Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Hamiltons nievājoši izsakās par Peresu un steidz skaidroties

Juris Grīns
Juris Grīns

Hamiltons nievājoši izsakās par Peresu un steidz skaidroties
Lūiss Hamiltons un Serhio Peress. Foto: Motorsport.com

Pēc tam, kad Lūiss Hamiltons sniedza īsu, bet šķietami nievājošu komentāru par Serhio Peresu, viņš steidzis skaidrot, ka nekādā ziņā nav vēlējies aizskart meksikāņu pilotu.

Aizvadītajā "Formula 1" posmā Meksikā Hamiltons finišēja otrajā vietā, tālu atpaliekot no Maksa Verstapena, bet veiksmīgi noturot aiz muguras otru "Red Bull" pilotu Peresu, kurš sacensību nobeigumā bija viņam cieši pietuvojies.

"Es startēju otrais un finišēju otrais, tāpēc nav daudz par ko sūdzēties," pēc finiša intervijā "Sky F1" sacīja "Mercedes" pilots. "Jēziņ, viņu ātrums - tas šodien bija neticams, un es nevarēju izdarīt neko, lai cīnītos ar to. Ja Čeko min man uz papēžiem, tad ir skaidrs, ka viņu mašīna ir ātra."

Daudzi šo frāzi saprata tā, ka, pēc Hamiltona domām, Peress ir lēns pilots, kurš tikai ar izteikti ātrāku mašīnu varētu pabraukt līdzīgā ātrumā. Hamiltons drīz vien steidza skaidrot, ka gluži tā nedomā.

"Gribu būt drošs, ka par maniem vakardienas izteikumiem cilvēki nepadomā kaut ko nepareizi," viņš raksta savā "Instagram". "Es ļoti cienu Peresu, un uzskatu, ka viņš savā jaunajā komandā paveic lielu darbu. Viņš šogad ir ievērojami progresējis, un es zinu, cik grūti ir progresēt, ja startē jaunā komandā, jo tas paņem laiku. Mans komentārs bija par to, ka Meksikas trasē vienkārši ir ļoti grūti sekot citai mašīnai sakarā ar vilces pretestību. Tieši tāpēc tur notiek tik maz apdzīšanu. Savukārt viņš spēja sekot man ļoti cieši, kas tikai parāda, cik daudz vairāk piespiedējspēka bija viņu mašīnām."

Izmantotie resursi:
F1 News, Live Race Coverage, Results &...