Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Pēdējo divu gadu labākā slēpošanas sprintere spiesta izlaist šo sezonu

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Pēdējo divu gadu labākā slēpošanas sprintere spiesta izlaist šo sezonu
Linna Svāna šajā grūtajā laikā cenšas ar optimismu raudzīties nākotnē. Foto: Johanna Lunberga/skidor.com

Pēdējo divu gadu ātrākā distanču slēpošanas sprintere Linna Svāna pēc veiktās operācijas būs spiesta izlaist šo sezonu, līdz ar to arī Olimpiskās spēles, ziņo Zviedrijas slēpošanas federācija.

# Pēdējās divās sezonās Linna Svāna ir izcīnījusi 7 uzvaras pasaules kausa posmos sprintā, tāpēc neapšaubāmi tiek dēvētā par pēdējo divu gadu labāko sprinteri, kaut arī pasaules čempionātā februārī apstājās pusfinālā un palika vienpadsmitā.

# Aizpagājušajā sezonā viņa bija labākā sezonas kopvērtējumā sprintā un visticamāk iegūtu otro Mazo Kristāla globusu arī pagājušajā sezonā, ja vien Zviedrijas izlase, pārlieku uztraucoties par Covid-19, nebūtu liegusi savām slēpotājām dalību pāris pasaules kausa posmos.

# Šī gada februāra sākumā Pasaules kausa posmā Ulrikehamnā viņa piedzīvoja kritienu un satraumēja plecu, kas arī bija par iemeslu, kāpēc pasaules čempionātā Linnai neizdevās tikt tālāk par pusfinālu.

# Septembra sākumā pasaules vadošajai sprinterei tika veikta operācija, kas pagāja labi. Viņa tagad ierasto treniņu vietā koncentrējas uz rehabilitāciju, kas prasīs kādu laiku.

# Līdz ar to Svānai nesanāks debitēt savās pirmajās Olimpiskajās spēlēs, bet to viņa labi saprata, kad septembrī tika veikta operācija.

# Linna Svāna sportu, kurā var sasniegt virsotnes un arī atrasties ielejā, raksturo kā “amerikāņu kalniņus”. Šobrīd viņa atrodoties savas līdzšinējās karjeras zemākajā punktā.

# “Ir grūti un smagi redzēt, kā mērķi un sapņi pazūd, kā arī nespēt darīt to, ko visvairāk vēlies. Taču tajā pašā laikā mani virza izaicinājumi, un tas, iespējams, ir manas dzīves izaicinājums,” ar savām pārdomām dalās Svāna.

# Viņa norāda, ka šī sezonas galvenais uzsvars būs uz dziedināšanu un virzīšanos maziem soļiem uz priekšu, lai atkal kļūtu vesela, jo veselības ir pirmajā vietā.

Izmantotie resursi:
Svenska Skidförbundet