Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

Mārtiņš Gulbis: "Nekad neļaušu savai komandai spēlēt rupji"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Mārtiņš Gulbis: "Nekad neļaušu savai komandai spēlēt rupji"
Mārtiņš Gulbis un Kristaps Mediss
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

"Man komandā visi spēlētāji ir vienādi un, ja kāds izkrīt, nākamajam jāstājas viņa vietā. Šodien viss bija kārtībā," izturot piezīmju problēmas un izlīdzinot rezultātu "Olybet" LBL ceturtdaļfināla sērijā, teica basketbola kluba "Barons kvartāls" galvenais treneris Mārtiņš Gulbis.

Rūdolfs Rozītis, BK "Jēkabpils" galvenais treneris

"Šodien “Barons kvartāls” spēlētāji bija uzvilkušies un vairāk gribēja uzvarēt. Viņi visu sēriju spēlē agresīvi, pat rupji. Provocēja, kāpjot pāri nokritušam spēlētājam. Treneris rādīja asaras. Tāds ir “play-off” basketbols, jābūt uz to gataviem. Mēs nebijām. Būs piektā spēle.

Nav nekas iebilstams, ja mājinieki uzvar visās spēlēs. Ceru, ka tā arī paliks (smaida). Patiesībā nedomājam, kur jāspēlē. Gatavojamies atsevišķi katrai spēlei, cerot uz mums labvēlīgu scenāriju. Šoreiz tas nepiepildījās.

Iekļūšana izslēgšanas spēlēs bija Jēkabpils minimālais uzdevums. Tas tika izpildīts, taču apetīte rodas ēdot. Sezonas laikā izdevies izveidot gan lielisku kolektīvu, gan labu komandu, kura spēlē kvalitatīvu basketbolu. Šodien gan labāki bija pretinieki.

Tribīnēs mums pārsvars ir visu laiku. Jēkabpils līdzjutēji ir brīnišķīgi – visur kopā ar mums. Viņi mūs tiešām atbalsta! Piektajai spēlei vajadzēja būt jau šodien, taču “Barona kvartālam” nebija pieejama zāle un sērijas kalendārs tika mainīts. Nācām pretī un veicām nepieciešamās izmaiņas.

Motivācijas labi nospēlēt netrūkst. Esmu jauns, vēl pārāk daudz kļūdos. Domāju, ka sērija varēja beigties trīs spēlēs un mēs tiktu tālāk, taču...pirmie kucēni jāslīcina. Šī ir mana pirmā sezona, tāpēc priecājos par spēlētāju un vadības uzticību. Viņi saprot, ka man jāpiedzīvo ugunskristības, lai nonāktu pie mērķa."

Mārtiņš Gulbis, "Barons kvartāls" galvenais treneris

"Pirmajā puslaikā neiemetām daudzus brīvos metienus (tālmetieni 1/11 – Sportacentrs.com). Pārāk daudz. Uzsvēru to arī puslaika pārtraukumā. Spēlējot tik daudzu skatītāju klātbūtnē, jāpriecājas, nevis jāsatraucas par izpildāmo. Otrajā puslaikā izdarījām nepieciešamo, taču nekas vēl nav beidzies. Viss tikai sākas!

Cepuri nost kapteinim Salvim Mētram, kurš izdarīja labu darbu – nospēlēja pacietīgi, pieņēma labus lēmumus. Tas palīdzēja apstākļos, kad vairākiem spēlētājiem – Tauram Jogelam, Denisam Krestiniņam – bija pa četrām piezīmēm. Man komandā visi spēlētāji ir vienādi un, ja kāds izkrīt, nākamajam jāstājas viņa vietā. Šodien viss bija kārtībā.

Pirmo spēli Jēkabpilī zaudējām pēdējās sekundēs diezgan diskutablā situācijā (pēc tehniskās piezīmes). Otrajā spēlē Jēkabpilī bijām vadībā ar plus desmit un zaudējām pagarinājumā, tā kā... Vajadzīgs raksturs, lai uzvarētu izbraukumā. Esam tikuši līdz piektajai spēlei un domāju, ka tajā parādīsim raksturu.

Nav uzstādījuma spēlēt agresīvi – ir “play-off” basketbols, kurā uzvarēt grib visi. Speciāli nevienam nesitam, agresīvi spēlējam visu sezonu. Nekad dzīvē neļaušu savām komandām spēlēt rupji vai rīkoties nesportiski."

  +3 [+] [-]

, 2017-05-01 00:35, pirms 7 gadiem
Nu blin, nedomāju līdz šim ka Rizītiis ir tāds mīkstais !!!!! Kur te klīda iepŗiekšejās speles video ar Aleksejeva hokeja paņēmienu pret Krestininu !!!! Cik dzirdēju so situāciju esot izskatījusi tehniskā komisija. Kurš te spēlē rupji ? Treneri Rozīti - biju par Tevi augstākās domās

     [+] [-]

, 2017-05-01 01:15, pirms 7 gadiem
Kur tieši ir prikols, ka kāpt pāri nokritušam spēlētājam esot slikti, kā to uzskata treneris Rozītis?

     [+] [-]

, 2017-05-01 01:37, pirms 7 gadiem
Nu prikols ir tajā, ka, ja basketbola spēli neuztver gluži kā karu, tad var arī padot roku un palīdzēt piecelties.

  +3 [+] [-]

, 2017-05-01 06:11, pirms 7 gadiem
Par rupjo spēli - kura govs nu būtu māvusi!

     [+] [-]

, 2017-05-01 07:46, pirms 7 gadiem
larondons rakstīja: Nu prikols ir tajā, ka, ja basketbola spēli neuztver gluži kā karu, tad var arī padot roku un palīdzēt piecelties.
Playoff ētika jau īsti nepieļauj pieņemt šādu pakalpojumupalīdzēšana no pretinieka puses. Tādas palīdzības pieņemšana ir drīzāk kā baltais karogs, signāls.

  +2 [+] [-]

, 2017-05-01 11:27, pirms 7 gadiem
cobra30 rakstīja: Nu blin, nedomāju līdz šim ka Rizītiis ir tāds mīkstais !!!!! Kur te klīda iepŗiekšejās speles video ar Aleksejeva hokeja paņēmienu pret Krestininu !!!! Cik dzirdēju so situāciju esot izskatījusi tehniskā komisija. Kurš te spēlē rupji ? Treneri Rozīti - biju par Tevi augstākās domās
Nomierinies. Jēkabpilī būs slaktiņš, tikai to Rozītis pateica.

     [+] [-]

, 2017-05-01 12:19, pirms 7 gadiem
shitaa rakstīja: Nomierinies. Jēkabpilī būs slaktiņš, tikai to Rozītis pateica.
Pag , tad sanāk , ka vienīgais veids kā treneris Rozītis kaut ko šajā sērijā var panākt ir ar ne basketbola paņēmeniem

  +1 [+] [-]

, 2017-05-01 13:14, pirms 7 gadiem
A kā tad Rozītim varianti, ja komanda sastāv no gaļas izcirtējiem un riepu montieriem Aleksejeva un Šeļakova, plus mūžīgi raudošā Paškas, kurš mēģina paņemt tiesnešus ar žēlumu.

     [+] [-]

, 2017-05-02 12:19, pirms 7 gadiem
Rozīt saņemies!