Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1038, Did:0, useCase: 1

VEF LJBL Talantu nedēļa: iesaisties, izpildi, uzvari!

Basketbolu spēlē interesanti cilvēki ar dažādiem talantiem. Tāpēc VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga no 27. februāra līdz 5. martam jau astoto gadu pēc kārtas rīko Talantu nedēļu. Aicinām savās sporta skolās, zālēs un komandās iesaistīties ikvienu, nedēļas laikā izpildot kādu no sešiem uzdevumiem. 

Serbijas Basketbola Nometne Latvijā – YUBAC Latvia

Sadarbībā ar YUBAC (FIBA autorizētā basketbola nometne www.yubac.rs), 2015.gadā tika izveidots projekts par nometnes izveidi Latvijā. Serbijas basketbola skola ir viena no spēcīgākajām, titulētākajām un tradīcijām bagātākajām basketbola skolām pasaulē, par ko arī liecina serbu sudraba medaļas Rio: kss.rs
Foto: Romualds Vambuts

Sākas pieteikšanās “Kārums kausa” izcīņas 3.posmam

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās ”Kārums” kausa izcīņas 3. posma turnīri U10 grupas komandām risināsies 14. martā, U11 grupas komandām – 15. martā Rīgā, Salaspilī un reģionos. Pieteikšanās termiņš – 28.februāris, pieteikumus sūtīt karlis.loks@lbs.lv

VEF LJBL Talantu nedēļa: piesakies un piedalies, uzzini un iesaisti citus!

Basketbols nav tikai spēle sporta zvaigznēm – tā ir vispusīgas personības veidojoša vide, kurā darbojas interesanti cilvēki ar dažādiem talantiem. Tāpēc VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga jau astoto reizi no 27. februāra līdz 5. martam rīko Talantu nedēļu un aicina iesaistīties visus dalībniekus. Parādi savas prasmes un apgūsti jaunas, kā arī ievies Talantu nedēļu savā sporta skolā un komandā!
Foto: Gints Jankovskis ("Pēda Latvijā")

NBA Junioru līga: sestdien noskaidrosies pirmie uzvarētāji

Sestdien, 11. februārī, OlyBet Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēles ievadā Ventspils Olimpiskajā centrā notiks NBA Junioru līgas pirmā turnīra izšķirošās spēles. Plkst.10 par trešo vietu cīnīsies “Oklahoma City Thunder” (Rīgas 49. vidusskola) – “Chicago Bulls” (Rīgas Teikas vidusskola), bet plkst.11 sāksies finālspēle starp “Minnesota Timberwolves” (Rīgas Āgenskalna sākumskolas ) un “Detroit Pistons” (Salaspils 1. vidusskolas) komandām.
NBA Junioru līgas komandu kapteiņi un treneri pēc drafta ceremonijas.
Foto: basket.lv

NBA Junioru līga: skanīgais nosaukums palīdz nokļūt uzmanības centrā

Sestdien, 11. februārī, OlyBet Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēles ievadā Ventspils Olimpiskajā centrā notiks NB Junioru līgas pirmā turnīra izšķirošās spēles. Par galveno balvu – kausu un čempionu gredzeniem (gluži kā lielajā NBA!) cīnīsies “Minnesota Timberwolves” un “Detroit Pistons” jeb Rīgas Āgenskalna sākumskolas un Salaspils 1. vidusskolas 10-12 gadus vecie basketbolisti, kuri 11 spēļu garo ceļu līdz izšķirošajai cīņai veikuši NBA klubu formas tērpos. 
Par konkursa "Pasmaidīsim kopā" 2016.gada sezonas galveno varoni tika atzīta BJBS "Rīga/Jugla" trenere Daiga Jansone
Gata Šļūkas zīmējums

VEF LJBL Talantu nedēļa: pasmaidīsim kopā!

Mūsu cienījamie un jaukie treneri ne tikai prot iemācīt pareizi driblēt, trāpīgi mest un vērpt kombinācijas basketbola laukumā, bet arī dara to interesanti un atraktīvi, savas domas ietērpjot oriģinālos izteicienos. Iesūti sava trenera spožāko izteicienu un karikatūrists Gatis Šļūka uzzīmēs efektīgākās frāzes autoru!
Foto: Inese Plaude "Pēda Latvijā"

NBA Junioru līgas finālā Salaspils un Āgenskalna sākumskolas komandas

Salaspilī notikušajā NBA Junioru līgas izslēgšanas turnīrā noskaidrotas četras komandas, kuras 11.februārī Ventspilī piedalīsies izšķirošajās cīņās par 1. un 3.vietu. Finālmačā sacentīsies “Minnesota Timberwolves” (Āgenskalna sākumskola) un “Detroit Pistons” (Salaspils 1.vidusskola), par trešo vietu cīnīsies “Oklahoma City Thunder” (Rīgas 49. vidusskola) – “Chicago Bulls” (Rīgas Teikas vidusskola).
Saldus basketbolistes: piecas uzvaras Somijā.
Foto bksaldus

Saldus basketbolistes uzvar savā pirmajā starptautiskajā turnīrā

Saldus basketbolistes trenera Pētera Višneviča vadībā no 20.-22. janvārim piedalījās starptautiskajā jauniešu basketbola turnīrā Helsinku priekšpilsētā Vantā. Iespēju iegūt starptautisko spēļu pieredzi Saldus meiteņu komandai nodrošināja pilsētas sporta skolā basketbolista gaitas sākušais valstsvienības kapteinis Jānis Blūms un uzņēmums Norplast.
Foto: Renārs Buivids
1

"Atceries par savējiem!" - Ojārs Siliņš izsaka pateicību BJBS Rīga/DSN

Katrs basketbola zvaigznes ceļš pretim panākumiem sākas ar pirmajiem treniņiem dzimtās pilsētas sporta skolā.

VEF LJBL seminārs topošajiem tiesnešiem

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga piektdien, 20. janvārī, rīko papildu tiesnešu semināru, tiem tiesnešiem, kuri vēlas iegūt VEF LJBL tiesneša licenci.
Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv

BK LU Attīstības nometne – jaunu emociju deva jaunajiem spēlētājiem

No 6. līdz 8.janvārim Rīgā, Elekturm Olimpiskajā centrā risinājās Latvijas Universitātes basketbola sistēmas un Latvijas Basketbola savienības rīkotā jauno spēlētāju sagatavotības nometne ''BK LU attīstības nometne 2017'', kas uz intensīviem triju dienu treniņiem pulcēja vairākus perspektīvākos valsts basketbolistus vecumā no 16 līdz 18 gadu vecumam.

Nedēļas beigās cīņas par Cēsu kausu'2017

No 6. līdz 8.janvārim Cēsu sporta kompleksā un sporta namā "Cēsis" risināsies 20.starptautiskais basketbola turnīrs "Cēsu kauss'2017". Piedalīsies 40 komanda no Igaunijas, Krievijas, Lietuvas un Latvijas.  
Foto: Romualds Vambuts

“Kārums kausa” otrais posms: atkal jauns dalībnieku rekords

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās “Kārums kausa” izcīņas otrā posma turnīriem pieteikušās 138 komandas, pārspējot rudenī sasniegto rekordu (124). Turnīri notiks skolēnu brīvdienu pēdējās dienās: otrdien, 3. janvārī, spēlēs U10 grupas komandas (2007. dzimšanas gads un jaunāki), trešdien, 4. janvārī, U11 grupas komandas (2006).

Nedēļas nogalē risināsies ''BK LU Attīstības nometne 2017''

No 6. līdz 8.janvārim Rīgā, Elekturm Olimpiskajā centrā risināsies Latvijas Universitātes basketbola sistēmas un Latvijas Basketbola savienības rīkotā jauno spēlētāju sagatavotības nometne ''BK LU attīstības nometne 2017'', kas uz intensīviem triju dienu treniņiem pulcēs vairākus perspektīvākos valsts basketbolistus, kas dzimuši 1998.-2001.gadā.
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

NBA Junioru līga: zināmi izslēgšanas turnīra dalībnieki

NBA Junioru līgas ceturtā posma spēlēs Ķekavā, Misas vidusskolā, Ogrē, Rēzeknē, Tukumā, kā arī Oskara Kalpaka tautas daiļamata pamatskolas zālē Rīgā 30 vispārizglītojošo skolu komandas noskaidroja 16 vienības, kuras 25. janvārī Salaspilī piedalīsies izslēgšanas turnīra pirmajās kārtās. Bez zaudējumiem pamatturnīra distanci veica “Brooklyn Nets” (Līvānu 1.vidusskola), “Orlando Magic” (Ogres sākumskola) un “Memphis Grizzlies” (Ventspils Centra sākumskola). NBA Junioru līgas uzvarētāji kļūs zināmi 11. februārī, OlyBet Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēles laikā.

Basketbols Valkā: jaunas iespējas Vidzemes pusaudžiem

"Biedrība “Valkas sporta internāts ” aicina jaunos basketbolistus uz treniņnometni, kas notiks Valkā no 2. līdz 5.janvārim. Treneris Kristaps Zeids gaida 1999., 2000. un 2001. gados dzimušus puišus, kuri ir gatavi sevi pierādīt basketbola spēlē.

Molten kauss meiteņu komandām: var pieteikties līdz 16.decembrim

Līdz piektdienai, 16. decembrim, var pieteikties tradicionālajam starptautiskajam meiteņu komandu turnīram Molten kauss, kas no 27. līdz 29. decembrim notiks Liepājas Olimpiskajā centrā. Šogad sacensības notiks U12, U14 un U16 vecuma grupās. Pieteikumus sūtīt: Edijs@lbs.lv
Foto: basket.lv

Sākas pieteikšanās “Kārums kausa” izcīņas 2.posmam

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga jau septīto sezonu skolēnu brīvlaikos rīko turnīru seriālu U10 un U11 vecuma grupās meitenēm un puišiem (2006.dzimšanas gads un jaunāki), kurā sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas varēs iegūt pirmo oficiālo spēļu pieredzi. Pieteikums 2.posma turnīram jāsūta uz karlis.loks@lbs.lv līdz piektdienai, 16.decembrim (brīvā formā).

Kā stiprināt krusteniskās saites

Latvijas basketbola balvas Gada cerība’2016 ieguvējs Rihards Lomažs pagarinājis to Latvijas basketbolistu sarakstu, kuru karjeras iespaidojis smags savainojums – ceļgala krustenisko saišu plīsums. Sagadīšanās vai likumsakarība? Un – kas darāms, lai mazinātu savainojumu risku? Uz šiem jautājumiem atbildes palīdz rast Latvijas Basketbola savienības medicīnas konsultante sporta ārste Sandra Rozenštoka.