzienā - Korpisalo (kas tā - sekundārs ieguvums) un pirmās kārtas izvēles iespējas draftā (tādu CBJ 2021. gadā ir pat trīs, vienu vai divas pa var atdot).

  +1 [+] [-]

, 2021-04-27 10:34, pirms 2 gadiem
NHL tomēr ļoti skatās pēc statistikas. Vārtusargiem galvenokārt atvairīto metienu procentu. Pagāšsezon Elvim tas bija labāks, tāpēc arī tika pie lielākas algas tika salīdzinājumā ar Korpisalo.

Šosezon procents atkal ir labāks: .910 pret .894.
Neticu, ka Elvi varētu aizmainīt. Drīzāk Korpisalo.

  +1 [+] [-]

, 2021-04-27 10:35, pirms 2 gadiem
Juris Miņins rakstīja: Tieši pēdējās dienās tiek runāts par Korpisalo maiņu. Un maiņu uz Sabres, jo abām pusēm, gan BUF, gan CBJ, ir ko dot pretī, t.i., Aikels uz CBJ, kuriem vajag centru pēc Dibuā aizmainīšanas, bet pretējā virzienā - Korpisalo (kas tā - sekundārs ieguvums) un pirmās kārtas izvēles iespējas draftā (tādu CBJ 2021. gadā ir pat trīs, vienu vai divas pa var atdot).
BUF galā viss atkarīgs no tā, kas ar Ullmarku darīsies. Testēšot brīvo aģentu tirgu, bet nu manīs.

Kārtējās Eichel spekulācijas - nu rimstās. Nepietiek ar to, ka Rangers fani kaut ko ārdās jau entos mēnešus. Korpis+piki kaut kā par īsu, nez. tāpat nav zvanīts, ka sābri neizdomā savu pirmo raundu aizmainīt. bet tā jā, CBJ teorētiski ir ko dot.

  +1 [+] [-]

, 2021-04-27 11:00, pirms 2 gadiem
Vilis15 rakstīja: BUF galā viss atkarīgs no tā, kas ar Ullmarku darīsies. Testēšot brīvo aģentu tirgu, bet nu manīs.

Kārtējās Eichel spekulācijas - nu rimstās. Nepietiek ar to, ka Rangers fani kaut ko ārdās jau entos mēnešus. Korpis+piki kaut kā par īsu, nez. tāpat nav zvanīts, ka sābri neizdomā savu pirmo raundu aizmainīt. bet tā jā, CBJ teorētiski ir ko dot.
Ja tīri vārtsargus skatās, Ulmarks > Korpisalo un būtu ĻOTI dīvaini, ja BUF paņemtu Korpisalo, kurš šogad ir starp 5 vai pat 3 sliktākajiem vārtsargiem līgā, kas regulāri spēlē (vismaz 20 mači) un vispār nav izskatāms kā pirmais numurs komandai, kas kaut ko vinnēt. Kā otrais - BUF arī ir savi kadri, tāpēc nez vai vajadzīgs.

Aikels - viņš ir TOP kadrs, tāpēc, protams, katra komanda (precīzāk - fani), kuras problēmas ar Aikelu varētu atrisināt, vārīsies lidz nemaņai.

  +1 [+] [-]

, 2021-04-27 12:43, pirms 2 gadiem
berimors rakstīja: Tad jau skaidrs, ka viens no viņiem būs prom.
Abi saprot, viens buus prom.

  +1 [+] [-]

, 2021-04-27 15:47, pirms 2 gadiem
Neticu, ka Sabres ir gatavi atdot Aikelu pret Korpi+ drafta 1.kàrtu. Ja Kolumbusa šai paketei pieliktu klāt vèl 1.maiņas uzbrucèju + 1.maiņas aizsargu, tad moš...

  +1 [+] [-]

, 2021-04-27 16:27, pirms 2 gadiem
semerjaks rakstīja: Neticu, ka Sabres ir gatavi atdot Aikelu pret Korpi+ drafta 1.kàrtu. Ja Kolumbusa šai paketei pieliktu klāt vèl 1.maiņas uzbrucèju + 1.maiņas aizsargu, tad moš...
Pagaidām, kad maiņas veikt ne ta ka nevar, bet nav jēgas, tās ir tikai baumas. Reālais piedāvājums, domāju, būs plašāks un arī Aikels nez vai būs vienīgais atdodamais labums no BUF puses.

     [+] [-]

, 2021-04-27 16:56, pirms 2 gadiem
Juris Miņins rakstīja: Pagaidām, kad maiņas veikt ne ta ka nevar, bet nav jēgas, tās ir tikai baumas. Reālais piedāvājums, domāju, būs plašāks un arī Aikels nez vai būs vienīgais atdodamais labums no BUF puses.
Lai maina ko grib ! Galvenais, lai Elvis un Korpisalo nebùtu vienà komandà !

