Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:164, Did:0, useCase: 1
12

Dubra: "Kazahi nosēdās aizsardzībā, un mums spēle nevedās"

2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra A grupas pēdējā spēlē Latvijas izlase „Skonto” stadionā ar 1:0 piekāpās Kazahstānai, tādējādi pirmo reizi vēsturē noslēdzot atlases ciklu pēdējā vietā. Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar Latvijas izlases spēlētājiem Valēriju Šabalu, Kasparu Gorkšu, Kasparu Dubru un Andri Vaņinu.

Nordea Rīgas Maratona kultūras kilometrs

Elizabetes un Brīvības ielas krustojumā skrējējus un līdzjutējus izklaidēs „Kultūras kilometra” Nordea skatuve, kurā no 1914.gada līdz 2014.gadam populārākos hitus atskaņos atzītākie Latvijas skatuves mākslinieki. Skrējēji un skatītāji tiks uzmundrināti ar ikvienam atpazīstamām dziesmām latviešu, krievu, angļu un citās valodās, kuras klausījās mūsu vecmāmiņas, mūsu tēti, mēs paši un mūsu bērni. Tā ir mūsu pēdējās simtgades vēsture caur dažādu laika posmu aktuālākajām melodijām, neaizmirstot arī šodienas hitus.

"Skrējējs-skrējējam". 5. Sērija. Anatolijs Danilāns

Video padomu "Skrējējs skrējējam" pirms Nordea Rīgas maratona 5.sērijā profesors Anatolijs Danilāns dalās savā redzējumā par skriešanu. Nedaudz nopietni, bet nezaudējot veselīgu humora devu, profesors stāsta par skriešanas viennozīmīgi svarīgo lomu cilvēces evolūcijā un zinātnieku atklājumiem, kādēļ cilvēka organisms ir īpaši piemērots skriešanai. Profesors Danilāns novēl visiem Nordea Rīgas maratona dalībniekiem 19.maijā veiksmi un izturību!

"Skrējējs skrējējam" 4.sērija. Kaspars Beniušis

Kaspars Beniušis bija pirmais, kurš atsaucās uz Nordea Rīgas maratona Skriešanas skolas aicinājumu iesūtīt savus skriešanas padomus „Skrējējs skrējējam”. Kaspars dalās savās viltībās, kā vislabāk izklaidēt savus sabiedrotos treniņu laikā, kā vislabāk izmantot velosipēdu skriešanas treniņa laikā un aicina ikvienu skriet ar baudu. 19.maijā Kaspars plāno skriet 42km distanci.

"Skrējējs skrējējam" 3.sērija. Jānis Gailis

Video padomu „Skrējējs skrējējam" 3.sērijā Jānis Gailis dalās savos stāstos, kā viņš aizrāvās ar skriešanu, kā no savas kolekcijas izvēlas, kuras skriešanas kurpes vilkt, kā arī par to, kā viņam izdodas savienot savu vīnziņa darbu ar skriešanu un ko par to saka viņa draugi. Jānis 19.maijā skries pusmaratona distanci.

"Skrējējs skrējējam" 2.sērija. Aigars Nords

Nordea Rīgas maratona video padomu sērijā „Skrējējs skrējējam" 2.sērijā Nordea Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords dalās savos stāstos, kā viņš aizrāvās ar skriešanu, kā atrisina dzēriena pudeles līdznešanu garākos treniņos, kā arī dažos nopietnos un mazāk nopietnos padomos saistībā ar skriešanas apaviem.Aigars lieliski prot iedvesmot citus skrējējus gan īsākām, gan garākām distancēm un 19.maijā Aigars vadīs vairāk nekā 1000 cilvēku lielo organizatoru un piesaistīto palīgu komandu.

"Skrējējs skrējējam" 1.sērija. Maija Kalniņa

Nordea Rīgas maratona video padomu sēriju „Skrējējs skrējējam” 1.sērijā skrējēja Maija Kalniņa dalās savos stāstos, kā sākās viņas aizraušanās ar skriešanu, kā viņa padara savu skriešanas trasi interesantāku un kādēļ, dodoties skriet katram gadījumam paņem līdzi vismaz vienu latiņu. Maija 19. maijā plāno skriet pusmaratona distanci.

Kā cīnīties ar savainojumiem skrienot?

Pēdējās nedēļas veselības likstas un riski, atbildes uz daudzu dalībnieku aktuālajiem jautājumiem - cik lielu slodzi izvēlēties, kas jādara, ja gadās traumas vai samežģījumi, kāpēc nepieciešama teipošana un ko tā dod, vai pirms skriešanas nepieciešama un ieteicama masāža un citiem.
3

Kā plānot pēdējos treniņus pirms Nordea maratona?

