Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Divas komandas dienas laikā sastāvā apstiprina vienu un to pašu pilotu

Juris Grīns
Juris Grīns

Divas komandas dienas laikā sastāvā apstiprina vienu un to pašu pilotu
Alekss Palou. Foto: IndyCar.com

Intrigas šobrīd risinās ASV bāzētajā "IndyCar" autosacīkšu čempionātā, kur divas komandas ir paziņojušas par viena un tā paša pilota nolīgšanu. Turklāt stāsts ir par pagājušās sezonas čempionu Aleksu Palou.

Vispirms par Palou palikšanu sastāvā paziņoja viņa pašreizējā komanda "Chip Ganassi Racing", kas vēstīja, ka nolemts turpināt sadarbību, turklāt preses relīzē ir arī citāts no paša sportista. Izrādās gan, ka spāņu pilots pats par to neko nav zinājis, arī šādu komentāru neesot sniedzis.

"Pirms kāda brīža no medijiem uzzināju, ka CGR bez manas piekrišanas ir izplatījusi preses relīzi, paziņojot, ka startēšu komandas sastāvā 2023. gadā," savā "Twitter" kontā raksta Palou. "Vēl pārsteidzošāk, ka CGR šajā relīzē iekļāva "komentāru", ko es nemaz neesmu sniedzis. Neesmu apstiprinājis šādu preses relīzi, un neesmu nedz sniedzis, nedz apstiprinājis arī šo komentāru. Kā informēju CGR, personīgu iemeslu dēļ neplānoju turpināt startēt komandā pēc 2022. gada."

Uzreiz pēc Palou ieraksta sekoja paziņojums no "McLaren", kas apstiprināja sportista pievienošanos uz nākamo sezonu. Ierakstā arī teikts, ka Palou nākamgad būs iespēja aizvadīt F1 testus ar 2021. gada mašīnu.

Daži vērsa uzmanību uz to, ka "McLaren" tiešā tekstā nepaziņoja, ka Palou startēs "IndyCar" komandā. Kā zināms, nākamajā gadā ar savu komandu tā startēs arī "Formulā 1", "Formulā E" un "Extreme E". Raisījās baumas, ka Palou varētu startēt Daniela Rikjardo vietā, taču tas gan nešķiet pārāk reāli, ņemot vērā, ka paziņots par plānotajiem testiem ar divus gadus vecu sacīkšu modeli.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...