Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2988, Did:0, useCase: 3

Bogdanovičam un Vosekalnam vietas otrajā simtā daudzdienu velobrauciena posmā Malaizijā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Bogdanovičam un Vosekalnam vietas otrajā simtā daudzdienu velobrauciena posmā Malaizijā
Māris Bogdanovičs. Foto: Hengxian Cycling team

LETA. Latvijas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs trešdien Malaizijā "Tour de Langkawi" (UCI kat.2.Pro) piektajā posmā ierindojās 105.vietā, bet Andris Vosekalns finišu sasniedza 114.pozīcijā.

Riteņbraucēji trešdien veica 126,4 kilometrus garu distanci ar vienu pirmās un vienu ceturtās kategorijas kāpumu, kā arī diviem sprinta starpfinišiem. Pēdējie 30 kilometri bija kāpums, bet finišs atradās 1641 metra augstumā.

Par smagā posma uzvarētāju kļuva britu riteņbraucējs Saimons Karrs no "EF Education-EasyPost" vienības, kurš distanci veica trīs stundās, 24 minūtēs un sešās sekundēs. Otrais pēc 39 sekundēm finišu sasniedza Karra komandas biedrs kolumbietis Džefersons Aleksandrs Sepeda, bet trešais bija spānis Pavlo Kastriljo no "Equipo Kern Pharma" vienības, kurš atpalika 48 sekundes.

"Hengxiang" komandu pārstāvošais Bogdanovičs finišā uzvarētājam zaudēja 28 minūtes un 17 sekundes, bet viņa komandas biedrs Vosekalns no Karra atpalika 31 minūti un 30 sekundes. Finišu sasniedza 117 no 121 startējušā riteņbraucēja.

Kopvērtējumā par līderi kļuvis Karrs, kurš par 49 sekundēm apsteidz Sepedu un par 58 sekundēm Kastriljo.

Bogdanovičs līderim zaudē 59 minūti un 22 sekundes, kas ļauj ieņemt 106.vietu, bet Vosekalns ar vienas stundas, deviņu minūšu un 54 sekunžu deficītu ir pēdējais 117 sportistu konkurencē.

Sacensības astoņu posmu garumā noslēgsies 30.septembrī.

Izmantotie resursi:
LETA