     [+] [-]

, 2021-04-27 17:01, pirms 2 gadiem
semerjaks rakstīja: Lai maina ko grib ! Galvenais, lai Elvis un Korpisalo nebùtu vienà komandà !
šis ir riktīgi smieklīgi paldies

  +1 [+] [-]

, 2021-04-27 17:03, pirms 2 gadiem
tagadējā situācija Kolumbusā ir pasaka Elvim, viņš praktiski bez konkurences tika vārtos no pirmās dienas.

     [+] [-]

, 2021-04-27 18:24, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: tagadējā situācija Kolumbusā ir pasaka Elvim, viņš praktiski bez konkurences tika vārtos no pirmās dienas.
Jāpiekrīt gan un tas, ka Korpisalo vispār kaut kādā kontekstā tiek izskatīts kā Merzļikina konkurents ir drīzāk dēļ paša Elvja neveiksmēm - nepārliecinošās spēles pagājušās sezonas sākumā un diezgan biežajiem savainojumiem, kuru dēļ Korpisalo ir tas spēles laiks.

     [+] [-]

, 2021-04-27 18:27, pirms 2 gadiem
Juris Miņins rakstīja: Jāpiekrīt gan un tas, ka Korpisalo vispār kaut kādā kontekstā tiek izskatīts kā Merzļikina konkurents ir drīzāk dēļ paša Elvja neveiksmēm - nepārliecinošās spēles pagājušās sezonas sākumā un diezgan biežajiem savainojumiem, kuru dēļ Korpisalo ir tas spēles laiks.
es gribētu redzēt ko gaudotu te komentos, ja Elvim tiešām būtu komandā kāds nopietns konkurents , kas ēstu ārā no pirmā numura!
ja jau tagad Korpis traucē
prospektos ar neredzu nekādu draudu Kolumbusā Elvim, paliek tas Korpis vai nē. drīzāk var sanākt tā vasarā ko visi grib aizmaina Korpi un viņa vietā paraksta kādu spēcīgu brīvo aģentu piemēram Rasku

     [+] [-]

, 2021-04-27 18:35, pirms 2 gadiem
semerjaks rakstīja: Lai maina ko grib ! Galvenais, lai Elvis un Korpisalo nebùtu vienà komandà !
A ja Elvis nonāk (vai saņem) kādu nopietnāku konkurentu par Korpisalo?

     [+] [-]

, 2021-04-27 18:37, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: es gribētu redzēt ko gaudotu te komentos, ja Elvim tiešām būtu komandā kāds nopietns konkurents , kas ēstu ārā no pirmā numura!
ja jau tagad Korpis traucē
prospektos ar neredzu nekādu draudu Kolumbusā Elvim, paliek tas Korpis vai nē. drīzāk var sanākt tā vasarā ko visi grib aizmaina Korpi un viņa vietā paraksta kādu spēcīgu brīvo aģentu piemēram Rasku
Es par to pašu domāju. Ja Korpis ar 1 labu sezonu un pārējām viduvējām te dažiem ir labaks par Elvi, milzu konkurents utt - kā reaģētu, ja Elvi aizmainītu uz komandu, kur jau priekšā ir kāds, kā minimums Elvja kalibra vārtsargs vai vispār top vārtsargs ilgtermņā. Nu vai ja tāds Korpja vietā nonāk CBJ

     [+] [-]

, 2021-04-27 18:40, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: es gribētu redzēt ko gaudotu te komentos, ja Elvim tiešām būtu komandā kāds nopietns konkurents , kas ēstu ārā no pirmā numura!
ja jau tagad Korpis traucē
prospektos ar neredzu nekādu draudu Kolumbusā Elvim, paliek tas Korpis vai nē. drīzāk var sanākt tā vasarā ko visi grib aizmaina Korpi un viņa vietā paraksta kādu spēcīgu brīvo aģentu piemēram Rasku
un rasks ir ideāls piemērs, jo soms.Atkal varēs teikt, ka somu ģm velk somus

     [+] [-]

, 2021-04-27 19:01, pirms 2 gadiem
piters_kvils_5491377 rakstīja: Es par to pašu domāju. Ja Korpis ar 1 labu sezonu un pārējām viduvējām te dažiem ir labaks par Elvi, milzu konkurents utt - kā reaģētu, ja Elvi aizmainītu uz komandu, kur jau priekšā ir kāds, kā minimums Elvja kalibra vārtsargs vai vispār top vārtsargs ilgtermņā. Nu vai ja tāds Korpja vietā nonāk CBJ
Ar to kā CBJ varētu izskatīties pēc Korpisalo treida - ja Elvis viennozīmīgi negrib konkurentus un arī spēle rāda, ka vienam viņam ir labāk, tad ņemt kādu vārtsargu ar pirmā numura ambīcijām nav jēgas. No otras puses - vai ar tiem kadriem, kas viņiem ir rezervē var droši iet uz sezonu?

Nu, tikai tādā gadījumā, ja Elvis ne tikai spēlē savu TOP hokeju, bet arī iztiek bez savainojumiem, tad var mēģināt veidot kko tādu kā ir Tampā. Ir Vasiļevskis un po kas viņu maina.

Varbūt, protams, bet man liekas, ka otrais numurs tiks meklēts. Vai arī pirmais, ja, tomēr, mainīs prom Elvi.

  +1 [+] [-]

, 2021-04-27 19:39, pirms 2 gadiem
Šis ir labs 😂
“Noīrējām māju ar plašu zaļo zonu, jo ir plānots, ka uz sešiem mēnešiem atbrauks sievas mamma. Bija vajadzīga vieta, dzīvoklis vairs nederēja.”

Pareiza attieksme - paši mājā, sievas māte “ganībās” 😀

     [+] [-]

, 2021-04-27 19:49, pirms 2 gadiem
Juris Miņins rakstīja: Ar to kā CBJ varētu izskatīties pēc Korpisalo treida - ja Elvis viennozīmīgi negrib konkurentus un arī spēle rāda, ka vienam viņam ir labāk, tad ņemt kādu vārtsargu ar pirmā numura ambīcijām nav jēgas. No otras puses - vai ar tiem kadriem, kas viņiem ir rezervē var droši iet uz sezonu?

Nu, tikai tādā gadījumā, ja Elvis ne tikai spēlē savu TOP hokeju, bet arī iztiek bez savainojumiem, tad var mēģināt veidot kko tādu kā ir Tampā. Ir Vasiļevskis un po kas viņu maina.

Varbūt, protams, bet man liekas, ka otrais numurs tiks meklēts. Vai arī pirmais, ja, tomēr, mainīs prom Elvi.
Kolumbusas sakarā pirmais jāgaida, kas būs treneris pēc tam var sākt ķidāt jau nopietnāk.
tagad neredzu jēgu.

     [+] [-]

, 2021-04-27 21:16, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: Kolumbusas sakarā pirmais jāgaida, kas būs treneris pēc tam var sākt ķidāt jau nopietnāk.
tagad neredzu jēgu.
Arī, protams, taču NHL GM saformē komandu ar kuru HC tad mēģina strādāt. Tāpēc, nu, arī bez trenera visādas lietas var notikt.

Kā arī, vispār būs interesanti ko CBJ darīs, jo naudas viņiem "ir kā vēl nekad" un pēc nesenās "gandrīz cīnījās par SC" un tagadējās "viena no vājākajām komandām līgā" varētu sanākt, ka Ohaio komanda atvēzējas uz kko lielāku un sāk tērēt, pie reizes arī treneri ņemot tādu, kuram patīk uzbrūkošāka spēle.

  -1 [+] [-]

, 2021-04-27 22:09, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: es gribētu redzēt ko gaudotu te komentos, ja Elvim tiešām būtu komandā kāds nopietns konkurents , kas ēstu ārā no pirmā numura!
ja jau tagad Korpis traucē
prospektos ar neredzu nekādu draudu Kolumbusā Elvim, paliek tas Korpis vai nē. drīzāk var sanākt tā vasarā ko visi grib aizmaina Korpi un viņa vietā paraksta kādu spēcīgu brīvo aģentu piemēram Rasku
Riebīgs gan tu esi, šitādus raskladus novēlēt Tas būtu apmēram tas pats, kas novēlēt Avangarda un CSKA sērijā Septīto maču ar 15 pagarinājumiem, kurā uzvarētu Avangards un kā rezultātā Hārtlijs ieietu smagā 3 nedēļu zapojā ar neizbēgamiem athodņakiem, pēc tam, kad iemalkoja litru apšaubāmas kvalitātes pseidošampja no Gagarina Kausa

     [+] [-]

, 2021-04-28 06:33, pirms 2 gadiem
vēl jau visi te aizmirst par sietlas krakena ekspansijas draftu. tad arī redzēs cbs nostāju šajā jautājumā, kuru atstās kā neaizsargātu.

     [+] [-]

, 2021-04-28 07:04, pirms 2 gadiem
kukberns rakstīja: vēl jau visi te aizmirst par sietlas krakena ekspansijas draftu. tad arī redzēs cbs nostāju šajā jautājumā, kuru atstās kā neaizsargātu.
un kas nav skaidrs ar Krakenu draftu? manuprāt viss skaidrs.
Korpisalo aizsargā, Kivlenieku neaizsargā.
Merzļikins un Tarasovs automātiska aizsardzība.