Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Caune par autosportistu fizisko sagatavotību: "Agrāk bija absolūts rokenrols"

Piedāvājam fragmentu no jaunās sporta sarunu šova “eXi” sezonas devītās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakāra”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.Epizode pilnā garumā skatāma ŠEIT!Facebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Smago auto ekipāža Dakaras rallijā avarē un uzmet divus kūleņus

Holandiešu pilota Maurika van den Heuvela ekipāža Dakaras rallija devītajā posmā piedzīvoja visai pamatīgu avāriju, kad "Scania" smagais automobilis pēc vairākiem palēcieniem kļuva nevadāms, kā rezultātā tika apmesti divi kūleņi. Pirms negadījuma ekipāža kopvērtējumā ierindojās devītajā vietā.
1

Krievu ekipāžai Dakaras rallijā frontāla sadursme, pilots lamā konkurentu

Dakaras rallijā frontālas avārijas nenotiek bieži, taču šoreiz tieši tā gadījās krievu pilota Sergeja Karjakina ekipāžai, kas Saūda Arābijas tuksnesī piedzīvoja sadursmi ar itāļa Marko Karraras pilotēto auto. Karjakins pēc negadījuma bija pamatīgi uzvilkts, filmēja negadījuma vietu un teica Karraram: "Labs, darbiņš, kungs. Tu sabojāji mums sacīkstes. Stulbais idiots!" Jāpiemin, ka Karjakins 2017. gadā uzvarēja Dakaras rallijā kvadriciklu klasē, bet pēdējās trīs reizes "Dakarā" startējis ar SSV bagiju, 2020. gadā finišējot otrajā vietā.

Sainsu Dakāras rallija ātrumposmā apdzen viņa mašīnas nolūzušais ritenis

Kuriozs atgadījums Dakāras rallija 5.ātrumposmiem pagadījās ''Audi Sport'' komandas braucējam Karlosam Sainsam, kuru ātrumposmā apdzina viņa automašīnas nolūzušais ritenis. Vēlāk ar komandas biedra Stefana Peteransela palīdzību defekts tika novērsts un Sainss spēja turpināt ātrumposmu. Finišā spāņu vecmeistars līderim zaudēja vairāk kā stundu.

#9 "eXi": pareizs uzturs, liekais svars, diētas. Lieli pasākumi par valsts naudu

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas astoto epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:03:20 – šodien raidījumā;0:03:21 – 0:07:45 – viesošanās CAN CAN PIZZA;0:07:46 – 0:46:11 – tehnisko sporta veidu pārstāvju sabalansēts uzturs, liekais svars un dažādas diētas;0:46:12 – 0:53:05 – viesošanās DOUGLAS;0:53:06 – 1:22:58 – vai no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem jāfinansē lielu sporta pasākumu norise?SCTV · #9 "eXi": pareizs uzturs, liekais svars, diētas. Lieli pasākumi par valsts naudu

Naglis un Caune par maldīšanos Dakaras rallijā: tu drīksti uzticēties tikai sev

Sporta sarunu šova "eXi" 3. sezonas speciālizlaiduma par Dakaras ralliju vadītājs Jānis Celmiņš kopā ar viesiem un 2004. gada rallija dalībniekiem - Jāni Nagli un Krišjāni Cauni spriež par apmaldīšanos rallijreida ietvaros.Viss par un ap Dakaras ralliju un tā niansēm sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaidumā ŠEIT!
Vanagas avārijas brīdī

Lietuvietim Vanagam iespaidīga avārija un Dakāras rallijs beidzies

Neveiksmīgi Dakāras rallija ceturtais ātrumposms iesākās un beidzās lietuvietim Benediktam Vanagam, kurš lielā ātrumā piedzīvoja avāriju, uzmetot vairākus kūleņus. Kā ziņo ekipāža, tad Dakāras rallijs viņiem ir beidzies. Par laimi, ekipāža negadījumā necieta.

