Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

"Alpine" tuvāko gadu laikā plāno izveidot otru F1 komandu

Juris Grīns
Juris Grīns

"Alpine" tuvāko gadu laikā plāno izveidot otru F1 komandu
Foto: Motorsport.com

Atsaucoties uz atsevišķiem avotiem, tiek ziņots, ka "Alpine" rūpnīcas vienība šobrīd plāno jau tuvāko gadu laikā veidot sev otru komandu "Formulā 1", kurā startētu tās izskolotie jauno braucēju akadēmijas audzēkņi.

Franču komandai šobrīd ir spēcīga jauno pilotu akadēmija, kurā ir tādi braucēji kā Oskars Pjastri, Gvanju Žou un Kristians Lundgārds. Jau iepriekš F1 vienības boss Marsins Budkovskis izteicies, ka programmā ir tik daudz jaunu un talantīgu sportistu, ka tas viņam sagādā galvassāpes - ir ļoti grūti atrast tiem iespēju debitēt pasaules čempionātā. Žou un Pjastri ir pretendenti uz vienīgo atlikušo brīvu vietu, ko uz nākamo sezonu piedāvā "Alfa Romeo" komanda, taču nav skaidri zināms, vai ar kādu no viņiem līgums patiešām tiks parakstīts.

F1 iekšieni labi pārzinošais žurnālists Džo Savards vēsta, ka "Alpine" gribētu radīt savu "B" komandu, līdzīgi kā "Red Bull" ir izveidojusi "AlphaTauri" nometni.

"Visas šīs problēmas būtu mazākas, ja "Alpine" būtu kāda komanda, kas no viņiem pērk dzinējus," uzskata Savards. "Bet šajā ziņā pašlaik iespējas ir pavisam ierobežotas, lai gan kaut kas varētu mainīties nākamgad, ja viņiem būtu piedāvājams labāks dzinējs."

Savarda rīcībā ir informācija, ka "Alpine" varētu piedalīties jaunas F1 komandas izveidē, ņemot vērā, ka iespējas iegādāties kādu no esošajām nav lielas.

"Viņi domā par ideju palīdzēt izveidot jaunu komandu, kas ietvertu 200 miljonu USD dalības maksu, ar mērķi padarīt šo komandu līdzīgu tai, kāda "Red Bull" komandai ir "AlphaTauri"," viņš vēsta. "Tas izklausās traki, bet, ja ir otra komanda, tas arī ir labs ieguldījums, jo komandu vērtība ar laiku pieaug, un tas arī palīdzētu "Alpine" attīstīt viņu jaunos motorus uz 2026. gadu. Ja visi apstākļi saliksies kopā, izveidot jaunu komandu būs pat labāk nekā sadarboties ar kādu no esošajām. Tās būtu arī jaunas iespējas reprezentēt "Formulā 1" kādu no pārējiem "Renault-Nissan-Mitsubishi" alianses zīmoliem."

Izmantotie resursi:
F1 News, Live Race Coverage, Results &...

     [+] [-]

, 2021-10-15 15:35, pirms 3 mēnešiem
"Viņi domā par ideju palīdzēt izveidot jaunu komandu, kas ietvertu 200 tūkstošu USD dalības maksu."
Dalības maksa ir nevis tūkstoši, bet gan miljoni. Tādā gadījumā katru sezonu būtu pa 10 jaunām komandām.

     [+] [-]

, 2021-10-15 15:54, pirms 3 mēnešiem
Man nebūtu iebildumu pret jaunas komandas ienākšanu F1, pat ja tā būtu kādas komandas B komanda

     [+] [-]

, 2021-10-15 16:03, pirms 3 mēnešiem
Lukstins88 rakstīja: Man nebūtu iebildumu pret jaunas komandas ienākšanu F1, pat ja tā būtu kādas komandas B komanda
Super! Grūtākais Alpine ir aiz muguras,Tu esi apsolījis nekādus sprunguļus riteņos nelikt!

     [+] [-]

, 2021-10-15 16:25, pirms 3 mēnešiem
lai pavelk vienu komandu normāli

     [+] [-]

, 2021-10-15 19:38, pirms 3 mēnešiem
pūce rakstīja: lai pavelk vienu komandu normāli
Ko tad viņi tagad dara?