Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Hamiltons piekrīt algas samazinājumam, bet pieprasa citus labumus

Juris Grīns
Juris Grīns

Hamiltons piekrīt algas samazinājumam, bet pieprasa citus labumus
Lūiss Hamiltons. Foto: Mercedes F1

Britu F1 pilots Lūiss Hamiltons esot gatavs parakstīt jaunu līgumu ar "Mercedes" komandu, turklāt piekritis saņemt mazāku "cieto" algu, tajā pašā laikā pieprasot sev citus labumus, vēsta portāla "Motorsport.com" spāņu versija.

Šobrīd Hamiltonam ir līgums tikai uz šo gadu, taču zināms, ka pārrunas ar "Mercedes" par jaunu kontraktu jau aktīvi norit. Nesen kādā intervijā septiņkārtējais pasaules čempions atzina, ka vēlas pie līguma tikt ātrāk nekā iepriekšējā reizē, kad tas tika parakstīts viens februārī, tādā veidā, pēc sportista paša vārdiem, sabojājot viņam visu ziemu. Arī "Mercedes" boss Toto Volfs vēlas, lai paraksti uz līguma tiktu uzlikti vēl pirms vasaras atvaļinājumu laika, kas "Formulā 1" gaidāms augustā.

Tiek ziņots, ka Hamiltons, kurš iepriekš vēlējās gluži pretējo, tagad ir gatavs piekrist mazākai algai, taču pretī prasa divkāršus bonusus par uzrādītajiem rezultātiem, kā arī vēlas sev amatu "Mercedes" pārraugošās kompānijas "Daimler" struktūrā.

"Mercedes" komandai Hamiltons pievienojās pirms 2014. gada sezonas, kad viņa kontā bija tikai viens pirms vairākiem gadiem "McLaren" sastāvā izcīnīts tituls. Septiņu "Mercedes" rindās pavadīto sezonu laikā viņš vēl sešas reizes kļuvis par pasaules čempionu, tikai 2016. gadā piekāpjoties komandas biedram Niko Rosbergam.

Nākamo līgumu Hamiltons un "Mercedes" atkal gatavojas slēgt uz vienu gadu, ar iekļautu opciju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.

Izmantotie resursi:
The fastest and most complete Formula 1 news blog!

  -2 [+] [-]

, 2021-06-10 19:58, pirms 2 nedēļām
Alga varbūt arī būs mazāka, bet ar visiem bonusiem viņš noteikti tāpat nopelnīs vairāk, nekā būtu nesamazinātā alga ar parastajiem nedubultotajiem bonusiem... šis cilvēks nekad neparakstītu līgumu, ar kuru viņš kaut ko zaudētu...

  -1 [+] [-]

, 2021-06-10 21:01, pirms 2 nedēļām
Nez kā izskatītos citā komandā? Bez Mercedes formulas? Arī tādi paši rezultāti būtu? DIEZVAI.. Protams piekrita algas samazinājumam

  -2 [+] [-]

, 2021-06-10 22:22, pirms 2 nedēļām
Šim jau cits plāns, grib amatu, lai var pacelt cepuri un aiziet no trases, ja nespēs uzvarēt , bet savu piķi dabūt.

  -2 [+] [-]

, 2021-06-10 23:25, pirms 2 nedēļām
denebs rakstīja: Šim jau cits plāns, grib amatu, lai var pacelt cepuri un aiziet no trases, ja nespēs uzvarēt , bet savu piķi dabūt.
Šim varētu pat piekrist. Hamis jau divas nopietnas kļūdas ir pieļāvis + izgāzās Monaco GP šajā sezona pie nopietna spiediena no Verstapena puses

  -1 [+] [-]

, 2021-06-10 23:28, pirms 2 nedēļām
izdruka rakstīja: Nez kā izskatītos citā komandā? Bez Mercedes formulas? Arī tādi paši rezultāti būtu? DIEZVAI.. Protams piekrita algas samazinājumam
jaa, nez vai ar haas brauktu tik pat ātri nu kā var uzdot tādus jautājumus? tikai cilvēks, kurš nesaprot, ka F1 ir tehniskais sporta veids un cīņas notiek boksos? skaties F2 vai F3

     [+] [-]