"Parīze - Dakara 2004" atmiņas: tas brīdis, kad otru latvieti atpazīsti pēc sviedru aromāta

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaiduma par Dakaras ralliju. Tajā piedalās viena no Latvijas ekipāžām Jānis Naglis/Krišjānis Caune, kura sasniedza prestižā rallijreida "Parīze - Dakara" finišu tālajā 2004. gadā.Viss par un ap Dakaras ralliju un tā niansēm sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaidumā ŠEIT!
1

Kā stūrmane ar vietējiem Dakāras rallijā ķēra tehniskās palīdzības auto

Dakāras rallija otrajā posmā tehniskas problēmas vieglo automašīnu klasē piedzīvoja kāda tēva un meitas ekipāža. Labojot auto, pilots diezgan nopietni savainoja pirkstu, kur ārsti pateica, ka viņš vairs nevarēs turpināt braukt. Ekipāža turpināja gaidīt savu tehniskās palīdzības mašīnu, ar kuras palīdzību tā cerēja novērst defektu. Turpinot labot auto pašu spēkiem, tēvs pamanīja, ka atbalsta mašīna ar rezerves detaļām brauc garām un kura, visticamāk, nepamanīja ekipāžu, kurai tai būtu jāpalīdz. Par laimi, netālu stāvēja kāds bariņš vietējo, kuri pēc stūrmanes lūguma kopā ar viņu brauca pakaļ smagajai automašīnai. Nedaudz vēlāk smago automašīnu izdevās noķert un tā atgriezās palīdzēt cietušajai ekipāžai. Lai arī vakar tika zaudēts daudz laika, ekipāža šodien turpina rallijreidu.
5

Lietuvietis kļūdas pēc izlādē dusmas uz citu ekipāžu un vēlāk atvainojas ar kūku

Dažreiz gadās arī tā. Tā varētu raksturot atgadījumu, kas notika Dakāras rallija pirmajā ātrumposmā. Lietuvietis Vaidotas Žala Dakāras rallija pirmā ātrumposma laikā, izvairoties no sadursmes, bija spiests samazināt ātrumu, kas beidzās ar to, ka viņš iesēdās smiltīs. Pēc finiša Žala pamanīja automašīnu, kura, viņaprāt, visticamāk, viņam patraucēja, un devās izlādēt dusmas uz minēto ekipāžu. Taču izrādās, ka Žala sajauca bagijus un brāļi Tims un Toms Koroneli nebija vainīgi. Jau tobrīd Žala atvainojās, ka sajaucis automašīnas.Vēlāk vakarā incidents tika atrisināts ar kūku, kuru Žala nogādāja brāļiem Koroneliem. ''Tas ir mūsu draugs no Lietuvas. Viņš atnāca ar kūku atvainoties mums. Ziniet kāpēc? Mums bija lielas, lielas diskusijas. Nevis mums, bet viņam, jo mēs nezinājām, par ko viņš runā.'' Žala smejoties un jokojot piebilda, ka esot gribējis tobrīd nogalināt viņus. Brāļi nobeigumā atzina, ka viņiem ar šo incidentu nav nekādu saistību un ka Žala šādi ar brāļiem var rīkoties tik ilgi, kamēr viņam būs kūka, ko iedot brāļiem.Jāatzīmē, ka ekipāža, kura Žalam patraucēja, vakar piedzīvoja avāriju.

Dakaras rallijs toreiz un tagad - nesalīdzināmi, klāsta Naglis un Caune

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaiduma par Dakaras ralliju. Tajā piedalās viena no Latvijas ekipāžām Jānis Naglis/Krišjānis Caune, kura sasniedza prestižā rallijreida "Parīze - Dakara" finišu tālajā 2004. gadā.Viss par un ap Dakaras ralliju un tā niansēm sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaidumā ŠEIT!
1

"eXi EXTRA" par Dakaras ralliju: mīnu lauks, čūska, rakšanās un citi piedzīvojumi

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas speciālizlaidumu par Dakaras ralliju, kurā pieredzē par piedzīvoto 2004. gada “Parīze - Dakara” rallijreidā dalās viena no Latvijas ekipāžām Jānis Naglis un Krišjānis Caune.Abi atcerēsies gan automašīnas vairākkārtējo rakšanu ārā no dziļajām tuksneša smiltīm, daudzos auto remontus trasē, milzu nogurumu, mašīnas aizdegšanos, braukšanu pa mīnu lauku, apmaldīšanos tuksnesī, kā arī to, kā vienā mašīnā spēja sadzīvot divu paaudžu pārstāvji.0:00:00 - 0:03:10 – šodien raidījumā;0:03:10 – 1:21:56 – viss par un ap Dakaras ralliju - spilgti stāsti un neaizmirstamas atmiņas.SCTV · "eXi EXTRA": Jānis Naglis un Krišjānis Caune par piedzīvoto Dakaras rallijā
1

Naglis par braukšanu pa mīnu lauku: "Kaut ko tādu var piedzīvot tikai Mauritānijā"

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaiduma par Dakaras ralliju. Tajā piedalās viena no Latvijas ekipāžām Jānis Naglis/Krišjānis Caune, kura sasniedza prestižā rallijreida "Parīze - Dakara" finišu tālajā 2004. gadā.Pilnā garumā raidījums būs skatāms jau ceturtdienas vakarā plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī internetā.

