Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:376, Did:0, useCase: 1

Motokrosa braucēja Verstapena smagi krīt pēc konkurentes manevra

Pagājušās nedēļas nogalē Sardīnijā pasaules motokrosa čempionāta sacensības aizvadīja arī daiļā dzimuma braucējas, posmā uzvarot Šanai van der Vlistai. Sāpīgu kritienu Riolas Sardo trasē tikmēr piedzīvoja Amandīne Verstapena, kurai nokrist palīdzēja titula pretendente Linna Valka. Lūzumus Verstapena neguva, bet ar konkurentes braukšanu apmierināta nebija. "Varu priecāties, ka pēc šī kritiena varu staigāt. Paldies Linnai, kas man nogrieza ceļu. Tas bija sacīkšu pirmais aplis. Manuprāt, tu varēji apdzīt tīrākā veidā vai varbūt vēlāk?! Tagad man ir smadzeņu satricinājums," sociālajos tīklos rakstīja Verstapena, kura kopvērtējumā pēc WMX treša posma ir sestajā vietā.
Foto: mxgp.com

Jonass startā paceļas uz trešo vietu

Piedāvājam atskatu uz pasaules motokrosa čempionāta astoto posmu, kas svētdien norisinājās Sardīnijā. MXGP pirmajā braucienā Pauls Jonass pēc starta pacēlās uz trešo pozīciju, tomēr vēlāk atkrita zemāk. Arī otrajā braucienā Riolas Sardo trasē viņam labs starts, bet ne tik sekmīgs turpinājums. Pārsteigumu sarūpēja Kalvis Vlānderens, kurš uzvarēja abos braucienos, pirmo reizi karjerā triumfējot kādā no MXGP posmiem. MX2 klasē posma summā labākais bija Toms Vjāls.
1

Karro atklāti par savainojumiem un karjeras beigām: "Vairs negribēju izaicināt likteni"

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" trešās sezonas 17. epizodes, kurā bijušais latviešu motokrosa braucējs Matīss Karro atklāti stāsta par savainojumiem, kuri dēļ licis punktu sportista karjerai.Raidījums pilnā garumā ŠEIT!

Jonass apdzen Vatsonu un nonāk MXGP brauciena vadībā

Pasaules motokrosa čempionāta septītajā posmā MXGP klasē abos braucienos līdz uzvarai aizcīnījās sezonas līderis Tims Gajsers. Pauls Jonass pirmajā braucienā guva stabilu piekto vietu, bet otrajā braucienā pēc starta bija pacēlies uz otro vietu, pēc tam apdzina Benu Vatsonu un kādu brīdi pat bija līderis. Vēlāk viņš brauca trešais, bet kritiens lika noslīdēt uz piekto vietu. Pēdējā aplī vēl viens kritiens un finišs sasniegts astotajā pozīcijā. Piedāvājam atskatu uz svarīgākajiem notikumiem abās klasēs.

Jonass pēc starta apdzen vairākus braucējus un finišē piektais

Piedāvājam atskatu uz pasaules motokrosa čempionāta septītā posma kvalifikācijas sacensībām Itālijā, Madžioras trasē, kur MXGP klasē augsto piekto vietu izcīnīja latviešu sportists Pauls Jonass. Uzvaras svinēja francūži - MXGP kvalifikācijas sacīkstēs, pēc sākotnējās cīņas ar Timu Gajseru, uzvarēja Maksims Reno, kamēr MX2 klasē pirmais finišēja Toms Vjāls.

#17 "eXi": stāsti par avārijām un savainojumiem, padomi jauniešiem

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 17. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:00:00 - 0:02:48 - šodien raidījumā;0:02:49 - 0:05:43 - viesošanās Akropoles terasē;0:05:44 - 0:56:49 – augstākie un zemākie punkti "eXu" karjerās, avārijas un traumas0:56:50 - 1:00:45 – viesošanās DOUGLAS;1:00:46 - 1:29:52 - padomi jaunajiem sportistiem, jaunie talanti motokrosā un rallijāSportacentrs.com · #17 "eXi": stāsti par avārijām un savainojumiem, padomi jauniešiem

Kritiens, desmit minūtes bezsamaņā un trīs, četras no dzīves "izdzēstas" dienas

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” jaunākās epizodes, kurā priekškaru uz motokrosa aizkulisēm un skaudro realitāti paver bijušais latviešu motokrosa braucējs Matīss Karro.Raidījumu pilnā garumā jau šovakar (5.maijs) plkst. 21.30 skaties kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com.
3

