Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Lubānas trase uzņems Latvijas junioru motokrosa čempionātu

Juris Grīns
Juris Grīns

Lubānas trase uzņems Latvijas junioru motokrosa čempionātu
Foto: Toms Paipals

Jau šo sestdien, 28. maijā, Lubānas trasē notiks Latvijas junioru motokrosa čempionāta otrais posms, kas tiks apvienots arī ar Latvijas kausa posma klasēm. Sacensību organizators Guntis Klikučs apliecina, ka trase uz sacensību dienu būs gatava uz visiem 100 %.

“Esam gatavi uz visu! Vienīgais, kas var pabojāt dieniņu ir stiprs lietus un dubļi, bet arī tam esam gatavi. Strādājam pie infrastruktūras: gan pie iebraucamajiem ceļiem, gan pie pašas trasītes, tā kā viss notiekas! Domāju, ka būsim uz visiem 100 % gatavi sestdienai, galvenais, lai Dievs dod labus laikapstākļus,” gatavību gaidāmajam Latvijas junioru čempionāta posmam apliecina pasākuma organizators un trases saimnieks Guntis Klikučs.

Organizators arī atklāja, ka par gaidāmo čempionāta posmu lielu interesi izrāda gan vietējie braucēji, gan sportisti no ārzemēm: “Mazie brauc ļoti daudz. Trase noslogota treniņiem visu laiku – tie braukā caurām dienām, cauriem vakariem. Vienīgi lielie moči nav tik aktīvi kā citus gadus, bet mazie cepuri nost, tie dod pilnu gāzi. Mazie, kas brauc ir nobrieduši vinnē čempionātu. Tāpat uz treniņiem ir bijuši gan igauņi, gan lietuvieši.”

Juniori labākos noskaidros šādās klasēs: MX50 Rūķi, MX50 Rūķi Open, MX50 Jaunākie, MX50 Vecākie, MX65 Jaunākie, MX65 Vecākie, MX85 Jaunākie, MX85 Vecākie, MX125, MX125B, MX2Juniori, MX2JunioriB, QKids, Q100, Qjuniori.

Latvijas Kausa klases: MX2T, Retro175, Retro250, Retro350, Retro500, MX30+, MX40+, MX50+ un MX Dāmas.

Zelta Mopēda klases: ZM 16+, ZM -16, ZM2Z, ZM Retro, ZM Meitenes, ZM Sports.

Izmantotie resursi:
lamsf.lv