Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2988, Did:0, useCase: 3

Lapiņam 67. vieta pasaules junioru čempionātā šosejas riteņbraukšanā

Agris Suveizda

Lapiņam 67. vieta pasaules junioru čempionātā šosejas riteņbraukšanā
Gusts Lapiņš. Foto: LDSF.LT

LETA. Latvijas riteņbraucējs Gusts Lapiņš sestdien pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā junioriem ierindojās 67. pozīcijā.

Riteņbraucēji mēroja 127,2 kilometrus, kas bija sadalīti deviņos apļos Glāzgovas centrā. Uzvaru izcīnīja Alberts Filipsens no Dānijas, kurš finišu sasniedza trīs stundās sešās minūtēs un 26 sekundēs. Otro vietu ieņēma Vācijas riteņbraucējs Pauls Ficke, kurš piekāpās dānim minūti un 19 sekundes, bet trešais, arī zaudējot minūti un 19 sekundes, bija Norvēģijas pārstāvis Fēlikss Orns-Kristofs.

Lapiņš pēc pirmajiem diviem apļiem bija ārpus pirmā simtnieka un brauciena turpinājumā viņam izdevās pakāpties pat līdz 46.vietai, taču latvietis finišu sasniedza par 12 minūtēm un 48 sekundēm minūtēm vēlāk kā uzvarētājs un ieņēma 67.vietu. Vēl no Latvijas sportistiem startēja Olivers Jēkabs Skrapcis, kurš lielāko daļu brauciena atradās pirmā simtnieka beigās, zaudējot līderim apmēram desmit minūtes. Distances beigās Skrapcis izstājās un nefinišēja. No 155 startējušajiem riteņbraucējiem finišu sasniedza 70 sportisti.

Skrapcis sacentīsies arī individuālajā braucienā, kas paredzēts nākamnedēļ. Pasaules čempionāts riteņbraukšanas sporta veidos Glāzgovā norisināsies līdz 13. augustam.

Izmantotie resursi:
LETA