Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Lēbam šobrīd nav plāna startēt WRC posmos

Juris Grīns
Juris Grīns

Lēbam šobrīd nav plāna startēt WRC posmos
Sebastjans Lēbs. Foto: wrc.com

Dakaras rallija otrās vietas ieguvējs Sebastjēns Lēbs apstiprinājis, ka uz doto brīdi viņam nav konkrēta plāna par startēšanu kādā no šī gada pasaules rallija čempionāta posmiem.

Lai gan tika gaidīta Lēba dalība Montekarlo rallijā, kurā pērn viņš izcīnīja uzvaru, titulētais pilots tomēr uz starta neiezies. Tas lielā mērā skaidrojams ar to, ka Dakaras rallijs Saūda Arābijā šogad noslēdzās vien dienu pirms Francijā sākās Montekarlo trases pierakstīšana, līdz ar to sportistam tā būtu pārāk liela steiga.

Tagad Lēbs atzinis, ka pašlaik nav konkrēta plāna arī par dalību kādā citā WRC posmā. Tomēr ar “M-Sport Ford” komandu, kuru veterāns pārstāvēja jau pērn, vēl tiks veiktas pārrunas par šo tēmu.

“Pašlaik nav nekā,” runājot par gaidāmo pasaules rallija čempionāta sezonu un viņa plāniem attiecībā uz to, sacīja Lēbs. “Mēs runāsim, vai kaut ko kopā varam darīt, bet pašlaik nekāda plāna nav. Ja būs iespējams, varu aizvadīt dažus posmus.”

Dakaras rallijā Lēbs trešo reizi karjerā un otro gadu pēc kārtas izcīnīja otro vietu. Šogad viņam arī izdevās sasniegt jaunu rekordu, kļūstot par pirmo pilotu, kuram izdevies uzvarēt sešos ātrumposmos pēc kārtas.

Izmantotie resursi:
4rati.lv

DatumsKomanda
31. janvārisHaas
3. februārisRed Bull
6. februārisWilliams
7. februārisAlfa Romeo
11. februārisAlphaTauri
13. februārisAston Martin
13. februārisMcLaren
14. februārisFerrari
15. februārisMercedes
16. februārisAlpine