Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 2

Roberts Krūzbergs. LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Krūzbergam B fināls un 10. vieta 1000 metros, Bērziņam neizdodas tikt pusfinālā

Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš noslēguši dalību Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā. Krūzbergs aizcīnījās līdz B finālam 1000 metros un ierindojās 10. vietā, bet Bērziņš nepārvarēja ceturtdaļfinālu 500 metros un ierindojās 14. vietā.
Roberts Krūzbergs. Foto: AP/Scanpix

Krūzbergs 500 metros tiek līdz B finālam un izcīna devīto vietu

Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā šorttrekā atzīstamu rezultātu 500 metru distancē uzrādījis Roberts Krūzbergs. Latvietis tika līdz B finālam, sacensības noslēdzot devītajā vietā.
Reinis Bērziņš. Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Bērziņš izcīna ceturto vietu Pasaules kausa 1500 metru sacensībās

Latvijas šorttrekists Reinis Bērziņš Ķīnas galvaspilsētā Pekinā notiekošajā Pasaules kausa trešajā posmā sekmīgi aizvadīja sacensības 1500 metru distancē. Latvietis sīvā cīņā A finālā ierindojās ceturtajā vietā.
Reinis Bērziņš. Foto: Rino Vanhooren

Bērziņš un Krūzbergs sekmīgi sākuši Pasaules kausa trešo posmu

Ķīnas galvaspilsētā Pekinā sācies Pasaules kausa izcīņas trešais posms šorttrekā. To sekmīgi sākuši latvieši Reinis Bērziņš un Roberts Krūzbergs. Bērziņš iekļuva ceturtdaļfinālā 500 metru distancē, bet pusfinālā 1500 metros, kamēr Krūzbergs sasniedza ceturtdaļfinālu gan 500, gan 1000 metru distancē.
Roberts Krūzbergs. Foto: AP/Scanpix

Krūzbergs un Bērziņš piektdien Pekinā sāks Pasaules kausa šorttrekā trešo posmu

LETA. Latvijas sportisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš piektdien Pekinā sāks Pasaules kausa šorttrekā trešo posmu.
Linards Reinis Laizāns. Foto: Edijs Pālens/LETA

Laizāns sasniedz ceturtdaļfinālu 1000 metros junioru Pasaules kausā

Dalību junioru Pasaules kausa izcīņas 2. posmā šorttrekā noslēguši Linards Reinis Laizāns un Māris Jānis Šternmanis. Latvieši šodien aizvadīja sacensības 1000 un 500 metros, Laizānam 1000 metros aizcīnoties līdz ceturtdaļfinālam.
Linards Reinis Laizāns. Foto: Edijs Pālens/LETA

Šorttrekists Laizāns krīt un netiek junioru PK ceturtdaļfinālā 500 metros

Dalību junioru Pasaules kausa izcīņas 2. posmā sākuši Latvijas jaunie šorttrekisti Linards Reinis Laizāns un Māris Jānis Šternmanis. Abiem latviešiem neizdevās iekļūt attiecīgi ceturtdaļfinālā un pusfinālā 500 un 1500 metru distancē.
Foto: LOK
123

SOK lēmums Latvijai un Zviedrijai bijis negaidīts. "Pārsteigums, un ne tas labākais"

Starptautiskā olimpiskā komiteja vakar pavēstīja, ka 2030. gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanai uz padziļinātu dialogu aicina Francijas Olimpisko komiteju, principā izvirzot to kā vienīgo kandidāti OS rīkošanai. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com LOK ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks norādīja, ka SOK lēmums bijis pārsteigums gan viņam, gan Zviedrijas kolēģiem.
Foto: IBSF
6

"Olimpiskās spēles Siguldā" - vai šāds vārdu salikums paliktu sporta vēsturē?

