Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 0

Roberts Krūzbergs un Jēkabs Saulītis. Foto: Juris Ģigulis,Ventas Balss

Šorttrekā sezonas mērķis – olimpiskās spēles

Oktobra otrajā pusē startēs Pasaules kausa izcīņa šorttrekā, kuras četros posmos tiks arī noskaidroti Pekinas olimpisko spēļu dalībnieki, bet iekļūt to skaitā ir arī mūsu šorttrekistu Roberta Krūzberga un Reiņa Bērziņa šīs sezonas uzdevums.
Jelgavas šortrekisti. Foto: Endijs Vīgants.

Jelgavas un Ventspils šorttrekistiem atzīstami rezultāti sacensībās Slovākijā

Pirms dažām dienām Slovākijā aizvadīts ISU Danubia Cup pirmais posms šorttrekā, kas ir ieskaites sacensības, lai kvalificētos Eiropas kausa finālam. Šajās sacensībās piedalījās arī septiņi Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi un 12 sporta skolas “Spars” šorttrekisti no Ventspils, gūstot atzīstamus panākumus.
Baiba Bendika. Foto: Latvijas Biatlona federācija.
13

LOV jaunajā ziemas sezonā sniegs medicīnisko atbalstu 68 sportistiem

Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) dalībnieku sapulcē pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ziemas sporta veidu komisijas ieteikuma apstiprinājusi tos 68 sportistus, kuriem 2021./2022. gada sezonā tiks sniegts medicīniskais atbalsts.
Reinis Bērziņš. Foto: Skating ISU
3

Šorttrekists Bērziņš pasaules čempionātā izcīna augsto astoto vietu

19 gadus vecais Latvijas šorttreka talants Reinis Bērziņš (Jelgavas SK "Zemgale") pasaules čempionātā šodien izcīnīja astoto vietu 1500 metru distancē, kas ir olimpisko spēļu programmā.
Roberts Krūzbergs. Foto: isu.org

Krūzbergs pārvar 1000m kvalifikāciju, Bērziņš tālāk tiek 1500m

Šodien Nīderlandē sācies pasaules čempionāts šorttrekā, kas risināsies līdz svētdienai. 1000 metros pirmo kārtu pārvarēja Roberts Krūzbergs, bet 1500 metros tālāk tika Reinis Bērziņš.
Roberts Krūzbergs "sausajos treniņos". Foto: Spars

Šorttrekisti gatavojas pasaules čempionātam un domā par olimpisko atlasi

Nākamās nedēļas beigās Nīderlandes pilsētā Dordrehtā risināsies pasaules čempionāts šorttrekā, kurā uz starta izies arī trīs Latvijas sportisti, mēģinot sezonu noslēgt ar sava labākā snieguma demonstrēšanu.
Žoržs Tikmers un Kārlis Lejnieks. Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja

Latvija saņem ielūgumu uz 2022. gada Pekinas olimpiskajām spēlēm

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šodien saņēma oficiālo ielūgumu piedalīties 2022. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Pekinā, vēsta sporta vadības organizācija.
Andrejs Rastorgujevs. Foto: Latvijas Biatlona federācija
2

Uztraucas par gaisa piesārņojumu nākamā gada Pekinas olimpiskajās spēlēs

Kā ziņo BBC, žurnāla Sport and Society veiktajā pētījumā secināts, ka gaisa piesārņojums Ķīnas galvaspilsētā Pekinā joprojām ir problēma, kas var ietekmēt gan sportistu veselību, gan arī sasniegtos rezultātus.
Foto: pzls.pl

Šorttreka treneris: "Šī brīža ātrumi ļauj cerēt uz augstām vietām jau drīzumā"

Polijas pilsētā Gdaņskā aizvadīts Eiropas čempionāts šorttrekā, kurā no mūsējie labākos rezultātus sasniedza Roberts Krūzbergs, bet treneris Jēkabs Saulītis ir pārliecināts, ka viņam jau drīzumā būtu jātiek arī augstākās vietās.
Roberts Krūzbergs (pa vidu). Foto: AP/Scanpix
1

Krūzbergs otro vietu pēdējā aplī iegūst ar neatļautu manevru un netiek finālā

Polijas pilsētā Gdaņskā Eiropas čempionātu šottrekā noslēdzis Roberts Krūzbergs, kurš ieguva 17. vietu 1500 metru distancē, bet 1000 metru pusfinālā tika diskvalificēts.