Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Francijas izlases līderis spiests izlaist Pasaules kausa sezonas sākumu

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Francijas izlases līderis spiests izlaist Pasaules kausa sezonas sākumu
Moriss Maņifikā. Foto: Modica/NordicFocus

Francijas izlases līderis distanču slēpošanā, Olimpisko spēļu un pasaules čempionātu medaļnieks, Moriss Maņifikā nepiedalīsies sezonas pirmajā posmā Somijā, jo ārstē savainojumu.

# Arī šajā sezonā trīskārtējam Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējam nāksies izlaist sezonas pirmo posmu, nepiedaloties trīs dienu minitūrē Somijas ziemeļu pusē Rukā.

# Šoreiz sezonas sākumu sabojājis cirkšņa savainojums, ar kuru francūzis cīnās kopš šīs vasaras.

# Pēdējā laikā 2015.gada pasaules vicečempions 15km ir spējis trenēties gandrīz kā parasti, taču joprojām nav simtprocentīgi atgriezies nepieciešamajā līmenī.

# "Man joprojām ir problēmas ar savainojumu, bet vismaz tagad nekļūst sliktāk. Lai gan šobrīd varu trenēties nedaudz intensīvāk, tomēr man trūkst ātruma. Taču redzēsim, kā būs pēc treniņnometnes," sacīja Maņifikā, kurš Davosā (Šveicē) trenējas kopā ar pārējo izlasi.

# Maņifikā pagaidām ir jābūt uzmanīgam, tāpēc, kad 12. novembrī Davosas nometne būs beigusies, pārējā Francijas izlase dosies uz Eiropas ziemeļiem bez 10 pasaules kausa posmos uzvaras izcīnījušā līdera.

# Tikmēr šī gada “Tour de ski” otrās vietas ieguvējs dosies tālāk uz Santa Katerinu Valfuru Itālijā, lai tur trenētos.

# Tomēr Maņifikā, kurš, esot labā formā, varētu sastādīt konkurenci norvēģiem un krieviem, cer startēt sezonas otrajā posmā Lillehammerē.

Izmantotie resursi
langrenn.com

     [+] [-]

, 2021-11-06 23:14, pirms 3 mēnešiem
Maņifikā... he, jūs no krievu eurosport tulkojat, vai?