Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 3

Madonas pilsētas svētkus izdaiļos Latvijas BMX čempionāta posms

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Madonas pilsētas svētkus izdaiļos Latvijas BMX čempionāta posms
Foto: Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Sestdien Madonā norisināsies “Crystal Dent” BMX Latvijas čempionāta sezonas ceturtais posms. Tikmēr dienu vēlāk “Smeceres sila” trasē gaidāmas Madonas pilsētas svētku sacensības.

Ziemas sporta lielpilsēta Madona jau vairāk nekā desmit gadu garumā aktīvi attīsta arī BMX riteņbraukšanu. Vietējais klubs ne tikai regulāri organizē sacensības, bet arī ar panākumiem startē kā pašmāju, tā starptautiskajos mačos. Lielisks sezonas starts padevies “Madonas” kluba braucējam Oskaram Turkinam.

Šīs nedēļas nogalē Madona svin pilsētas svētkus. Svētku ietvaros Smeceres sila trasē norisināsie “Crystal Dent” BMX Latvijas čempionāta ceturtais posms. Sacensību sākums gaidāms pulksten 11:00, bet izšķirošā cīņa par uzvarām turpināsies pēc pulksten 13:00. Ātrākie sportisti tiks noskaidroti kopumā 20 vecuma un meistarības grupās.

Uz starta redzēsim sportistus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas klubiem. Viņu vidū būs arī virkne Eiropā panākumus guvušie Latvijas jaunie un krūzeru grupu sportisti. Vadošie elites un U23 braucēji tikmēr Turcijā piedalīsies Eiropas kausa devītajā un desmitajā posmā.

Svētdien turpat notiks Madonas pilsētas svētku sacensības.

Crystal Dent BMX Latvijas kausa kalendārs 2023. gadā:

17. jūnijs – Ventspils
22. jūlijs – Vecpiebalga
26. augusts – Mārupe
10. septembris – Valmiera
23. septembris – Smiltene
30. septembris – Ādaži

Izmantotie resursi:
Latvijas Riteņbraukšanas federācija