Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

F1 čempions Hamiltons aprunājas ar 105 gadus vecu līdzjutēju

Juris Grīns
Juris Grīns

Pēc Turcijas posmā izcīnītās uzvaras septiņkārtējais F1 pasaules čempions Lūiss Hamiltons sazinājās ar savu, iespējams, vecāko līdzjutēju pasaulē, kuram šobrīd ir jau 105 gadi.

Lenam un viņa dēlam Deividam sarunu video tiešraidē ar Hamiltonu nodrošināja "Mercedes" komanda, un tā notika drīz pēc Hamiltona izcīnītās 100. uzvaras karjerā.

Jaunākais no līdzjutējiem sacīja: "Lūiss, tu mūs absolūti pārsteidz ik reizi, kad startē sacīkstēs. Mēs tik ļoti lepojamies, ka esam briti, ka tu esi brits."

Uz to Hamiltons atbildēja: "Paldies. Es uzaugu parastā mazpilsētā. Zinu, ka paša spēkiem šeit nebūtu nokļuvis. Mani vecāki ziedoja visu, bet tagad aiz manis stāv milzīga grupa cilvēku, daļa no kuriem šobrīd nemaz nav redzami starmešu gaismā - ne viņi visi atrodas trasē. Man pašam ir svarīgi, lai viņi zinātu, ka es zinu to, ka es nebūtu sasniedzis šo rezultātu bez viņiem."

105 gadus vecais Lens piebilda: "Es domāšu par tevi, ceru, ka tevi gaida laba nākotne."