Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644), Fid:2975, Did:0, useCase: 3

Pekinas neveiksminiece Šifrina: "Nav izskaidrojuma, un tas mani kaitina visvairāk"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Pekinas neveiksminiece Šifrina: "Nav izskaidrojuma, un tas mani kaitina visvairāk"
Mikaela Šifrina. Foto: AFP/Scanpix

Par Pekinas olimpisko spēļu vienu no lielākajām neveiksminiecēm kļuvusi amerikāņu kalnu slēpotāja Mikaela Šifrina, kura trijās no piecām disciplīnām nesasniedza finišu. Viņa norādījusi, ka pati nesaprot, kur meklējami problēmu cēloņi.

Šodien kombinācijā Mikaela Šifrina pēc nobrauciena bija piektajā vietā, saglabājot labas izredzes izcīnīt medaļu. Priekšā gaidīja slaloms, un amerikāniete ir Pasaules kausa vēsturē sekmīgākā slaloma braucēja. Taču viņa netika līdz finišam. Tāds pats liktenis Šifrinu piemeklēja arī individuālajās slaloma sacensībās.

"Pati nesaprotu, kas tieši nestrādā. Jo īpaši šodien," teica Šifrina. "Pat supergigantā jutu, ka esmu pārāk saspringusi, ka cenšos par daudz, ka neesmu savā ritmā. Šodien jutos atslābinājusies – pie sevis spriedu, ka taču zinu, kā braukt slalomu. Izmantošu iespēju ieiet ritmā un tad uzbrukšu katriem vārtiem. Negribēju taupīties un braukt ar domu par tikšanu līdz finišam. Taču arī nebraucu uz 110%. Vienkārši slēpoju, un pat tas nenostrādāja. Man nav izskaidrojuma. Un man pašai tas ir ļoti kaitinoši, jo gribu saprast iemeslus."

"Reizēm izjūtu lielu spiedienu. Tā tas bija pirms četriem gadiem Dienvidkorejā. Šeit nevienā brīdī nebija tā, ka spiediens būtu pārāk liels. Jutos gatava visam," teica Šifrina, kura Phjončhanā izcīnīja zeltu milzu slalomā un sudrabu kombinācijā. Savukārt Sočos viņa 18 gadu vecumā kļuva par olimpisko čempioni slalomā.

Individuāli Šifrina finišēja tikai divās no piecām disciplīnām un medaļām nepietuvojās. Viņai vēl priekšā viens starts – jaukto komandu sacensības. Tādējādi Šifrina kļūs tikai par otro sievieti, kura vienās ziemas olimpiskajās spēlēs piedalījusies sešās disciplīnās. Neskatoties uz neveiksmēm, viņai izdevās saglabāt labu noskaņojumu: "Droši vien būšu komandas enkurs. Varbūt man vienkārši jābrauc nobrauciens – tur vismaz varu finišēt."

Noderīgas saites:

Pekinas OS ziņas
Latvijas olimpiskā komanda
Starti, rezultāti, tiešraides
Medaļu kopvērtējums

Izmantotie resursi:
https://olympics.com/en/news/mikael...

  +1 [+] [-]

, 2022-02-17 15:01, pirms gada
...nu, redzēs, kas notiks PK, kur viņa ir kopvērtējuma līdere...ja tur netiks slalomos līdz finišam, tad pie psihoterapeita un uz klīniku ...braukt jau māk, galva jāsaved kārtībā

  -2 [+] [-]

, 2022-02-17 15:36, pirms gada
Viņas laiks ir aizgājis.

  +1 [+] [-]

, 2022-02-17 15:59, pirms gada
nicks rakstīja: Viņas laiks ir aizgājis.
domā viņai viedums pienācis?...kad Mārim Štrombergam pienāca viedums, ka muļķīgi riskēt ar veselību/kļūt par invalīdu un lekt pa tramplīniem, viņš Rio olimpiādē vairs neleca tajā tramplīnā, kur Treimanis treniņos nomaucās un jaunie censoņi, kuri vēl nesaprot ar ko riskē, leca un aizmauca viņam garām....kā sportists Štrombergs bija beidzies....domā Mikaēlai tas pats?