, 2021-06-11 09:23, pirms 2 nedēļām
luck7 rakstīja: Šim varētu pat piekrist. Hamis jau divas nopietnas kļūdas ir pieļāvis + izgāzās Monaco GP šajā sezona pie nopietna spiediena no Verstapena puses
Monako spiediens no Verstapena puses? Spiediens bija Bahreinā (un uzvarēja Hamiltons ar lēnāku mašīnu), Monako vienkārši mašīna nebija piemērota, arī Baku tas pats, tur gan nejauši sanāca nospiest brake magic pogu, kas atslēdza bremzes neīstajā brīdī. Tad jau tikpat labi var teikt, ka Verstapens neizturēja Hamiltona spiedienu Spānijā un Portugālē, kaut gan patiesībā tajās trasēs Red Bull nebija tik konkurētspējīgi. Turklāt, kad čempionātā ir cīņa par uzvaru, Hamiltons atdzīvojas sezonas otrajā pusē - tā tas bija gan 2016., 2017., 2018. gadā, kad cīnījās ar Rosbergu un Fetelu, gan arī 2014. gadā, kur pat vēl pēc Beļģijas GP Rosbergs bija 30 punktus priekšā Hamiltonam.

     [+] [-]

, 2021-06-11 14:17, pirms 2 nedēļām
Mercedes nav lēnāka mašīna, tas ir mediju radīts feiks tikai tāpēc lai paceltu Hamiltona vērtību. Sliktākajā gadījumā Red Bull un Mercedes ir vienādas, bet noteikti Mercedes nav lēnāka... Pirmajā posmā bija, bet vairs nav.
Runājot par Hamiltona līgumu - paša nojautas saka, ka ja daudz prasīs, tad Daimler pasūtīs viņu. Daimler nepiekritīs tādiem noteikumiem, esmu drošs pat 100 %. Domāju ka vajadzētu Hamim saprast to, ka viņš ir aizvietojams. Un to lieliski pagājušajā sezonā tāds džeks vārdā Džordžs nodemonstrēja.

     [+] [-]

, 2021-06-11 15:56, pirms 2 nedēļām
Bowijs rakstīja: Mercedes nav lēnāka mašīna, tas ir mediju radīts feiks tikai tāpēc lai paceltu Hamiltona vērtību. Sliktākajā gadījumā Red Bull un Mercedes ir vienādas, bet noteikti Mercedes nav lēnāka... Pirmajā posmā bija, bet vairs nav.
Runājot par Hamiltona līgumu - paša nojautas saka, ka ja daudz prasīs, tad Daimler pasūtīs viņu. Daimler nepiekritīs tādiem noteikumiem, esmu drošs pat 100 %. Domāju ka vajadzētu Hamim saprast to, ka viņš ir aizvietojams. Un to lieliski pagājušajā sezonā tāds džeks vārdā Džordžs nodemonstrēja.
Džordžs, kuru Botass kvalī izcēla, ņemot vērā, ka Džordžs ir plaši pazīstams kā Mr. Saturday? Džordžs ir labs, bet ne jau Hamiltona līmenī. Ja viņš būtu aizvietojams, tad arī Mercedes piedāvātu līgumu Raselam, nevis maksātu augstāko algu visā F1 Hamiltonam, jo viņi nav labdarības organizācija. Viens posms neko neizsaka, ir jāspēj stabili izcīnīt uzvaras daudzu sezonu garumā, ko Botass nav īsti paveicis (viņam vispār tikai 9 uzvaras karjerā), kamēr Hamiltons tik bieži vien sezonā izcīna.

Tas, ka Hamiltons prasa par daudz ar tām pozīcijām Mercedes, varētu būt taisnība, bet nu aizvietojams gluži viņš nav, ir jāņem arī vērā viņa milzīgā pieredze, ne tikai uzvaras kā tādas.

     [+] [-]

, 2021-06-11 21:36, pirms 2 nedēļām
Tas ka šogad pie Mercedes stūres ir Botas nevis Džordžs ir diezgan liels Hamiltona nopelns, jo pie tielēšnās aplīgumu viņš vēlējās notiek kurš būs komandas biedrs. Tā vismaz runā baumu līmeni, kas pat ir loti ticams.