Īsā atbilde uz virsrakstā minēto jautājumu ir "nē". Sporta vēsturē jau bijuši vairāki gadījumi, kad olimpisko spēļu sacensības norisinājušās krietnu gabalu ārpus rīkotājpilsētas, bet vēstures grāmatu nodaļās šo sacensību norises vietas palikušas kā sīkas paskaidrojošās piezīmes, kas īsti netiek pamanītas, un nav pamata iztēloties izņēmumu 2030. gada spēļu sakarā.
Linards Reinis Laizāns. Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas jaunie šorttrekisti noslēguši dalību junioru PK pirmajā posmā

Dalību junioru Pasaules kausa izcīņas 1. posmā šorttrekā, kas risinās Nīderlandē, noslēguši Latvijas komandas šorttrekisti. Otrajā sacensību dienā augstāko rezultātu uzstādīja Linards Reinis Laizāns, izcīnot 13. vietu 500 metru distancē.
Linards Reinis Laizāns. Foto: Edijs Pālens/LETA

Šorttrekists Laizāns izcīna astoto vietu junioru Pasaules kausa izcīņā

Nīderlandē sācies Pasaules kausa izcīņas junioriem posms šorttrekā. No plašās Latvijas šorttrekistu komandas labāko rezultātu uzstādīja Linards Reinis Laizāns, izcīnot astoto vietu 1000 metru distancē.
Roberts Krūzbergs. Foto: AP/Scanpix

Krūzbergu no pusfināla 1000 metros šķir sekundes tūkstošdaļa

Dalību Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā šorttrekā noslēdzis Latvijas pārstāvis Roberts Krūzbergs. Latvietis turpināja sacensības 1000 metru distancē, nespējot sasniegt pusfinālu un ieņemot 11. vietu.
Roberts Krūzbergs. LOK/ Edijs Pālens/ LETA
1

Krūzbergam pāragrs starts liedz pacīnīties par vietu 500 metru finālā

Ne visai veiksmīgi otro sacensību dienu Pasaules kausa izcīņas 2. posmā šorttrekā aizvadījuši Latvijas pārstāvji. Roberts Krūzbergs iekļuva 500 metru pusfinālā, bet sacensības noslēdza pēc pāragra starta, ierindojoties 10. vietā. Tikmēr Reinis Bērziņš pieļāva kļūdu 1500 metru pusfinālā un palika 21. vietā.
Roberts Krūzbergs. Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Krūzbergs tiek ceturtdaļfinālā 500 un 1000 metros, Bērziņam pusfināls un sods

Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš sākuši dalību Kanādas pilsētā Monreālā notiekošajā Pasaules kausa otrajā posmā. Krūzbergs iekļuva ceturtdaļfinālā 500 un 1000 metru distancēs, bet Bērziņš pirmajās 1500 metru sacensībās sasniedza pusfinālu, bet otrajās saņēma sodu un sacensības vairs nevarēs turpināt.
Roberts Krūzbergs. Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Krūzbergs aizcīnās līdz ceturtdaļfinālam 1000 metros un ierindojas 20. vietā

Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs pēc vakar izcīnītās ceturtās vietas 1000 metru pirmajās sacensībās Pasaules kausa posmā, otrajās sacensībās šajā pašā distancē tika līdz ceturtdaļfinālam, sacensības noslēdzot 20. vietā.
Reinis Bērziņš. Foto: Rino Vanhooren
17

Bērziņš Pasaules kausa ievadā izcīna bronzu 1500 metru distancē

Ļoti labs jaunās Pasaules kausa sezonas sākums padevies Latvijas šorttrekistam Reinim Bērziņam. Latvietis pirmajā posmā 1500 metru distancē izcīnīja bronzas godalgu. Tikmēr Roberts Krūzbergs 1000 metru distancē izcīnīja ceturto vietu.
Roberts Krūzbergs. LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Bērziņš un Krūzbergs pirmajās distancēs sasniedz pusfinālu un ceturtdaļfinālu