#8 "eXi": dāvanas un žagari – balvu fondi, īpašas trofejas, sodi un diskvalifikācijas

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas astoto epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:02:25 – šodien raidījumā;0:02:26 – 0:05:51 – viesošanās EGĻU SERVISĀ;0:06:04 – 0:49:20 – dāvanas - balvu fondi, īpašas trofejas un interesantas balvas;0:51:07 – 1:26:52 – žagari - soda naudas, soda punkti un diskvalifikācijas;1:27:07 – 1:29:47 – “eXi” dzied un sveic Ziemassvētkos.

Drošība rallijā "Parīze - Dakāra": militāristi bija visur, tika plānota sportistu nolaupīšana

Piedāvājam fragmentu no jaunās sporta sarunu šova “eXi” sezonas septītās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto dalās divi bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakāra”, Krišjānis Caune un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.Epizode pilnā garumā skatāma ŠEIT!Facebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Caune slavē Tanaka prasmi izglābt stenogrammu pēc kādas ļoti bīstamas avārijas

Piedāvājam fragmentu no jaunās sporta sarunu šova “eXi” sezonas septītās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto dalās divi bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.Caune atcerējās kādu spilgtu epizdoi, kurā "rallija bībeli" - stenogrammu meistarīgi prata izglābt igauņu rallists Ots Tanaks. Viņš pēc ļoti bīstamas avārijas no mašīnas, kas bija nonākusi ūdenī, izpeldēja ar stenogrammu rokās... Bijušais latviešu rallists uzskata to par augstāko pilotāžu.Epizode pilnā garumā skatāma ŠEIT!Facebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Debija pie ''Škoda Fabia R5'' stūres beidzas ar pamatīgu avāriju

Ar pamatīgu avāriju Francijas ''National de Balagne'' rallijs beidzās kādai franču ekipāžai, kas piektajā ātrumposmā piedzīvoja visai iespaidīgu avāriju. Par laimi, ekipāža, kas pirmo reizi startēja ar ''Škoda Fabia R5'', šajā negadījumā necieta.

#7 "eXi": spilgtas personības, elki, drošība trasēs un ārpus tām, narkodīleri Dakārā...

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas septīto epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās divi bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:02:35 – šodien raidījumā;0:02:36 – 0:06:16 – AKROPOLES dāvanu kartes;0:06:17 – 0:36:48 – spilgtas personības, elki, iedvesmas brīži;0:38:31 – 1:19:36 – sportistu un skatītāju drošība trasēs un ārpus tām, kontrabandas pārvadāšana;SCTV · #7 "eXi": spilgtas personības, elki, drošība trasēs un ārpus tām, narkodīleri Dakārā...

Caune par halucinācijām Dakārā: Mums ar Jāni Nagli tās izpaudās līdzīgi

Piedāvājam fragmentu no jaunās sporta sarunu šova “eXi” sezonas septītās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto dalās divi bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane. Šoreiz raidījumā izskan daudz stāstu par un ap ralliju "Parīze - Dakāra" no Krišjāņa.Epizode pilnā garumā skatāma ŠEIT!Facebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Dāma starp kungiem motoru sportā: no koķetēšanas līdz vidējā pirksta rādīšanai

Piedāvājam fragmentu no jaunās sporta sarunu šova “eXi” sezonas sestās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.Epizode pilnā garumā - #6 "eXi": patriotisma sajūta, asumi un dūru vicināšana trasēs un ārpus tām.Epizode audio formātā klausāma: SoundCloud, Spotify, Podbean, Apple Podcasts, Google Podcasts, PlayerFM, Stitcher, TuneIn, podkasti.lv un citās audio straumēšanas vietnēs.Facebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports