Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1199, Did:0, useCase: 3

VEF LJBL Talantu nedēļa: piesakies un piedalies, uzzini un iesaisti citus!

Basketbols nav tikai spēle sporta zvaigznēm – tā ir vispusīgas personības veidojoša vide, kurā darbojas interesanti cilvēki ar dažādiem talantiem. Tāpēc VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga jau astoto reizi no 27. februāra līdz 5. martam rīko Talantu nedēļu un aicina iesaistīties visus dalībniekus. Parādi savas prasmes un apgūsti jaunas, kā arī ievies Talantu nedēļu savā sporta skolā un komandā!

No pirmdienas līdz piektdienai

Lai Talantu nedēļā varētu iesaistīties ikviens, aicinām pirms treniņiem, treniņu laikā vai pēc tiem visas nedēļas garumā izpildīt dažādus uzdevumus, kurus paziņosim pirmajā Talantu nedēļas dienā – 27. februārī. Uzdevumu izpildes un iesūtīšanas termiņš – 3.marts!

Tāpat Talantu nedēļas laikā aicinām sekot līdzi un piedalīties konkursos mūsu sociālajos tīklos (https://www.instagram.com/vef_ljbl/un https://twitter.com/VEF_LJBL)

Pirmdiena, 27.februāris: kino diena

Plkst.16:00 Rīgā, “Forum Cinemas” būs iespēja noskatīties filmu „VEF 54.sezona”.

Unikāla iespēja ielūkoties profesionālā sporta aizkulisēs un sportistu ikdienā, lai labāk iepazītu lielo basketbola cīņu dalībniekus. Filma seko basketbola komandas “VEF Rīga” ikdienai komandai veiksmīgajā 2012./2013. gada sezonā, kurā Latvijas čempioni ar Kristapu Janičenoku, Dairi Bertānu, Ērlu Roulandu un Antanu Kavaļausku priekšgalā veiksmīgi cīnījās ar Spānijas klubiem.

Sporta skolas un klubus, kuru audzēkņi vēlas un var noskatīties filmu, aicinām līdz piektdienai, 24.februārim, plkst.12:00  atsūtīt pieteikumu (ieva.lejina@lbs.lv), norādot skatītāju skaitu (bērnus var vest vecāki, kuri arī var apmeklēt seansu). Vietu skaits ir ierobežots.

Otrdiena, 28.februāris: „Kā top?” diena

VEF LJBL dalībnieki apciemos mūsu atbalstītājus, iegūstot jaunus iespaidus un uzzinot daudz interesanta.

Paši mazākie – 2016. gada sezonas “Kārums” kausa uzvarētāji – ekskluzīvā ekskursijā “Rīgas Piensaimniekā” varēs vērot, kā top biezpiena sieriņi „Kārums”.

Savukārt ikviens VEF LJBL dalībnieks līdz piektdienai, 24.februārim, plkst.12 (ieva.lejina@lbs.lv), var pieteikties apmeklēt „Hanzas Maiznīcu”, kur iepazīsim maizes tapšanas procesu.  Vietu skaits ierobežots.

Trešdiena, 1.marts: Erudīcijas diena

1.martā Rīgas Biznesa skolā risināsies erudīcijas konkurss VEF LJBL dalībniekiem. Sacentīsimies divās vecuma grupās U11-U14 un U15-U19.

Komandā jābūt 3 dalībniekiem (nav obligāti jābūt no vienas sporta skolas). Būs jāatbild uz dažādiem jautājumiem gan par basketbolu, gan citām tēmām. Konkurss tiks filmēts un translēts tiešraidē youtube.com, video publicēsim basket.lv.

Pieteikuma anketa - pielikumā. Tajā ir papildjautājumi, kurus izvērtēsim, lai izraudzītos konkursa dalībniekus. Pieteikumu sūtīt ieva.lejina@lbs.lv līdz piektdienai, 24. februārim, plkst. 12.

Galvenā balva – 100 EUR dāvanu karte katram komandas dalībniekam!

Ceturtdiena, 2. marts: Iesaistīšanas diena

“Basketbols aicina” nodarbība Elektru Olimpiskajā centrā.

Piektdiena, 3. marts: Rezultātu diena

Līdz plkst. 20 var iesūtīt izpildītos individuālos un komandu uzdevumus.

Svētdiena, 5. marts:

Elektrum Olimpiskajā sporta centrā risināsies ikgadējais Talantu nedēļas noslēguma pasākums ar dažādiem konkursiem un atrakcijām. Pielikumā pieteikuma anketa Talantu nedēļas meistarības konkursiem. Lūdzu aizpildīt šo anketu un sūtīt to uz ieva.lejina@lbs.lv(termiņš – piektdiena, 24. februāris, plkst.12).

No katras sporta skolas gaidām vienu aizpildītu anketu ar dalībnieku vārdiem.

Trīspunktu metienu konkursā sporta skola katrā vecuma grupā drīkst pieteikt tikai 3 dalībniekus.

Mini stafetēs katrā vecuma grupā no katras sporta skolas drīkst startēt 2 komandas.

Šogad sportosim divās Elektrum Olimpiskā centra zālēs – būs iespēja piedalīties papildus konkursos un stafetēs, kurām iepriekš nav jāpiesakās. Būs 1x1 spēles U12 un U13 grupu dalībniekiem, būs „Hanzas maiznīcas” kukulīša cepšanas skrējiens visiem vecumiem, kā arī citas aktivitātes.

Būs interesanti!

Vairāk info par Talantu nedēļu – basket.lv.