Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Botass vēlas pārsēsties "Alfa Romeo" formulā uzreiz pēc sezonas beigām

Juris Grīns
Juris Grīns

Botass vēlas pārsēsties "Alfa Romeo" formulā uzreiz pēc sezonas beigām
Valteri Botass. Foto: Motorsport.com

Somu F1 pilots Valteri Botass izteicis vēlmi uzreiz pēc šīs sezonas beigām pārsēsties "Alfa Romeo" formulā, lai gan viss atkarīgs no tā, vai "Mercedes" vadība viņam to atļaus. Saistības ar "Mercedes" braucējam formāli ir līdz šī gada beigām.

Uzreiz pēc sezonas noslēguma, 14. un 15. decembrī Abū Dabī trasē norisināsies jauno 18 collu izmēra "Pirelli" riepu testi. Tas būs pavisam neilgi pirms beidzas Botasa un "Mercedes" komandas līgumsaistības un stājas spēkā sportista kontrakts ar "Alfa Romeo" vienību, kurā viņš startēs nākamajā "Formula 1" sezonā.

Botass jau ir apmeklējis "Alfa Romeo" rūpnīcu Hinvilā, kā arī veicis sēdekļa piemērīšanu.

"Es tur biju pirms dažām nedēļām," saka Botass. "Viņiem ir laba rūpnīca, tur ir viss nepieciešamais, lai šī būtu spēcīga komanda. Šķiet, šī gada mašīnu viņi īsti nav attīstījuši, tāpēc šajā gadā nekādu progresu no viņiem negaidu. Laikam jau kopš janvāra viņi strādā pie nākamā gada modeļa."

"Mercedes" preses pārstāvis atklāj, ka komandai nebūtu nekāda iemesla neļaut Botasam uzsākt darbu "Alfa Romeo" sastāvā jau Abū Dabī gaidāmajos testos un pie tā tiekot strādāts.

"Vēl viss tiks paziņots," komentē Botass. "Redzēsim. Cerams, tas izdosies."

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...