Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Džordans: "Hamiltons vēlas ne vien lielāku algu, bet arī ietekmi"

Juris Grīns
Juris Grīns

Džordans: "Hamiltons vēlas ne vien lielāku algu, bet arī ietekmi"
Edijs Džordans. Foto: Motorsport.com

Kādreizējais "Formula 1" komandas īpašnieks un vadītājs Edijs Džordans visai skarbi izteicies par septiņkārtējo pasaules čempionu Lūisu Hamiltonu. Uzņēmējs apgalvo, ka britu pilots vēlas panākt ne vien lielāku algu, kas jau tā ir grandioza, bet arī ietekmi, par ko būtu pelnījis tikt atlaists.

Lai gan "Mercedes" komandas vadītājs Toto Volfs izsakās, ka nav nekādas steigas pagarināt līgumu ar Hamiltonu, līdz jaunās sezonas startam atlikuši nedaudz vairāk par diviem mēnešiem. Aizkulisēs baumo, ka Hamiltons ar komandu nevar vienoties par lielāku atalgojumu, un Džordans saka, ka "Mercedes" vietā rīkotos radikāli.

"Ja es būtu "Daimler" vadītājs, es Hamiltonam parādītu, kur ir durvis," izsakās Džordans. "Vai nu tu brauc komandā pēc mūsu noteikumiem vai arī dodies prom."

Džordans atklāj, ka ir labi informēts par "Formula 1" pasaulē notiekošo. Viņa rīcībā ir informācija, ka Hamiltons ne vien vēlas panākt sev vēl lielāku algu, bet arī lielāku ietekmi "Mercedes" grupā. Pēc Džordana vārdiem, ir tikai loģiski, ka "Daimler" nepiekrīt tik augstām prasībām.

"Es teiktu to, ko savulaik pēc Airtona Sennas nāves sacīja Bernijs Eklstouns," pauž Džordans. "Lai arī Bernijs, tāpat kā visi citi, bija šokēti un bēdīgi, viņš bija pirmais, kurš nomierinājās uz teica, lai beidzam ņaudēt, jo neviens nav neaizvietojams."

Izmantotie resursi:
The fastest and most complete Formula 1 news blog!

  +1 [+] [-]

, 2021-01-17 07:51, pirms 2 mēnešiem
Pilniba piekritu, sveetais visu pareizais Hamilton's par daudz atlaujas, ar sadu formulu, pat Bottas, ja butu pirmais nr butu Chempis, nemaz nerunajot par citiem..

     [+] [-]

, 2021-01-17 12:34, pirms 2 mēnešiem
crushader rakstīja: Pilniba piekritu, sveetais visu pareizais Hamilton's par daudz atlaujas, ar sadu formulu, pat Bottas, ja butu pirmais nr butu Chempis, nemaz nerunajot par citiem..
Kāpēc vienmēr, kad darba ņēmējs grib lielāku algu vai ietekmi, cilvēkos tas izraisa sašutumu? Tu tiešām empatizējies ar kaut kādiem miljardieriem (Hamiltona darba devējiem)? Tas ir kaut kāds verga gēns?

     [+] [-]

, 2021-01-17 15:07, pirms 2 mēnešiem
Hamitons parakstīs līgumu ar Mercedes. Mercedes ir savrīgi no mārketinga puses, ka Hamiltons iegūst astoto titulu ar viņiem, tāpat Hamiltonam par to būs bonusi. Tāpat, ja Hamiltons grib 8 titulu viņš parakstīs līgumu ar Mercedes.
Visi beigās atceras Šūmahera 7 titulus un Ferrari, kaut viņš ar viņiem izcīnija 5. Tas pats ar Hamiltonu un mercedes.
Jordans kā jau darba devējs, vienmēr pārstāvēs darba devēju intereses un nebūss sportistu pusē. Neviens F1 priekšnieks, šādas situācijās, negrauss savu autoritāti.