LETA. Latvijas šorttrekisti Reinis Bērziņš un Roberts Krūzbergs piektdien Monreālā Pasaules kausa posmā iekļuva attiecīgi pusfinālā 1500 metru distancē un ceturtdaļfinālā 1000 metru distancē.
Roberts Krūzbergs. Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Monreālā Pasaules kausa sezonu uzsāks šorttrekisti Krūzbergs un Bērziņš

LETA. Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš piektdien Kanādas pilsētā Monreālā uzsāks 2023./2024. gada Pasaules kausa sacensības.
Vladimirs Šteinbergs
18

Zviedrijai rīkojot OS2030, Latvija labprāt uzņemtu arī hokeja un šorttreka sacensības

LETA. Zviedrijai pretendējot uz 2030.gada ziemas olimpisko spēļu sarīkošanu, Latvija labprāt ne vien uzņemtu sacensības Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē, bet arī iesaistītos hokeja un šorttreka sacensību organizēšanā, šodien Saeimas komisijā sacīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta direktors Vladimirs Šteinbergs.
LNSP priekšsēdētāja Anda Čakša. Foto: LTV1 Šodienas jautājums
12

Finansējuma novirzīšanā tiek izvēlētas 20 prioritārās sporta federācijas

Sadalot valsts piešķirto finansējumu 5,4 miljonu eiro apmērā, tiek stiprināts atbalsts bērnu un jauniešu sporta aktivitātēm, kā arī augsto sasniegumu sportistiem un sporta organizācijām. Par papildus 2023. gadā piešķirto līdzekļu sadali konkrētiem mērķiem šodien viedokli pauda Latvijas Nacionālā sporta padome (LNSP).
Baiba Bendika. Foto: AFP/Scanpix
7

LOV ziemas sastāvs: Bendika un Aparjode sudraba sastāvā, Ķibermanis zelta

Šodien, 16. maijā Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) valde nosauca atbalstāmos sportistus LOV „Zelta”, “Sudraba” un “Bronzas” sastāvos 2023./2024. gada sezonai. Salīdzinot ar pagājušā gada sastāvu, no zelta uz sudraba sastāvu noslīdējušas biatloniste Baiba Bendika un kamaniņsportiste Kendija Aparjode, savukārt pagājušajā sezonā nestartējušais bobslejists Oskars Ķibermanis saglabājis vietu zelta sastāvā.
5

Video: #17 "eXi": ārzemnieks – Latvijas izlases treneris, sarunāto spēļu skandāli

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” ceturtās sezonas 17. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Gorkšs, Jānis Blūms un Oļegs Sorokins tiekas iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Rīga", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:04:11 – šodien raidījumā;0:04:12 – 0:45:46 – ārzemju treneris pie Latvijas izlases stūres – PAR un PRET;0:47:00 – 0:49:30 – viesošanās veikalā ECCO;0:49:31 – 1:21:48 – sarunātās un nopirktās spēles.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_SportsSportacentrs.com · #17 "eXi": ārzemnieks – Latvijas izlases treneris, sarunāto un nopirkto spēļu skandāli
Foto: LOK/Mikus Kļaviņš, Petr Slavik/LBF, Viesturs Lācis / bobslejs.lv, EPA/Scanpix
10

Ziemas sezona beigusies. Pārskats par Pasaules kausos paveikto un iegūto

Ziemas sporta sezona praktiski noslēgusies. Lai arī šis bija pēcolimpiskais gads, kas ieskandina jaunu ciklu (un nozīmīgas pārmaiņas bija arī Latvijas ziemas sporta veidos), interesantu lietu un vērā ņemamu panākumu netrūka. Savelkot galus kopā, atskatāmies uz Latvijas sportistu paveikto Pasaules kausa izcīņās un sezonas lielākajās sacensībās.
Roberts Krūzbergs cīņā ar Stevenu Dubuā. Foto: AFP/Scanpix
1