     [+] [-]

, 2022-02-17 16:37, pirms gada
Lokanums "beidzies", pirmkārt Būs smagi ar Stenmarka rekorda gāšanu. Visa pasaule, izņemot mani, jau vakar gaidīja tādu faktu.
Es nesaku, ka viņa to katru dienu atceras, bet lasījusi un dzirdējusi noteikti ir. Karjerā ražīgi ir kādi 12-13 gadi. Hiršers uzreiz beidza, daži lielmeistari vēl nesekmīgi šļūca ilgāk.
Viņai nākotnē lielākas izredzes varētu būt ātruma discipīnās, jācer, ka Godža bieži izstāsies un neaugs jaunā paaudze.
Tad jau manīs, ja kas, 3 izstāšanās pat mani pārsteidza.
Caca Lindsija spēlēja otrādi - uztaisīja iknedēļas šovu un vecumdienās vairākas uzvaras izrāva

     [+] [-]

, 2022-02-17 17:33, pirms gada
Stenmarka rekordu uzvarēto PK slalomā viņa jau pārspēja...pēc tam finiša raudāja

     [+] [-]

, 2022-02-17 17:35, pirms gada
nicks rakstīja: Lokanums "beidzies", pirmkārt Būs smagi ar Stenmarka rekorda gāšanu. Visa pasaule, izņemot mani, jau vakar gaidīja tādu faktu.
Es nesaku, ka viņa to katru dienu atceras, bet lasījusi un dzirdējusi noteikti ir. Karjerā ražīgi ir kādi 12-13 gadi. Hiršers uzreiz beidza, daži lielmeistari vēl nesekmīgi šļūca ilgāk.
Viņai nākotnē lielākas izredzes varētu būt ātruma discipīnās, jācer, ka Godža bieži izstāsies un neaugs jaunā paaudze.
Tad jau manīs, ja kas, 3 izstāšanās pat mani pārsteidza.
Caca Lindsija spēlēja otrādi - uztaisīja iknedēļas šovu un vecumdienās vairākas uzvaras izrāva
Nu nesteigsmies ar tādām prognozēm! Šifrina nav prognozējama. 87 uzvaras pasaules kausa posmos viņa var uztaisīt arī startējot atrumdisciplīnās un milzu slalomā (pat ja slaloms vairāk nesanāk). Viņai jau tagad ir 73 uzvaras. Ja brauks vēl līdz Milānai, tad 14 uzvaras tāds nieks vien ir. Ir vairākas domas, kas notika ar Šifrinu Pekinā. Atbildes īsti nezinām, bet daudz kas būs skaidrs pēc pasaules kausa posmiem tagad martā. Šifrina tomēr ir PK kopvērtējuma līdere. Gribēs reabilitēties!

     [+] [-]

, 2022-02-17 18:54, pirms gada
ak68 rakstīja: Nu nesteigsmies ar tādām prognozēm! Šifrina nav prognozējama. 87 uzvaras pasaules kausa posmos viņa var uztaisīt arī startējot atrumdisciplīnās un milzu slalomā (pat ja slaloms vairāk nesanāk). Viņai jau tagad ir 73 uzvaras. Ja brauks vēl līdz Milānai, tad 14 uzvaras tāds nieks vien ir. Ir vairākas domas, kas notika ar Šifrinu Pekinā. Atbildes īsti nezinām, bet daudz kas būs skaidrs pēc pasaules kausa posmiem tagad martā. Šifrina tomēr ir PK kopvērtējuma līdere. Gribēs reabilitēties!
un kā vēl prognozējama
14 uzvaras ir daudz

     [+] [-]

, 2022-02-17 20:56, pirms gada
Beigsies olimpiade un Šifrina parādīs mierīgi kur vēži ziemo 😄