Blakusvāģu PČ sezonu ar uzvaru sāk Bakss, startē arī Stupelis

Piedāvājam atskatu uz blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāta pirmo posmu, kas svētdien notika Nīderlandē, Markelo trasē. Abos braucienos uzvarēja Etjēns Bakss, kurš šogad brauc vienā ekipāžā ar Ondreju Čermaku. Otro vietu izcīnīja igauņa Kerta Varika ekipāža, bet Kaspars Stupelis, kurš brauc kopā ar igauni Gertu Gordejevu, divu braucienu summā ierindojās 12 vietā.

Jonass Ķegumā izceļ startu un cīnās par uzvaru

Piedāvājam atskatu uz pasaules motokrosa čempionāta Latvijas posma notikumiem. MXGP klasē mūsu varonis Pauls Jonass abos braucienos izcīnīja otro vietu. Pirmajā braucienā viņš pēc starta bija trešais, pēc tam apdzina sezonas līderi Timu Gajseru, kurš vēlāk pozīciju atkaroja. Jonass nonāca otrajā vietā, kad krita Horhe Prado. Otrajā braucienā startā Jonass izrāvās vadībā un kādu laiku bija līderis, vēlāk piekāpjoties vienīgi Gajseram. Finišā Jonass atkal bija otrais, tāpat arī Ķeguma posma summā.

Brāļi Reišuļi Ķegumā vēlreiz cīnās savā starpā

Eiropas motokrosa čempionāta posmā Latvijā EMX125 klases otrajā braucienā Kārlim Albertam Reišulim izdevās apdzīt savu brāli Jāni Mārtiņu Reišuli. Lai gan, atšķirībā no pirmā brauciena, šoreiz viņi neguva dubultuzvaru, rezultāti atkal bija augsti - Kārlis finišēja trešais, bet Jānis guva piekto vietu. Otrajā braucienā un posma summā uzvarēja holandietis Kass Valks, bet abi brāļi, ar Kārli priekšgalā, izcīnījuši nākamās divas vietas. Piedāvājam atskatu uz svarīgākajiem notikumiem EMX125 otrajā braucienā.

Jonasam pēc lieliska starta otrā vieta Ķegumā

Pasaules motokrosa čempionāta Ķeguma posmā MXGP kvalifikācijas sacīkstēs mājinieks Pauls Jonass sestdien iepriecināja ar izcīnītu otro vietu. Jau starts sportistam padevās lielisks, nonākot trešajā pozīcijā, pēc tam Jonass tika garām Džeremijam Sīveram, bet finišā piekāpās vien Horhem Prado, kurš bija vadībā kopš starta. Piedāvājam atskatu uz svarīgākajiem notikumiem Latvijas posma kvalifikācijas sacensībās,

Brāļi Reišuļi Ķegumā savā starpā aizvada cīņu par uzvaru

Šodien Ķeguma trasē notikušais Eiropas EMX125 motokrosa čempionāta pirmais finālbrauciens noslēdzās ar latviešu dubultuzvaru. Vispirms vadībā nonāca Kārlis Reišulis, bet tad viņu panāca brālis Jānis Reišulis. Sagaidījis nelielu Kārļa kļūdu, jaunākais no brāļiem viņu apdzina un kļuva par uzvarētāju. Jāpiemin, ka Kārlis Reišulis startē "MJC Yamaha" rūpnīcas komandā, kamēr uzvarētājs Jānis Reišulis pārstāv "Motofavorīts KTM" vienību.
1

#16 "eXi": trases iepazīšana, vai tiešām tehnika jāskrūvē pašam?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 16. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:01:28 - 0:03:00 - šodien raidījumā;0:03:01 - 0:07:00 - viesošanās restorānā Grill London;0:07:01 - 0:55:28 - kā tehniskajos sporta veidos tiek iepazītas trases?0:55:29 - 1:25:45 - vai pašam obligāti jāskrūvē? Interesantas tehnisko sporta veidu pārstāvju blakus nodarbes.Sportacentrs.com · #16 "eXi": trases iepazīšana, vai tiešām tehnika jāskrūvē pašam?

Līderis Prado noslāpst, Sīvers piedzīvo kritienu, Jonass izstājas

Piedāvājam atskatu uz pasaules motokrosa čempionāta piekto posmu, kur MXGP klasē abos braucienos uzvarēja sezonas līderis Tims Gajsers, bet fantastiskus lēcienus tramplīnos nodemonstrēja Džeremijs Sīvers, kurš vienā no epizodēm arī krita. Horhe Prado bija kļuvis par otrā brauciena līderi, bet tad noslāpa motocikls. Latviešu sportists Pauls Jonass tikmēr šajā reizē uz starta izgāja apslimis un nejutās labi, kas pamatīgi atsaucās uz rezultātiem. Pirmajā braucienā, pēc samērā sekmīga starta, tikai 17. vieta, bet otrajā braucienā viņš sākotnēji bija pacēlies uz septīto pozīciju, taču ilgi tajā nenoturējās un jau piektajā aplī izstājās pavisam.

Kārlis Reišulis startā krīt, bet pēc tam nodemonstrē čempiona cienīgu sniegumu

Eiropas motokrosa čempionātā Itālijā EMX125 klases otrajā braucienā pirmajā līkumā krita daudzi sportisti, ieskaitot brāļu Reišuļus. Kārlis turpinājumā demonstrēja lielisku veikumu un prata aizcīnīties līdz pat otrajai vietai. Arī Jānis guva punktus, lai gan palika otrajā desmitniekā. Piedāvājam atskatu uz svarīgākajiem notikumiem otrajā finālbraucienā Pjetramuratas trasē.

Jonass startā iestrēgst aiz priekšā nokrituša braucēja

Pasaules motokrosa čempionāta Trentino posma kvalifikācijas sacīkstēs MX2 klasē sestdien uzvarēja Tibo Benistāns, bet MXGP klasē pirmais finišu šķērsoja Tims Gajsers. Pauls Jonass šoreiz palika 13. vietā, pēc tam, kad pirmajā līkumā pēc starta zaudēja pozīcijas, uz brīdi iestrēgstot aiz priekšā nokritušā Žeremija Sīvera. Piedāvājam atskatu uz svarīgākajiem notikumiem kvalifikācijā.
Jānis Mārtiņš Reišulis. Foto: Luc Wright
1

Jānis Reišulis startā iespaidīgi nokrīt

Eiropas motokrosa čempionāta otrajā posmā EMX125 klasē Itālijā, Trentino pirmajā braucienā jau startā pamatīgu kritienu piedzīvoja Jānis Reišulis. Sportists necieta, bet motocikls bija bojāts un nācās izstāties. Tikmēr viņa brālis Kārlis Reišulis spēja aizcīnīties līdz augstajai trešajai vietai. Piedāvājam atskatu uz šodien notikušajām sacensībām.

#15 "eXi": meistarība vai tehnika, vadītāja apliecību iegūšana un ceļu policija

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 15. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:03:10 – šodien raidījumā;0:03:11 - 0:07:10 - viesošanās restorānā KHINKALNYA;0:07:11 - 0:41:02 - talants, meistarība vai tehnika? Kas uzvar sacensību trasēs?0:41:03 - 0:47:56 - viesošanās veikalā DOUGLAS;0:47:57 – 1:25:30 - pirmās tikšanās ar ceļu policiju un avārijas. Kā "eXi" ieguva autovadītāju apliecības?Sportacentrs.com · #15 "eXi": meistarība vai tehnika, vadītāja apliecību iegūšana un tikšanās ar ceļu policiju

"eXi" par braukšanu bez autovadītāja apliecības, tikšanos ar ceļu policiju un bēgšanu

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" trešās sezonas 15. epizodes, kurā bijušie sportisti Matīss Karro, Nellija Štolcermane un Krišjānis Caune stāsta par braukšanu bez autovadītāja apliecības, tikšanos ar ceļu policiju un bēgšanu no kārtības sargiem.Raidījuma "eXi" jaunākā epizode pilnā garumā būs skatāma jau šovakar (ceturtdien) plkst. 21.30 kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com.

Jonass MXGP posmā Portugālē cīnās pirmajā trijniekā

Piedāvājam atskatu uz pasaules motokrosa čempionāta ceturto posmu, kas svētdien norisinājās Portugālē. MXGP klasē pirmajā braucienā Pauls Jonass guva septīto vietu, otrajā braucienā ilgu laiku atradās pat trešajā vietā, bet finišēja piektais.