Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Tanaks paliks "Hyundai" komandā arī nākamajā WRC sezonā

Juris Grīns
Juris Grīns

Tanaks paliks "Hyundai" komandā arī nākamajā WRC sezonā
Ots Tanaks. Foto: Hyundai Motorsport

Igauņu pilots Ots Tanaks pagarinājis līgumsaistības ar "Hyundai Motorsport" vienību, un to pašu izdarījis arī viņa komandas biedrs Tjerī Noivils. Tas nozīmē, ka viņi abi turpinās pārstāvēt šo komandu arī turpmākajos gados, kad pasaules rallija čempionātā (WRC) būs sākusies jaunā hibrīda tehnoloģiju ēra.

No nākamās sezonas visas rūpnīcu komandas startēs ar jaunās paaudzes sacīkšu mašīnām. "Hyundai" savu jauno "Rally1" klases auto sāks testēt drīzumā, un līgumu pagarināšana nozīmē, ka testos uzreiz varēs piedalīties arī Tanaks un Noivils.

Tieši Noivils šajā komandā startē visilgāk, jo pievienojās tai jau 2014. gadā, kad pēc vairāk nekā desmitgades pārtraukuma "Hyundai" atgriezās pasaules čempionātā. Šajā laikā beļģu pilots guvis 13 uzvaras, piecas reizes čempionāta kopvērtējumā ieņēmis otro vietu un divreiz palīdzējis "Hyundai" uzvarēt komandu ieskaitē. Tanaks "Hyundai" pievienojās pagājušajā gadā un līdz šim vienības rindās uzvarējis divos posmos, ieskaitot šī gada ziemas ralliju Somijā.

Gan Tanaks, gan Noivils jaunos līgumus noslēguši uz vairākām sezonām.

Šobrīd vēl nav zināms, kas 2022. gadā pilotēs "Hyundai" trešo mašīnu. Šogad to savā starpā dala Kreigs Brīns un Danijs Sordo.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati