Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 1

''Summer floorball battle 2019'' atklāšanas mačā "NND" sakauj "Rīgas Lauvas"

Vakar, 5. jūnijā, ar četrām spēlēm startēja vasaras karstākais turnīrs florbolā ''Summer floorball battle 2019'', kas norisinās Rīgā, Juglas vidusskolas stadiona specializētajā sporta spēļu laukumā. Jau turnīrā pirmajā spēlē ļoti pārliecinošu uzvaru izcīnīja komanda "NND", kas ar 11:0 sagrāva "Rīgas Lauvas".

Startēs vasaras turnīrs florbolā ''Summer floorball battle 2019''

Šodien, 5. jūnijā, ar četrām spēlēm sāksies vasaras karstākais turnīrs florbolā ''Summer floorball battle 2019''. Visi šī turnīra mači norisināsies Rīgā, Juglas vidusskolas stadiona specializētajā sporta spēļu laukumā. ''Summer floorball battle 2019'' uzvarētāji balvā saņems dāvanu karte 200,00 eiro vērtībā florbola inventāra iegādei.
Arnijs Kuratņiks savā debijas sezonā "FBK Valmiera" rindās pieteicis sevi kā vienu no līderiem
Foto: Floorball.lv

"Pārgauja" par vietu astotniekā, valmierieši – trijniekā

Elvi vīriešu florbola virslīgā šodien ieplānota viena cīņa, kurā līdz šim vāji spēlējošie Stalbes "Pārgauja" uzņems vienus no turnīra līderiem "FBK Valmiera".

Par pirmajiem "Lāčplēša kausa" ieguvējiem kļūst "RB&B.lv" florbolisti

Noslēgusies ceturtā sezona Tautas Florbola līgā, kur pirmo reizi komandas sacentās par iespaidīgu "Lāčplēša kausu". Visas sezonas garumā viena no vadošajām komandām bija "RB&B.lv", kuri arī kļuva par turnīra uzvarētājiem.
Foto: vasarasliga.lv

No Vasaras līgas negaidīti izstājas "Intrex Serviss/Apelsīns"

Šajā nedēļas nogalē punkts tiks likts Vasaras florbola līgai, kur vīru komandas aizvadījušas lielāko daļu astotdaļfināla spēļu, no kurām vismaz vienā fiksēts pamatīgs pārsteigums, turnīru priekšlaicīgi noslēdzot "Intrex Serviss/Apelsīns" komandai.
Vīriešu turnīra pašlaik rezultatīvākais spēlētājs Krišjānis Zeps no "Team RR/Biosteel"
Foto: vasarasliga.lv

Vasaras līgā četras komandas ar perfektu bilanci

Pie Daugavas stadiona Rīgā spraigas cīņas turpinās "Vasaras līgā" florbolā un vairs tikai četras komandas spējušas saglabāt perfektu bilanci, uzvarot visos aizvadītajos mačos.
Spēles moments no  “Intrex Serviss / Apelsīns” pret “TEAM Jelgavas 6.vsk.”
Foto: Vasaras Līga

Vasaras līga uzņem apgriezienus

Kā jau katru gadu, arī šovasar norisinās Vasaras līga florbolā, kuru šogad izspēlē pie Daugavas stadiona. Komandas aizvadījušas jau vairākas spēles un sāk noskaidroties vadošās vienības.
"Koka kedas/OC Limbaži"
Foto: vasarasliga.lv
1

Vasaras līgas B grupā uzvar "Koka kedas"

6.augustā Vasaras līgas finālu dienā viens no gaidītākajiem mačiem bija B grupas fināls, kurā tikās abu iepriekšējo sezonu čempiones "Nujas.lv/Intrex Serviss" (2014.) un "Koka kedas/OC Limbaži" (2013.). Lai arī nonākuši iedzinējos ar 1:7, "Nūjas.lv" florbolisti prata šokēt, atspēlējoties līdz minimumam, taču līdz panākumam tomēr pietrūka – pēc gada pārtraukuma "Koka kedu" uzvara finālā ar 8:7! Čempioni saņēma dāvanu karti no B grupas oficiālā atbalstītāja "Nujas.lv" 200 eiro vērtībā. Trešo vietu B grupā dienu iepriekš nodrošināja "TeamRR".
"ĶeRu"
Foto: vasarasliga.lv

Vasaras līgas Sieviešu grupā triumfē "ĶeRu"

Šodien, 6.augustā, pie Rīgas Olimpiskā Sporta centra risinājās florbola Vasaras līgas 2015 finālu diena, kur pirmajā no mačiem tika noskaidrotas S grupas čempiones. Šoreiz labāko tronī tika komanda "ĶeRu", kas finālā ar 6:1 (2:1) uzveica FK NND. Čempiones saņēma dāvanu karti 150 eiro vērtībā no S grupas oficiālā atbalstītāja "Salming". Trešo vietu dienu iepriekš izcīnīja "Karstās Smiltis".
"SB Moscow Never Sleeps"
Foto: www.vasarasliga.lv
2