Pēdējā nedēļa – kā sagatavoties Nordea Rīgas maratonam, lai nepārpūlētos un neiedzīvotos traumās, ko vajag un ko nevajag darīt pēdējā nedēļā pirms maratona, kad ieplānot pēdējo treniņu pirms 20.maija. Treneri iesaka izmantot iespēju un pievienoties uz Nordea Rīgas maratona Mežaparka treniņu kopā ar elites skrējējiem šosestdien
8

Kā pareizi ēst un izvēlēties dzērienus treniņiem?

Ieteikumi un padomi, kā atjaunot enerģiju treniņu procesā, kā plānot savu ēdienkarti pirms un pēc treniņiem, un ko un cik daudz dzert treniņu laikā.
5

Kad nopelnītas "skriešanas brīvdienas"?

Visiem zināms, ka garo distanču sagatavošanās procesā atkārtoti skriešanas treniņi un kilometru krāšana ir ļoti svarīga. Bet vienmēr svarīgi padomāt arī no otras puses - par to, cik daudz skriet, lai nepārpūlētos. Kad ir nopelnītas „skriešanas brīvdienas” un kādas pazīmes liecina, ka esi pārpūlējies?
15

Kādu distanci izvēlēties Nordea Rīgas maratonā?

Kādu distanci izvēlēties Nordea Rīgas maratonā - 5km, 10km vai varbūt vairāk? Skaidro Lauris Lizbovskis.
9

Nordea Rīgas maratona treniņi atkal kopā ar Lauri

Nordea Rīgas maratons sadarbībā ar sporta žurnālistu un Maratona vēstnieku Lauri Lizbovski, lai atvieglotu sagatavošanās procesu turpmāk reizi nedēļā, līdzīgi kā iepriekšējā sezonā, piedāvās video blogu, kurā aicināsim skrējējus un sporta ekspertus dalīties savā treniņu pieredzē, konsultēsimies par sagatavošanās procesu un palīdzēsim ikvienam sagatavoties startam 20.maijā.
8

Laura Lizbovska treniņu apskats 2011.gadā

Kad Lauris Lizbovskis sāka trenēties Nordea Rīgas maratonam, līdz 22.maijam bija atlikušas 11 nedēļas. Sākotnēji Lauris gatavojās pusmaratona distancei, bet 22.maijā viņš noskrēja pilno maratonu – 42,195 km. Apskatīsimies kā Lauris sagatavojās Nordea Rīgas maratonam un kā šķērsoja finiša līniju!
13

Nordea maratonā katram skrējējam savi mērķi

Vakar Rīgas centrā bija tik daudz cilvēku, ka izskatījās kā īstā masu piketā. Bet nē, šoreiz visi bija sanākuši labprātīgi, lai sevi pārbaudītu Rīgas Nordea maratona piedāvātajās distancēs. Piecos, desmit, divdesmit vienā vai četrdesmit divos kilometros.
11

Ko ēst un dzert brokastīs pirms Nordea Rīgas maratona?

Ļoti svarīgs faktors skriešanas dienā ir brokastis. Kā ieturēties pirms starta, ko iesaka pieredzējušie skrējēji? Par to šajā bloga ierakstā.
7

Kā Nordea Rīgas maratonam gatavojas viena no favorītēm Dace Lina?

Nordea Rīgas maratons jau šo svētdien. Kā tam gatavojas Latvijas garo distanču skrējēja un viena no favorītēm Dace Lina un ko iesaka viņas draugs, soļotājs Igors Kazakevičs. Par to šajā video.
3

Kā maratonam gatavojas godalgoto vietu pretendenti?

Šajā blogā saruna ar Latvijas skrējējiem Mareku Florošeku un Jāni Višķeru, kuri ir godalgoto vietu pretendenti maratona un pusmaratona distancē. Tāpat apskaties staipīšanās vingrinājumus, ko veic skrējēja Jeļena Ābele...
4

Vēl vari sagatavoties 5 vai 10 km skrējienam!

Nordea Rīgas maratona starts tiks dots jau šaja svētdienā. Maratona vai pusmaratona distanču veicējiem garās distances treniņi vairs nebūtu jāveic, bet īsāku distaču skrējēji gan vēl var paspēt noskriet kādu treniņa distanci.
14

Kas jādara 10 dienas pirms Nordea Rīgas maratona?

Līdz Nordea Rīgas maratonam atlikusi nedaudz vairāk kā nedēļā. Uzsākt treniņus, lai noskrietu maratonu vai pusmaratonu, jau par vēlu, bet vēl varat paspēt sagatavoties mazāku distanču veikšanai. Un pamēģiniet skriet arī karstākā laikā un ar ūdens pudeli.