Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:933, Did:0, useCase: 3

Nedēļas nogalē risināsies ''BK LU Attīstības nometne 2017''

No 6. līdz 8.janvārim Rīgā, Elekturm Olimpiskajā centrā risināsies Latvijas Universitātes basketbola sistēmas un Latvijas Basketbola savienības rīkotā jauno spēlētāju sagatavotības nometne ''BK LU attīstības nometne 2017'', kas uz intensīviem triju dienu treniņiem pulcēs vairākus perspektīvākos valsts basketbolistus, kas dzimuši 1998.-2001.gadā.

''BK LU Attīstības nometne'' sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību risināsies jau otro gadu. Organizatori ar prieku informē, ka šogad par nometnes partneriem kļuvuši ilggadējie BK LU atbalstītāji un sponsori SPORTLAND un NIKE, katram dalībniekam sarūpējot vienota dizaina treniņu formu. Tāpat par dalībnieku labsajūtu treniņu procesā rūpēsies VENDEN.

Šogad kā nometnes vecākais treneris darbosies BK LU sistēmas attīstības komandas jeb LBL 2.komandas ''LU/BS Rīga'' galvenais treneris Edijs Šlesers, pēc kura sastādīta plāna jaunajiem spēlētājiem būs iespēja darboties tādu treneru vadībā kā Ivars Ikstens, Guntis Endzels, Edgars Suraks un Agris Sarkans. Nometnes plānā paredzēti divi intensīvi treniņi dienā, kā arī nometnes dienu kārtība tiks papildināta ar dažādām informatīvām lekcijām, kas veicina kā spēlētāju izpratni par profesionālo sportistu vērtībām, tā sevis attīstīšanai svarīgām niansēm. Tāpat sportistiem būs iespēja kopīgi klātienē vērot sestdien gaidāmo OlyBet LBL spēli starp Latvijas Universitāti un Liepāja/Triobet.

Jau pērn nometnes nepieciešamībai kā viena no galvenajām problēmām tika izvirzīta sporta skolās nepietiekami daudzpusīga attīstības un izglītošanas programmu piedāvāšana spēlētāju ārpus laukuma izglītībai, ķermeņa attīstībai, uzturam un citām vitāli nozīmīgām lietām. BK LU attīstības nometne piedāvā iespēju jaunajiem basketbolistiem apzināties šo procesu augsto nozīmi viņu attīstībā, it īpaši aktuālajā vecumā. 

Arī šogad dalības pieteikšana nometnē netiek organizēta atvērtā veidā, bet gan treneru korpuss uz to uzaicina izraudzītus spēlētājus. Paredzams, ka triju dienu treniņu procesā startēs 15-16 jaunie basketbolisti.

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Arial; color: #58595b; -webkit-text-stroke: #58595b}span.s1 {font-kerning: none}

Ieskatam: Video no BK LU pagājušā gada attīstības nometnes

Nometni atbalsta:
Latvijas Basketbola savienība, Latvijas Universitāte, Sportland, Nike un Venden.