Vasaras Florbola līgā uzvar "SB Moscow Never Sleeps"

Šīs nedēļas nogalē savu finišu sasniedza florbola Vasaras līga – spēles par godalgām aizvadīja A grupas komandas. Cīņā par 3.vietu tikās "FS Masters" un "Just AV Multimedia", bet finālā sacentās "SB Moscow Never Sleeps" un "Jelgavas novads".
Evelīna Garbare un "Ķekavas Dāmas"
Foto: www.vasarasliga.lv

Sieviešu grupas finālā triumfē "Ķekavas Dāmas"

Šonedēļ, spītējot lietus gāzēm, tika aizvadītas florbola Vasaras līgas sieviešu grupas noslēdzošās spēles - par jauno čempioni kļuva komanda "Ķekavas Dāmas", kas finālā ar 6:1 pārspēja "Rīgas Lauvas". Bronzas medaļas šogad sev kaklā kāra RSU florbolistes.
Foto: www.vasarasliga.lv

"Nujas.lv-Intrex serviss" triumfē B grupas finālā

Par jauno florbola Vasaras līgas B grupas čempioni kļuvusi komanda "Nujas.lv-Intrex serviss", kas vakar finālā ar 8:4 uzveica pērnās sezonas vicečempionus - "Miks Ar X/WESS motors" florbolistus. 3.vietu šogad izcīnīja "Infolapas.lv", spēlē par bronzas medaļām ar 11:6 uzveicot "Jadberg".
Foto: Rivars Raitis

Florbola Vasaras līgā būs ierobežots komandu skaits

Šogad Vasaras līgas organizatori florbola cienītājiem piedāvās vēl nebijušu grupu sadalījumu, proti, reģistrācija būs atvērta C grupai pašiem entuziastiskākajiem un florbola spēlē mazāk praktizējušajiem florbolistiem. C grupas izveide ieviesīs zināmas korekcijas arī citās grupās – katrā tiks noteikts maksimālais komandu skaits.
3

Gadu mijā Rīgā risināsies jauns florbola turnīrs ''Mini Floorball Cup''

29.decembrī Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā risināsies pirmais florbola turnīrs ''Mini Floorball Cup'', kurā florbolisti sacentīsies formātā 3 pret 3 ar vārtsargiem.
"Talsi/Triobet"
Foto: Kaspars Arājs

"Talsi/Triobet" triumfē VFL Elites grupā

Par Vasaras Florbola līgas (VFL) Elites grupas čempioniem pirmo reizi kļuva "Talsi/Triobet" florbolisti, kuri finālā ar rezultātu 7:3 pieveica iepriekšējās sezonas uzvarētāju "Quatro Pigeons".
Foto: Kaspars Arājs

Komanda "Quatro Pigeons BRO" nepārspējama Tautas grupā

Par "SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2013" čempioniem Tautas grupā kļuvuši "Quatro Pigeons BRO" florbolisti, kas finālā ar 4:2 apspēlēja "Jelgavas novadu". Tikmēr bronzas medaļas izcīnīja "IR", kas sagādāja otro zaudējumu divu dienu laikā līdz tam perfekti spēlējošajiem "Infolapas.lv" florbolistiem.
Kaspara Arāja foto

Vasaras florbola līgā noslēgušās A apakšgrupas spēles

Ar "Infolapas.lv" komandas triumfu noslēgušās "SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2013" turnīra A apakšgrupas cīņas. Tas kļuva zināms pēc šīs vienības uzvaras ar 7:5 pār "Quatro Pigeons BRO".

Spraigās cīņās par uzvarētājiem kļūst "abone.lv", "Quatro Pigeons" un "Limbaži"

Aizraujošās cīņās noskaidroti čempioni "SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2012" turnīrā Elites un Tautas grupas turnīros, kā arī "3pret3" pieaugušo sacensībās. Ceļojošos čempionu kausus savā īpašumā ieguva "abone.lv" un "Quatro Pigeons", bet "Limbaži" kļuva par pirmajiem "3pret3" čempioniem.

Klāt spēles par medaļām un jauniešu finālposms

30.jūlijs ir pirmspēdējā sacensību diena "SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2012" turnīrā un paredzēts aizvadīt divas spēles – vispirms par bronzas medaļām Tautas grupā, bet pēc tam arī Elites grupas bronzas mačs. Paralēli izšķirošais posms "3pret3" jauniešu komandām.

"Quatro Pigeons" kā pirmā iekļūst finālā

Cīņas "SPIN FM Vasaras Florbola līgā 2012" turpina vairs tikai astoņas labākās komandas - četras Elites grupā un četras Tautas grupā. Ja "tautinieki" noskaidrojuši visus pusfinālistus, tad Elitē zināmi jau pirmie finālisti - par tiem trešdienas vakarā kļuva "Quatro Pigeons" florbolisti.