Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

ASV izsūtījusi 60 NBA basketbolistiem ielūgumus dalībai Tokijas olimpiskajās spēlēs

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

ASV izsūtījusi 60 NBA basketbolistiem ielūgumus dalībai Tokijas olimpiskajās spēlēs
ASV basketbola izlase Rio olimpiskajās spēlēs
Foto: AFP/Scanpix

ESPN ziņo, ka ASV basketbola vadība esot izsūtījusi aptuveni 60 Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājiem ielūgumus, lai noskaidrotu viņu interesi pārstāvēt valsti vasaras olimpiskajās spēlēs, kas šajā vasarā notiks Tokijā. Zināms, ka, visticamāk, šajā turnīrā nevarēs piedalīties to komandu basketbolisti, kas aizspēlēsies līdz NBA finālam.

Vasaras olimpiskās spēles, kas Covid-19 pandēmijas dēļ pārceltas no 2020. gada uz 2021. gada vasaru, notiks no 23. jūlija līdz 8. augustam. Ierasts, ka basketbola turnīrs pulcē pasaules labākos basketbolistus, tostarp Nacionālās basketbola asociācijas. NBA iepriekš lēma par 2020./2021. gada sezonas izspēlēšanu līdz 22. jūlijam, kas ļautu tās spēlētājiem piedalīties olimpiskajās spēlēs.

ESPN ziņo, ka ASV basketbola izlase ir izsūtījusi ielūgumus aptuveni 60 basketbolistiem par to interesi piedalīties tās sastāvā vasaras olimpiskajās spēlēs. Ielūgumus saņēmuši arī līgas zvaigznes, kas gan vārdos netiekot minētas. Lielākā problēma varētu rasties centra pozīcijā, kas bija novērojams jau 2019. gada pasaules kausā, kurā ASV apstājās ceturtdaļfinālā pret Franciju. Zināms, ka jaunās uzlecošās zvaigznes kā Bems Adebajo no Maiami ''Heat'' un Kristians Vuds no Hjūstonas ''Rockets'' esot saņēmuši ielūgumus un varētu aizlāpīt robus šajā pozīcijā.

Ņemot vērā, ka NBA fināli varētu noslēgties 22. jūlijā, ļoti iespējams, ka izlasei nāksies iztikt bez to komandu basketbolistiem, kas aizcīnīsies līdz izšķirošajām cīņām par līgas titulu.