Krūzbergs un Bērziņš PČ noslēdz ar 10. un 11. vietu 1000 metros

Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā noslēdzies pasaules čempionāt šorttrekā. Tajā līdz cīņai par medaļām tā arī netika Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš. Latvieši sev šosezon veiksmīgajā 1000 metru distancē ierindojās attiecīgi 10. un 11. vietā.
Roberts Krūzbergs. LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Krūzbergam nepaveicas ar slidojumu 500 metros, Bērziņš piedzīvo kritienu

Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš noslēguši dalību pasaules čempionāta 500 metru distancē. Ceturtdaļfinālā Krūzbergam nepietika ar sesto ātrāko laiku, lai iekļūtu pusfinālā, bet Bērziņš savā slidojumā piedzīvoja kritienu. Abiem sacensību noslēgumā attiecīgi 14. un 19. vieta.
Roberts Krūzbergs cīņā 1500 metru distancē. Foto: AP/Scanpix

Latvijas šorttrekisti saņem sodus un PČ 1500 metros netiek finālā

Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš sākuši dalību Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā notiekošajā pasaules čempionātā šorttrekā. Latvieši noslēguši sacensības 1500 metru distancē, savos pēdējos slidojumos saņemot sodu. Tādējādi Krūzbergu ierindoja 22., bet Bērziņu 33. vietā.
Foto: REUTERS/Scanpix
42

Latvija OS ietvaros vēlētos uzņemt arī hokeju, kērlingu un šorttreku

Pēc portāla Sportacentrs.com rīcībā esošās informācijas Latvijas puse bez kamaniņu braukšanas, bobsleja un skeletona sacensībām 2030. gada olimpisko spēļu ietvaros vēlētos Latvijā uzņemt arī hokeja, šorttreka un kērlinga sacensības.
Roberts Krūzbergs. Foto: AP/Scanpix

Krūzbergam piektā vieta Pasaules kausa posma 1000 metru distancē

LETA. Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs svētdien Dordrehtā, Nīderlandē, ieņēma piekto vietu Pasaules kausa šorttrekā pēdējā, sestā posma 1000 metru otrajā distancē.
Roberts Krūzbergs. Foto: AP/Scanpix
2

Krūzbergam bronzas godalga PK posma 1000 metru distancē šorttrekā

LETA. Latvijas pārstāvis Roberts Krūzbergs sestdien Nīderlandes pilsētā Dordrehtā Pasaules kausa šorttrekā posmā ieņēma trešo vietu 1000 metru distancē.
Reinis Bērziņš. Foto: AP/Scanpix

Šorttrekists Bērziņš PK posmā 1500 metru distancē paliek aiz goda pjedestāla

LETA. Latvijas šorttrekists Reinis Bērziņš Nīderlandes pilsētā Dordrehtā Pasaules kausa posmā izcīnīja ceturto vietu 1500 metru distancē.
Roberts Krūzbergs. Foto: LOK/Mikus Kļaviņš

Šorttrekisti Krūzbergs un Bērziņš pārliecinoši sāk Pasaules kausa sezonas pēdējo posmu

LETA. Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš piektdien Dordrehtā, Nīderlandē, aizvadīja pārliecinošas pirmās kārtas Pasaules kausa sezonas pēdējā, sestā posma sacensībās.
Reinis Bērziņš. Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA
2

Vēl viena medaļa Drēzdenē - šorttrekistam Bērziņam bronza 1500 metros

LETA. Latvijas šorttrekists Reinis Bērziņš svētdien Drēzdenē Pasaules kausa sezonas piektā posma sacensībās izcīnīja trešo vietu 1500 metru distancē.
Roberts Krūzbergs. LOK/ Edijs Pālens/ LETA
1

Krūzbergam sudraba medaļa PK Drēzdenē 1000 metru distancē

LETA. Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs sestdien Drēzdenē Pasaules kausa sezonas piektā posma sacensībās 1000 metru distancē izcīnīja otro vietu, kamēr Reinis Bērziņš 1500 metru distancē ierindojās devītajā pozīcijā.