Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

Piešķir miljonu eiro trīs valsts pārvaldībā esošu sporta bāzu attīstībai

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Piešķir miljonu eiro trīs valsts pārvaldībā esošu sporta bāzu attīstībai
Siguldas trase. Foto: LKSF

LETA. Valdība piešķīrusi vienu miljonu eiro trīs valsts pārvaldībā esošu sporta bāzu - Murjāņu sporta ģimnāzijas, Daugavas stadiona un Bobsleja un kamaniņu trases "Sigulda" - attīstībai.

Murjāņu sporta ģimnāzijai nepieciešamas investīcijas iestādes infrastruktūras sakārtošanai, lai uzlabotu tās fizisko vidi. Ģimnāzijai piešķirts 708 000 eiro finansējums, lai veiktu dažādus ģimnāzijas uzlabojumus, piemēram, skolēnu internāta korpusa 2., 3. un 4.stāva elektroinstalācijas sistēmas nomaiņu, visu ēku jumta konstrukcijās sildkabeļu izbūvi, teritorijas ārējās drošības sistēmas ierīkošanu un riteņbraukšanas nodaļas noliktavas un uzturēšanās telpu iekšējais remonta nodrošināšanu, kā arī citus uzlabojumus.

Daugavpils stadiona piepūšamās futbola halles projekta īstenošanai nepieciešamo dzelzsbetona pamatu un inženiertīklu pieslēgumu izbūvei, kā arī saistītās teritorijas labiekārtošanas darbu veikšanai kopumā piešķirti 200 000 eiro.

Vēl 92 000 eiro piešķirti Bobsleja un kamaniņu trasei "Sigulda" nepieciešamo uzlabojumu veikšanai, lai tiktu nodrošināta tās pilnvērtīga funkcionalitāte starptautisku sacensību un treniņu organizēšanā, kā arī lai sāktu trases rekonstrukcijas projektu trases attīstībai. Trasē tiks veikti dažāda veida uzlabojumi, lai palielinātu starptautisko sacensību un treniņu intensitāti tajā, tai pat laikā samazinot uzturēšanas izmaksas.

     [+] [-]

, 2022-06-01 07:07, pirms 2 gadiem
Tiešām valsts nauda futbolam jādod? Tur miljoni no Fifa un Uefa nāk, jau sabūvējuši entos laukumus, kurus pēc tam no pašvaldības līdzekļiem jāuztur, tiešàm ir jāiegulda sportā kurš pasaulē rangā or otrajā simtā?

     [+] [-]

, 2022-06-01 08:37, pirms 2 gadiem
Latvijas olimpisko medaļu kalvei Siguldas trasei piešķīra tikpat, cik Ukrainas profesionālajam basketbolam.

     [+] [-]

, 2022-06-01 09:04, pirms 2 gadiem
Budžeta grozīšanas laiks sācies, ka vasaras sākumā sports tiek dāsni prēmēts un finansēta čempoinātu rīkošana? Izskatās, ka ļoti viegli sportam atrast naudu, ko nevarētu teikt par citām nozarēm. Skolniekiem būs skaistas arēnas un laukumi, bet tukši vēderi, jo to skolnieku skaits, kam pienākas bezmaksas pusdienas, tikai sarūk. Arī tie, kas ēd pusdienas, paliek izsalkušāki, jo porcijas lielums sarūk un kļūst nepilnvētrtīgs. Tādas manas pārdomas par naudas došanu skolām un bērniem.

     [+] [-]

, 2022-06-19 20:23, pirms 2 gadiem
Vai tiešām ir “Bāzu” nevis bāžu ? GLĀZES - Glāžu ( kā) , Bāzes - Bāžu ( kā)