Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2988, Did:0, useCase: 3

Karbonāri 12. vieta Normandijas velobrauciena otrajā posmā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Karbonāri 12. vieta Normandijas velobrauciena otrajā posmā
Anastasija Karbonāri. Foto: bettiniphoto

LETA. Latvijas riteņbraucēja Anastasija Karbonāri sestdien Normandijas velobrauciena (UCI kat.2.1) otrajā posmā ieņēma 12.vietu, bet Lija Laizāne izcīnīja 98.vietu.

Trīs dienu velobrauciena otrajā posmā Francijas ziemeļos bija jāmēro 103 kilometri ar vairākiem pauguriem.

Ar astoņu sekunžu pārsvaru pār lielo grupu uzvaru svinēja "Ceratizit-WNT Pro Cycling" pārstāvošā mājiniece Sedrina Kerbaola, kura posmu veica divās minūtēs un 38 sekundēs.

Otro vietu finiša spurtā ieņēma vēl viena franču braucēja Odrija Kordona-Rago ("Zaaf"), bet trešo - Luksemburgas izlases pārstāve Kristīne Mažerī.

Karbonāri no UAE otrās komandas uzvarētājai zaudēja astoņas sekundes un ieņēma 12.vietu, bet Laizāne ("Laboral Kutxa Fundacion Euskadi") no Kerbaolas atpalika desmit minūtes un 13 sekundes, ieņemot 98.vietu 114 braucēju konkurencē.

Arī kopvērtējumā pirmā tagad ir Kerbaola, kura par četrām sekundēm apsteidz pirmā posma uzvarētāju tautieti Gladisu Verhulstu ("FDJ - SUEZ") un par astoņām sekundēm - Kordonu-Rago.

Karbonāri, līderei zaudējot 20 sekundes, ieņem 16.vietu, bet Laizāne ar desmit minūšu un 39 sekunžu deficītu ierindojas 96.vietā.

Vēsturē pirmais Normandijas velobrauciens sievietēm beigsies svētdien.

Izmantotie resursi:
LETA