Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Starp "Mercedes" un "Red Bull" vadītājiem sākušās vārdu kaujas

Juris Grīns
Juris Grīns

Starp "Mercedes" un "Red Bull" vadītājiem sākušās vārdu kaujas
Kristians Horners un Toto Volfs. Foto: f1.com

Saasinoties Maksa Verstapena un Lūisa Hamiltona divcīņai par F1 pasaules čempiona titulu, publiskā vārdu apmaiņā iesaistījušies arī viņu pārstāvēto komandu vadītāji. Toto Volfs nosaucis Kristianu Horneru par aktieri, uz ko pretinieks jau sniedzis savu atbildi.

"Red Bull" boss Horners nesen kādā intervijā izteicās, ka "Mercedes" vadītājs Volfs sācis izjust pamatīgu stresu, kā rezultātā arī sākusies vārdu pārmaiņa ar mediju starpniecību.

"Tas, ko Kristians teica par to, ka es izjūtu stresu - nē, tā nepavisam nav," skaidroja Volfs. "Man šķiet, ka viņš ir kā protagonists pantomīmā, daļa no "Formula 1" aktieru pulka. Bet man, kā ieinteresētai personai, kā komandas līdzīpašniekam, tas ir lieliski, ka viņš rada šāda veida stāstus. Cilvēkam priekšā noliek mikrofonu vai kameru, un viņš sāk uzvesties kā mazs aktieris, kā Holivudā. Tas ir ļoti labi, jo viņi aizpilda tukšumu un rada šo pantomīmu. Tas nāk par labu čempionātam un "Netflix", kuri grib atspoguļot ne tikai laika uzņemšanu trasē, bet arī cilvēkus."

Savukārt pēc ierašanās Meksikā uz Volfa izteikumiem atbilde bija arī Horneram.

"Mēs visi labi zinām, ka Toto vienmēr ir daudz sakāmā," atzīst Horners. "Patiesībā jutos glaimots, kad mani nosauca par protagonistu. Ja paskatās, ko nozīmē šis vārds, tad, lai būtu šis galvenais varonis, ir nepieciešams arī antagonists. Var teikt, ka Toto diezgan labi pilda šo lomu. Ja tā būtu pantomīma, varbūt pat viņam piestāvētu pantomīmas dāmas loma."

Horners turpina: "Tomēr stāsts ir par to, kas notiek trasē, un manuprāt tas ir lieliski, ka ir šāda sāncensība starp komandām. Mēs mīlam to visu, bet dažreiz nākas saņemt kaut ko, kas tiek pret tevi mests, bet es to neuztveru kā kaut ko lielu un reizēm pat tveru kā komplimentu."

Izmantotie resursi:
F1 News, Live Race Coverage, Results &...