Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

"Hyundai" pilots Lapi nākamgad aizvadīs vairs tikai daļēju WRC sezonu

Juris Grīns
Juris Grīns

"Hyundai" pilots Lapi nākamgad aizvadīs vairs tikai daļēju WRC sezonu
Esapeka Lapi. Foto: Vladislav Maschl

"Hyundai" rallija komanda devusi iespēju Esapekam Lapi saglabāt vietu sastāvā, bet nākamgad somu pilots aizvadīs vairs tikai daļēju WRC sezonu.

"Hyundai" sastāvu Lapi papildināja pirms šīs sezonas, pēc tam, kad pagājušajā gadā, veicot daļu no čempionāta posmiem, bija uzrādījis labu sniegumu kopā ar "Toyota" komandu. Šogad viņš kāpa uz pjedestāla Horvātijas, Portugāles, Sardīnijas un Igaunijas posmos, taču sezonas otrā puse nav izvērsusies tik spoža - Lapi piedzīvojis avārijas trijos no aizvadītajiem četriem posmiem.

Tjerī Noivils turpinās startēt pilnu sezonu, tāpat pēc gada pārtraukuma komandā atgriezies Ots Tanaks. Kļuva diezgan skaidrs, ka Lapi nākamgad visos posmos nestartēs. Ņemot vērā viņa pēdējā laika avārijas, bija arī šaubas, vai sportistam vispār izdosies vienoties par sadarbības turpināšanu.

"Es jau ilgu laiku atpakaļ prasīju komandai, ja tas iespējams, vai es varētu veikt nepilnu programmu," atklāj Lapi. "Iemesls tam ir mana personīgā dzīve. Ir diezgan liels izaicinājums visu sakārtot, kad nepārtraukti esi prom. Pagājušajā gadā veicu daļēju sezonu un šķita, ka tas līdzsvaro un padara vieglāku manu personīgo un profesionālo dzīvi."

Lapi šogad bija viens no galvenajiem "Hyundai i20 N Rally1" sacīkšu auto attīstītājiem, un arī nākamgad aktīvi turpinās piedalīties testos.

Šobrīd vēl nav zināms, kurš pilotēs mašīnu tajos posmos, kuros Lapi nestartēs. Iepriekš izskanēja iespēja, ka "Hyundai" varētu startēt pat ar četrām mašīnām, taču pēdējā laikā paklīdušas runas, ka tas tomēr nenotiks.

Izmantotie resursi:
www.4rati.lv